, jeśli moja garderoba może magicznie wypełnić się dobrze dopasowanymi (wciśniętymi!) Ubraniami, które pasują do mojego kształtu, a także kaprysy, bez konieczności postawiania stopy Sklep z odzieżą, byłbym bardzo zadowoloną dziewczyną. Nie lubię zakupów; Lubię mieć urocze rzeczy, jednak nie wszystkie wybór i obolałe stopy, które łączą się z tym.

Podobnie chcę wszystkie nowe ubrania. Przestrzegając około ośmiu lat nabycia, a także utraty 50 funtów w imię budowy mojej rodziny, czuję, że jestem tego godny. (Pieniądze, porozmawiamy o tobie jeszcze jeden dzień. Kobieta może chce rzeczy Co jednak? To jest mój dylemat.

Krok pierwszy: łączenie prędkości. Próbowałem przestrzegać techniki Shany w znalezieniu mojego osobistego stylu poprzez szybkie łączenie, co lubię z dowolnego rodzaju źródła, jednak straciłem cierpliwość, a także stopę zainteresowania wokół kroku drugiego. Dziel

Tak, to o wiele więcej sukien niż noszę w prawdziwym życiu, jednak zdecydowanie pokazuje wzór. Ha ha. Wzory.

Podczas tworzenia wizualnej tablicy motywacyjnej odzieży, którą lubię, nie sprawiło, że Zooey Deschanel pojawił się na moich progu z torbą rzeczy do przymierzenia, ćwiczenie było opłacalne. Oto dokładnie to, w jaki sposób mój styl Pinterest Board mi pomógł:

Pamiętając o tym, co lubię. Z mojej tablicy stylowej mogą na mnie wpływ zarówno kumple, a także nieznajomi, a także nie pamiętają tych ulotnych myśli. Mam lokalizację, aby uratować moje koncepcje, takie jak „Lubię te czerwone buty” lub „muszę nosić znacznie więcej sukienek A” (tutaj Whitney chciałby, aby zanotować siebie o brązowym swetrze, który jest znacznie bardziej obecny niż y2k. Ha, podoba mi się ten sweter!). Samo wyprodukowanie tablicy jest pierwszym krokiem do ustalenia, co chciałbym dodać do mojej garderoby. Mogę „ja też” kliknięciem myszy, powracając moich dobrze ubranych przyjaciół.

Przyspiesz moje prawdziwe zakupy na życie. Wkrótce po tym ćwiczeniu wszedłem do sklepu z Whitneyem, a także zaprosiłem sprzedawcę do zrozumienia mojej mody, a także marzeń, a także uczynienie ich, migając moją aplikację na iPhone’a na Pinterest na jej twarzy. Natychmiast może spojrzeć poza moją starą marynarkę wojenną, a także zobaczyć rodzaj rzeczy, które naprawdę lubię. Przyniosła mi urocze rzeczy, gdy siedziałem tam, przekąski w pomieszczeniu. dość proste, a także udane. Wynik.

Usuń ból z świątecznych zakupów mojego męża. Mój wybitny mężulek nienawidzi kupowania tak bardzo, że sprawia, że ​​wyglądam, jakbym to lubię. Jednak uzbrojony w link do mojej tablicy, on również mógł się rozejrzeć, a także zobaczyć, na co pragnę bez konieczności zabierania moich dziewczyn do sklepu. Nieważne, stwierdził, że nawet na to nie patrzył.

I tutaj wciąż czuję się utknięty: pracuję z domu, czasami chodzę na spotkania osobiście, a także konferencje, a także idealnie na randkę z mężem, kiedy tydzień. Jednak ciągle przypinam sukienki inspirowane 40., jakbym pracował w studio w stylu graficznym w Los Angeles. Jest zarówno zarówno chłodno, jak i wyluzowany, aby nosić takie suknie na co dzień w moim obecnym życiu. Oto trudność, którą teraz wydam: co chcę nosić o 10 rano we wtorek?

Czy wymagam oddzielnej tablicy? 10.00 we wtorek Pinterest Board? Co zwykle nosisz o 10 we wtorek? Czy podzielisz się ze mną na Pinterest?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *