Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Bini

Rodzice… .Beware! Bądź nie tylko dobrym rodzicem, ale także dobrym przyjacielem. Przy tak wielu szokujących incydentach na całym świecie ważne jest, abyśmy (rodzice) zrezygnowali z tytułu rodzica i objął rolę przyjaciela, gdy zajmuje się naszym ukochanym dzieckiem, czy to dziewczyną, czy chłopcem. Pamiętaj też, aby starannie zajmować się dzieckiem w trudnych sytuacjach.

Jako dziecko wszyscy z pewnością zachęcalibyśmy do kochającego i przyjaznego wsparcia od naszych rodziców, zamiast uważać, że są terrorem. Ale pytanie, które wciąż pozostaje w umysłach większości rodziców, brzmi: „Jak mogę być przyjacielem mojego dziecka?” Uruchom, uwierz mi. Przeczytaj moje osobiste doświadczenia i upewnij się, że podziel się również swoimi opiniami.

Będąc rodzicem, byłbym bardziej zobowiązany do dzielenia się z wami niektórymi z moich wspaniałych doświadczeń. Jako rodzic każdy z łatwością byłby sfrustrowany, gdy ich dzieci często stają się bardziej psotne i niespokojne. W takich sytuacjach ważne jest, aby każdy był spokojny, aby poradzić sobie z sytuacją bez większych trudności. Innymi słowy, bycie spokojnym jest być cierpliwe, nawet jeśli wiesz, że Ziemia podzieli się na dwa. Dlatego cierpliwość jest tajemnicą bycia przyjaznym i pozwalającym na przemówienie i wyrażanie opinii bez obawy. Powiedziałbym, że dziecko można najlepiej zrozumieć tylko wtedy, gdy rodzice sami stają się dzieckiem. Chociaż może to początkowo brzmieć głupio, może tworzyć cuda.

Powiązane szkolenie nocni – wskazówki i porady

Zrób to swoją habittake w każdej grze, którą gra Twoje dziecko i ciesz się każdym nią. Następnie możesz zobaczyć blask szczęścia świecącego w małej twarzy dziecka. Jestem pewien, że ten moment jest tym, czego tęskniłby każdy rodzic. Nasze życie na ziemi wydaje się być spełnione bez żadnych życzeń.

Moje wyjątkowe doświadczenie w życiu z dzieckiem… Spośród kilku niezapomnianych chwil, które miałem z dzieckiem, chciałbym podzielić się z tobą. To było w styczniu tego roku. Pośpiesznie dotarłem do domu z miejsca pracy, aby spotkać się z moim dzieckiem, którego nie widziałem, odkąd wyjechałem do pracy rano. Gdy wszedłem do domu, widziałem, jak gra we własnym świecie. Powoli podszedłem do niego, aby dać mu zaskoczenie. Kiedy mnie tam zobaczył, był podekscytowany i nie wiedział, co robić. Gdy tylko pobiegł do mnie, zostawiając wszystkie swoje zabawki, z którymi bawił się tak długo i wskoczył prosto w moje ramiona. Uwierz mi, poczułem się nad księżycem, że nie mogłem kontrolować mojego szczęścia i podziękowałem Bogu za ten cenny moment. Chciałbym zwrócić uwagę, że w każdym razie; Nie zadałem sobie trudu poszukiwania mojego dziecka, a gdybym mu przyniósł, to sytuacja byłaby zupełnie inna. Straciłby nadzieję i byłby złamany serce. Dlatego zdecydowałem, że dałem mojemu dziecku najwyższą preferencję i dzielić się z nim każdą chwilą. Podziel się, jeśli doświadczyłeś czegoś podobnego do tej sytuacji.

Powiązane, jak wybrać właściwą opiekę dzienną dla swojego dziecka

Często zauważam, że moje dziecko zaczyna bawić się na sobie, gdy uważa mnie za zbyt zajęty. Rodzaj depresji, która stanowi w jego oczach w takich sytuacjach i sprawia, że ​​czuję się całkowicie źle. Dlatego zawsze angażuję go w jakąś aktywność, nawet jeśli jestem zajęty. Ważne jest, aby rodzic taki jak ja przeszedł przez uczucia dziecka, aby dobrze je zrozumieć. Szczęście, które wyciągasz ze swoich dzieci, nigdy nie można uzyskać od niczego na tym świecie.

Jesteś światem… .. jesteś moimi dziećmi! Zapytaj wszelkie doświadczone, a oni powiedzą prawdę. Dziecko napełnia Twój dom szczęściem i ma moc wycierania wszystkich smutków i żalu. Z pewnością znajdziesz lepszy świat i marzysz tylko o nich. Przygotowujesz się również do poświęcenia czegokolwiek ze względu na swoje dziecko. Dlatego zapomnij nie uważać ich za swojego największego daru, choć wydają się być najmniejsze.

Omów z nimi swobodnie i daj im swoją szczerą opinię, oprócz udzielania im wsparcia moralnego. Pamiętaj, że jeśli nasze dziecko musi zaakceptować cię jako wzór do naśladowania, ważne jest, aby być perfekcjonistą pod każdym względem. powodzenia!

Autor Bio:

Profesjonalny bloger Bini pisze o bieżących wydarzeniach rynkowych, zakupach online, elektronice, gadżetach, sektorach publicznych, świadczeń z sektora publicznego, NHS Services, NHS Benefits, NHS DiscountKarty, wiadomości i polityka.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *