Narzekaj swojemu dziecku

Oto potwierdzenie miesiąca: Trudno słuchać marudzenia! Nikt nie będzie się z tobą kłócić. W chwilach frustracji powiedz swojemu maluchowi i nie bierz narzekania osobiście.

Czasami czujemy, że nie możemy narzekać na macierzyństwo. Ale możemy to opisać. Jeśli ktoś zapyta, jak leci, nie powinieneś czuć się winny, że stwierdziło prawdziwe stwierdzenie, takie jak „Trudno słuchać marudzenia” lub „Chciałbym, żeby mógł mi powiedzieć, czego chce”.

Więc kiedy twoje dziecko krzyczy jej głowę i chcesz powiedzieć: „Czy mógłbyś się zamknąć?!” Zamiast tego spróbuj dać jej dokładniejsze wyjaśnienie. „Próbuję oglądać Jona Stewarta na DVR i nie słyszę, co on mówi na twoich wrzaskach!”

#Childobesity Twitter Chat poniedziałek 21 stycznia, 21:00 EST

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Dziś ponad dziewięć milionów dzieci w wieku powyżej sześciu w Stanach Zjednoczonych uważa się za otyły. Są bardziej narażone na rozwój chorób serca, cukrzycy i niższej długości życia niż ich rodzice. Te statystyki są przerażające, ale prawdziwe. Organizacje takie jak First Lady, kampania Let Michelle Obama i ta strona ciężko pracują, aby szerzyć świadomość z nadzieją na zmniejszenie liczby dzieci nad wagą w USA.

Dołącz do magazynu Healthy Mothers w poniedziałek, 21 stycznia 2013 r. O godz. 21.00 EST, aby omówić otyłość z dzieciństwa i co możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko nadwagi lub otyłego dziecka.

Co: czat otyłości z dzieciństwa na Twitterze

Data/godzina: poniedziałek, 21 stycznia, 21:00 EST

Gospodarze: @cltalbert i TBA

Sponsor: TBA

Nagrody: TBA

Hashtag: #childobesity

http://tweetgrid.com

Zostaw swoją ofertę na Twitterze RSVP i włączyć do rysunku nagrody.

Zainteresowany sponsorowaniem, staniem się ekspertem lub współorganizując nadchodzącą imprezę #Childobesity Twitter? Skontaktuj się z nami w celu możliwości sponsorowania.

W poniedziałek 14 stycznia dotarliśmy do ponad 97 000 osób na Twitterze. Z twoją pomocą możemy dotrzeć dwa razy więcej.

http://www.simply-linked.com/listwidget.aspx?l=e88486f5-5bbf-414e-8d08-e4aca3ec69a9 Zatrzymaj się w pętli i dowiedzieć się o nadchodzących czatach i prezentach na Twitterze i prezentach! Wypełnij ten formularz, aby uzyskać więcej informacji. http://forms.aweber.com/form/63/1083750263.js Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mothers.

Link do tego postu: #Childobesity Twitter Chat w poniedziałek 21 stycznia, 21:00 Est

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Naturalna usługa zdrowej skóry dla nastolatków

dzielenie się troską!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Osobisty wygląd jest niezwykle niezbędny dla nastolatków. Kiedy czują się świetnie z tego, jak wyglądają, zwiększa ich pewność siebie. Upewniam się również, że moje siedemnastoletni dziecko zachowuje zdrowe nawyki higieny osobistej. Kiedy dba o siebie na zewnątrz, czuje się znacznie lepiej w środku.

Teraz istnieje całkowicie naturalna linia pielęgnacji skóry dla nastolatków i nastolatków. Wspaniałe dla ciebie kobiety przynosi linię do pielęgnacji skóry, wykonane z najlepszych elementów naturalnych, a także organicznych, a także zerowych chemikaliów. Każdy produkt jest całkowicie wolny od parabenów, petrochemikaliów, kołków, barwników, siarczanów, syntetycznego zapachu, alkoholu benzylowego i ftalanów.

Linia Total Line WEALD FOR YOUT WOMEN obejmuje:

Gel Cleanser

Sekcja do twarzy CBD

Skrawka na twarz kazań

Oczyszczający toner

Nawilżacz

Kompletne zestawy startowe

Żel do mycia ciała

Balsam

Wegańskie podkładki trądzikowe

Pralnia ciała jest lekko pachnąca, a także pozostawiła skórę mojej córki miękką. Produkuje elegancką bogatą piankę, a także obejmuje wyciąg do odżywcze, a także witaminę E.

Dobre dla twoich produkty dla kobiet mają lekkie zapachy wytwarzane ze 100% naturalnych ważnych olejów. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do Goodforyougirls.com.

*Ujawnienie: W zamian za tę recenzję dostałem butelkę świetnie dla kobiet. Wszystkie opinie są precyzyjne, a także w 100% moje.

O naszym założycielu

Cascia Talbert jest gorączkową blogerem i mamą pięciorga dzieci, mieszkających w Spokane w stanie Waszyngton. Z B.A. W historii, a także ustawodawstwie, a także entuzjazmu do komponowania, a także zachowania zdrowia, założyła magazyn Healthy Mothers w 2007 roku. Magazyn Healthy Mothers jest obecnie umieszczony na najlepszym blogu dla matek i odnowy biologicznej. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Pani Talbert prowadzi Network Social Mothers Social Network, jest twórcą zdrowych matek mediów, a także blogów na Talbertzoo.com. Możesz ją przestrzegać na Facebooku.com/thehealthymomsmag i Twitter.com/cltalbert.

Jeśli podobał Ci się ten krótki artykuł, możesz rozkoszować się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: naturalna usługa zdrowej skóry dla nastolatków < /a>
Powiązane koloidalne srebro do pielęgnacji skóry

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Dwanaście dni świątecznych prezentów | Dzielenie się świąteczna muzyka na pianinie świąteczne

jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Drugiego dnia Bożego Narodzenia moi kumple w Healthy Moms dostarczyli mi… świąteczna płyta muzyczna! (6 zwycięzców!)

(Należy pamiętać, że ten konkurs zakończył się wcześnie, aby zwycięzcy otrzymali nagrody na Boże Narodzenie)

W te Święta Bożego Narodzenia słuchaj miękkiego kojącego prezentu świątecznego prezentu, świątecznej muzyki fortepianowej autorstwa Cliff Demarks. Posłuchaj znajomych ulubionych świątecznych, takich jak,

* My Three Kings * Silent Night, a także * anioły, które słyszeliśmy na wysokim poziomie

Zdrowe matki, a także rozgraniczenia Cliff zapewniają tę płytę CD 6 czytelnikom.

Świąteczny prezent na klif

Święta Bożego Narodzenia to tradycje, tradycje, które opracowaliśmy na warstwach historii gospodarstwa domowego, a także opowieści domowych. Wszyscy mamy własne preferowane tradycje świąteczne:

* Radość kupowania dla ludzi, których kochamy. * Ręczeńcuch podawany w szklanym szklanym krysztale Gram’ma. * Iluminacja drzewa, a także umieszczenie anioła na szczycie * Pakowanie, a także udanie się na usługi wigilijne * Zbieranie razem z gospodarstwem domowym, a także kumpli, aby zaśpiewać nasze preferowane melodie świąteczne.

Muzyka Bożego Narodzenia otacza nas w prostym przepływie wspomnień wielkich czasów.

Dodaj nowy zwyczaj muzyki w te święta.

Prezent świąteczny-muzyka z renomowanego neoklasycznego pianisty Atlanty-wyznaczanie klifu.

Piano, a także wersje skrzypiec wszystkich twoich świątecznych faworytów, więc RESTful, a także sugestywne, ta płyta szybko stanie się twoją nową tradycją muzyki świątecznej.

Zostaw komentarz, aby wygrać kopię tej wspaniałej świątecznej płyty.

Dodatkowe wpisy:

Obserwuj mnie na Twitterze

Subskrybuj zdrowe mamy

Śledź tego bloga z Google Buddy Connect

Digg ten konkurs

Powiązana niedawna śmierć Vaping powoduje, że 3-letni plan FDA ograniczeń młodzieży wydaje się tysiącletniego dokładnie o tym, jak znacznie więcej szkód zostanie wyrządzone przed naprawą?

Tweetuj ten konkurs

Potkaj się konkursem

E -mail link do naszej witryny lub tego konkursu do kumpla (upewnij się, że BCC Talbertcasciia @ yahoo dot com, więc mam dowód poczty e)

Zostań fanem zdrowych mam na Facebooku

Chwyć 12 dni świątecznych przycisków dla swojej witryny.

Dołącz do naszej społeczności żab blogu

Dołącz do Network Healthy Moms

Dodaj zdrowe mamy do swojego blogrolla.

Blog o tym konkursie. Upewnij się, że dołączyłeś link.

Dla każdego wpisu, w tym dodatkowe wejścia, zostaw osobny komentarz. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo spośród komentarzy, a także e -maili, które otrzymuję. Konkurs kończy się 18 grudnia 2009 r. O północy PST.

Nie pamiętaj, aby chodzić do nas codziennie podczas pierwszych 12 dni w grudniu, aby wygrać więcej niesamowitych nagród!

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: dwunastu dni z dnia Boże Narodzenie | Pianowa muzyka świąteczna na prezent świąteczny

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Celebrity Mommies-nie tylko tak jak my: wydanie Demi Moore

mają pasującą syrenę matki-córki jak włosy, które są oswojone przez profesjonalistów. Tutaj Demi Moore jest pokazywana z córką, Rumerem (jak sądzę) Tallulah (dzięki Stephanie!), Uprawiając bardzo naturalnie wyglądające włosy, które zajęły kilka godzin.

Mam szalone kręcone, kędzierzawe włosy, które są niemyte i zaniedbane. Jeśli mam szczęście, spontanicznie kręci się i wiruje własną jaźń na wąsy syreny. Ale prawdopodobnie stanie się to tylko w magicznym dniu pracy z domu, kiedy nikt mnie nie zobaczył.

Jeśli masz dodatkowe dwie godziny, aby zdobyć własne włosy, robiąc syrenę, Suki Duggan z Donsuki Beauty Parlor w Nowym Jorku mówi nam, jak:

Sekcja włosów na kawałki 1-2 cala

Rzuć każdą sekcję i szpilkę w miarę upływu czasu. .

Po ostygnięciu wałków przełóż grzebień przez włosy, aby uzyskać duże, miękkie fale. Spritz lakieru do włosów musi utrzymać styl na cały dzień.

#Wordlesswednesday we wtorek – Moja urocza marchewka

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Wordless Wednesday jest online na TheHealthymoms.net, a także Talbertzoo.com. Połącz tak samo, jak twój post bez słów.

Zasady tego #bloghop

Umieść mój przycisk na swoim blogu.

Zostaw mi komentarz, abym mógł pójść na twój blog.

Odwiedź Talbertzoo.com, aby zostawić swój link.

Odwiedź inne blogi, które łączą się.

Link do tego postu: #WordlesswedSday w we wtorek-mój uroczy bit- Marchewka

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Pozytywny test ciążowy teraz co?

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Gratulacje! Właśnie odkryłeś, że masz pozytywny test ciążowy. Witamy w macierzyństwie! Najprawdopodobniej jesteś pełen różnych emocji. Uczucie podniecenia, niepokoju, a także nieco strachu są normalne. Jeśli jest to twoje pierwsze niemowlę, te emocje mogą być silniejsze niż kiedykolwiek. Nie martw się, magazyn Healthy Moms wymyślił listę tego, co powinieneś zrobić, jeśli zobaczysz te dwie różowe linie w teście ciążowym.

Wczesna ciąża jest ekscytująca. Jest to czas, w którym kobiety mogą wybrać, aby powiedzieć swoim lubianym o swojej ciąży, a może podtrzymywać trochę na dłużej.

Co zrobić, gdy masz pozytywny test ciążowy

Zaplanuj wizytę u lekarza.

Im szybciej zobaczysz swojego lekarza lub położną, tym lepiej. Niektórzy lekarze mogą nie chcieć, abyś znaleźli się w górę, dopóki nie przegapisz dwóch okresów, podczas gdy inni mogą chcieć cię od razu zobaczyć. Pamiętaj, aby zapytać, kiedy skontaktujesz się z nami, aby utworzyć spotkanie. Jeśli w przeszłości miałeś powikłania ciąży, masz przewlekły stan zdrowia i dobrego samopoczucia lub przyjmujesz leki na receptę, powinieneś upewnić się, że od razu zobaczysz swojego lekarza.

2. Świętuj, a także podziel się swoimi wiadomościami.

Mimo że powinieneś zapobiegać alkoholu, nie powinieneś zapobiec świętowania. Wyjdź na obiad w specjalnej restauracji ze swoim mężem lub odtworz specjalną datę, którą miałeś w przeszłości, aby podzielić się z nim wiadomościami. Zrób coś z regularnego, aby powiedzieć zarówno gospodarstwowi domowi, jak i przyjaciołom. Możesz rzucić uroczystość lub zrobić film do opublikowania na Facebooku, ogłaszając nowy przyjazd.

Powiązane wykorzystanie nasion gorczycy do pikantnych potraw

3. Odkryj jak najwięcej o ciąży.

Idź do biblioteki publicznej, a także sprawdź niektóre książki ciążowe. Sieć jest również cennym zasobem, który pomaga dowiedzieć się więcej o tym, jak zmienia się twoje ciało.

4. otaczają się wspierającymi ludźmi.

Posiadanie systemu wsparcia jest niezwykle przydatne podczas ciąży, szczególnie jeśli masz już starsze dzieci. Twoje gospodarstwo domowe, a także kumple mogą pomóc w przygotowaniu pokoju dziecięcemu dla dziecka. Mogą również pomóc w opiece nad starszymi dziećmi, gdy nadejdzie niemowlę.

5. Dbaj o siebie.

Powinieneś zapobiegać papierosom i alkoholu podczas ciąży. Upewnij się również, że co najmniej 7-8 godzin snu. Jedz dobrze zrównoważone posiłki, a także upewnij się, że idziesz na spotkanie każdego lekarza prenatalnego.

6. Ciesz się w ciąży.

Ciąża to radosna okazja. Twoje ciało się zmienia, a także masz wspaniały dar od Boga rosnącego w tobie. Rób zdjęcia ciąży co miesiąc, aby udokumentować swoje postępy. Będziesz je cenić przez wiele lat. Gratulacje!

Link do tego postu: Pozytywny test ciążowy co teraz?

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

12 Zdrowych Dni Bożego Narodzenia

dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Pierwszego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, talerz świątecznych ciasteczek

Jeśli chodzi o pliki cookie, nie bądź męczennikiem, śmiało, a następnie włóż resztę w zamrażarce na wydarzenie, na którym możesz je podzielić.

Drugiego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dwie filiżanki aglochłoni

Naprawdę, dwa? Pij tylko jeden i wlewaj drugą do poinsettii, gdy nikt nie patrzy. Nawiasem mówiąc, istnieje niskotłuszczowy ajerkoniak, a jeśli dodasz odrobinę rumu, nie jest w połowie złe.

Trzeciego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, trzy rosyjskie ciasta herbaty

Znany również jako Butterballs lub Snowballs. Są to małe masło, mąkę i ciasteczka orzechowe pokryte cukrem pudrem. Czy wszystko, co nazywa się Butterball, czy rzeczywiście może być dla Ciebie dobre? Jeśli naprawdę je lubisz, śmiało, ale potem weź udział w klasie spinu.

Czwartego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, cztery plastry indyka

Teraz rozmawiamy! Turcja piersi jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie wydarzy się na wakacjach. Białe mięso jest niskie tłuszcz, pełne białka i ma dodatkową zaletę tryptofanu, aby pomóc ci poradzić sobie z lękiem sezonu. Pobłażać.

Piątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, gorący masel rum

Rum z gorącym masłem jest wykonany z rumu, wody lub cydru oraz przypraw, wszystkie podgrzewane i zwieńczone kupą masła. Niektórzy ludzie mieszają stopione lody waniliowe. Brzmi pysznie, jednak sugestia to sprawdzenie strony mojej przyjaciółki Teresy pod kątem niższych kalorii pomysłów Martini. Napisała oryginalną książkę z przepisami SkinnyTini.

Szóstego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, sześć kawałków ciastka owocowego

Uznałem, że nie jest to inaczej niż układanie jaja (sześć gęzy A). Nikt nie zjada ciastek owocowych. Słyszałem, że robią świetne drzwi.

Siódmego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, siedem pierożków i kurczaka

Jest to ulubieniec na południu podczas wakacji, ponieważ jest to taka przyjemna, ciepła uczta w zimną noc. Same pierogi nie są najzdrowsze, biorąc pod uwagę, że są wytwarzane z białej mąki. W przeszłości próbowałem robić pierogi pełnoziarniste, ale nie odniosłem sukcesu. Jeśli skupiasz się na części mięsa, kurczaka i części warzywnej i wy łatwości idziesz na rzeczywiste pierogi (siedem między członkami rodziny, nie dla siebie!) To dobry sezonowy posiłek.

Ósmego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, osiem ciast z dyni

Wiem, że nie zjadłbyś ośmiu ciast z dyni, ale piosenka wymaga, abyśmy teraz wkroczyli w absurdalne liczby, więc zrób ze mną. Pumpkin Pie jest jednym z zdrowszych wyborów do świątecznych smakołyków, zwłaszcza jeśli zastępujesz nabiał mlekiem kokosowym lub migdałowym. Istnieje kilka naprawdę dobrych przepisów online dla zdrowszych wersji, a sama dynia jest dla Ciebie dobra. Moim gorącym pomysłem jest to, że nie jedz skorupy. Właśnie tam ukryta jest większość tłuszczu.

Dziewiątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dziewięć kobiet tańczy

Nie rezygnuj z ćwiczeń podczas wakacji! Wiem, że jesteś zajęty, ale znajdź swoich przyjaciół Zumba Momma i zatańcz całą noc. Pomoże to w dodatkowych odpustach.

Dziesiątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dziesięciu pierściowych mężczyzn

To świetna zabawa z dziećmi lub wnukami. Robienie ich z dziećmi sprawi, że będą też bardzo niskie kalorie jedzenie. Nie będziesz chciał ich jeść po tym, jak cieszy się tym, co robią im dzieciaki.

W jedenastym dniem Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, jedenaście cukierków

Istnieje 55 kalorii w średniej wielkości trzciny cukrowej. Zwykle jesz je powoli, a miętowy smak przytłacza twoich kubków smakowych, aby przestać ucztować wszystkich innych kuszących rzeczy. Lub możesz po prostu myć zęby.

Dwunastego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dwanaście mieszanych orzechów

Wiele orzechów należy do kategorii niewiarygodnie żywności. Są dla ciebie bardzo zdrowotni i ze względu na zawartość tłuszczu i białka mogą naprawdę zaspokoić twój głód i utrzymać poziom cukru we krwi przez dłuższy czas. Są jednak bardzo wysokie kalorie, więc trochę przechodzi długą drogę. 12 byłoby prawie dobrze.

Greta Boris jest autorką White Wine and Chocolate Workout – jedz, pij i schudnij. Przez wiele lat była ekspertem od wagi i osobistą trenerem, a teraz pisze o tym, co dbają kobiety: jak dobrze wyglądać, czuć się dobrze i być dobrze. Znajdź ją na Fitness Inside Out i Vanity NetworkK -magazyn. Zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatny ebook, 7 sposobów, w jakie twój mózg może sprawić, że będziesz o wiele piękniejszy!

Czy uznałeś te informacje za pomocne? Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mommies.

Link do tego postu: 12 zdrowych dni Bożego Narodzenia
Powiązane najlepsze zdrowe mamy- Refleksja weekendowa już luty

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Have more gorgeous Skin With Dermagist #Giveaway

Sharing is caring!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js You can not prevent one more birthday from arriving, nevertheless by taking care of our bodies as well as skin we can age more beautifully. now that I am over 30 I am ending up being more self mindful about my appearance.  My skin is beginning to age as well as because of my insomnia I look tired all the time.

Dermagist has a wonderful line of skincare products that provide people with genuine solutions to the most typical skincare problems. After utilizing the Dermagist total Rejuvenation System for three weeks now I am noticing the lines in my forehead as well as dark bags under my eyes are less noticeable.

The typical anti-aging products on the market today utilize chemicals to tighten the skin. If you want genuine results this is not the very best approach.  The Dermagist total Rejuvenation System consists of three products that target wrinkles, reduce the appearance of pores, as well as lessen the exposure of redness as well as discoloration.  below are the three products included in the total Rejuvenation System:

Original wrinkle Smoothing cream –   This elegant cream adds deep wetness as well as smooths wrinkles with Matrixyl as well as Sodium Hyaluronate which boosts your skin’s own collagen as well as cell regeneration.

Dynamic Age-Defying Serum – A light, yet creamy serum that attacks wrinkles, age spots, big pores as well as facial redness.

Instant-Effect lifting Serum – immediately impact the look of wrinkles as well as continue utilize for long term benefit.

For more info about Dermagist’s total line of products as well as to red genuine client testimonials go to Dermagist.com.  One healthy moms magazine visitor can win The total Rejuvenation System.  All you requirement to do is like Dermagist on Facebook, comply with Dermagist on Twitter as well as leave us a comment.  This contest is available to us as well as Canada residents 18+ as well as ends Thursday November 15, 2012 at 8am PST.

Related  (Don’t) Do It yourself Skincare: house components You should never utilize on Your Face

For additional entries:

Subscribe to our healthy Living Newsletter

Obserwuj mnie na Twitterze

Subscribe to The healthy moms Magazine

Place our new button on your website or blog.

Follow This blog with Google buddy Connect

Digg This Contest

Tweet This Contest

E mail the link to our site or this contest to a buddy (make sure you BCC talbertcascia @ yahoo dot com so I have proof of the e mail)

Like The healthy moms magazine on Facebook

Join our blog Frog Community

Add The healthy moms magazine to your blogroll.

Blog about this contest. Make sure you include a link back.

For every entry including additional entrances please leave a separate comment. Winners will be selected randomly from the comments as well as e mails that I receive. The contest ends on November 15, 2012 at 8am PST as well as is available to anyone in the us as well as Canada 18+. Please leave your e mail address in your comments. All comments without e mail addresses will be disqualified.

Cascia Talbert is a hectic blogger, publisher, freelance writer, on the internet vendor as well as mom of five children, living in The Pacific Northwest. Z B.A. in history as well as legislation as well as a enthusiasm for composing as well as staying healthy, she started The healthy moms magazine in 2007. The healthy moms magazine is currently placed the top health and wellness blog for moms as well as features a number of health and wellness professional writers as well as mom bloggers. Ms. Talbert believes that if moms are well informed on health and wellness problems as well as exactly how to stay healthy, they can pass that info down to their kids as well as reverse the youth obesity stats in theNAS.

Powiązane koloidalne srebro do pielęgnacji skóry

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi NING Healthy Moms Social Media Network, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Sieci Social Network Doradal Challenge. przestrzegaj jej w Google+.

Link do tego postu: mają bardziej wspaniałą skórę z dermagist #GiveAway

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Udostępnianie sportu bez bycia „tym rodzicem”

jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Jak motywujesz sport dla swoich dzieci? Nasze dziecko rozpoczęło swój pierwszy sport konkurencyjny w tym roku, kiedy drużyna 5/6. klasy musiała zejść do trzeciej klasy, aby wypełnić drużynę podwodnymi. Świetnie było oglądać jej próbę, a nawet o wiele więcej zabawy, kiedy miałem możliwość pomocy w trenowaniu w połowie sezonu.

Mój mężulek, ponieważ zawsze gwarantowałem, że nie jestem „tym rodzicem”, gdy dotyczy to sportu. Oboje pochodziliśmy z gospodarstw domowych, które zmotywowały pozytywne sportowcy, a także zmusiliśmy nas do radzenia sobie, jednak nie presji na nas. Jednak oboje widzieliśmy apodyktycznych rodziców, oprócz trudności, które mogą istnieć dla młodzieży – nie tylko ich dzieci, jednak innych w ich zespole.

Jak możesz zmotywować swoje młodzież bez większej presji?

Oto kilka rzeczy, które zrobili nasi rodzice, które pomogły nam, gdy kibicujemy naszym dzieckiem.

Skoncentruj się na sportowości. Niewielu młodych ludzi naprawdę zarabia na życie w sporcie, jednak umiejętności poprawiane poprzez ćwiczenie wielkiego postępowania w polu gry – łaska pod presją, współpracę, zachęty, pozytywne postawy – zawsze będą z młodymi ludźmi.

Zachęcaj zarówno do wysiłku, jak i wkładu. Nasze dziecko jest młode ze względu na swoją ocenę, a także pozostało za innymi, odkąd była taka młoda. Jednak zajmowaliśmy się nią, aby dowiedzieć się, co może przyczynić się do zespołu. Dwie rzeczy, na które wyróżnia nasze dziecko, to zarówno energia, jak i szczęście. W końcu zdobyła nagrodę Team Delight za pozytywny sposób myślenia, nawet gdy zespół spadł. Podobnie wywarła efekt w wielu zwycięstwach, po prostu zmęczając swoich obrońców biegających, a także z linii na boisku, co sugeruje, że znacznie bardziej wykwalifikowani gracze mogą być dostępne, a także wyniki w dalszej części gry, biegając przeszli tych obrońców.

Bądź sumienny z pochwałą. Nie chwal się tak bardzo, bo traci swoje znaczenie. Kiedy wychwalasz, skup się na szczegółach. W powyższych sytuacjach, zamiast powiedzieć jej, że grała w niesamowitą grę – która, poradzimy sobie z tym, nie zrobiła – szczególnie zauważyliśmy jej energię, prawdę, że wstała po powaleniu, lub coś innego, co miało miejsce gra. Było to również coś, co główny trener zrobił ze wszystkimi graczami po każdej grze, a także było znacznie bardziej wydajne niż ogólne pochwały, które można było wyrzucić, czy zwracamy uwagę.

Dokładnie powiązane, jak pomagać dzieciom odkryć się w pełni

Pamiętaj, to tylko gra. Jeśli Twoim celem jest to, że twoi młodzi ludzie mają pozytywne doświadczenie, pomóż upewnić się, że tak jest! Jeśli naprawdę jesteś fanem sportu, a także chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz teraz postawić na preferowane zespoły w Internecie na W88.

Link do tego postu: zachęcanie sportu bez bycia „tym rodzicem”

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział