pod koniec trzydniowego weekendu Scarlett, naszego petardy, skończy cztery lata. Pójdzie spać w poniedziałek wieczorem, położony z czterema kochanymi, a także smoczkiem w ustach, jej koc babeczki pociągnął tyle samo, co podbródek. Na jej szafce nocnej stos dodatkowych Pacis.

Zgodnie z dniem wydalejemy smoczki z naszego domu, a także relokować nasze życie, a także nie rozumiemy jeszcze dokładnie, jak długo będzie okres leczenia. (Czy nie wybraliśmy techniki ani mitu, z którymi można rozwiązać to doświadczenie. Wyślij je do „kolejnego dziecka”? Niech binky wróżka zamieni je w specjalną zabawkę?)

Teraz chronię moją opcję (i Katie Holmes), aby pozwolić kobiecie tak ogromne ssanie syntetycznego sutka.

W jego trzecie urodziny zabraliśmy nasz pierwszorzędny smoczek. Nigdy więcej nie drzemał.

Każdego dnia przez miesiące trzyletni Julian był wyczerpany około 14.00. O trzeciej był poza głową, tocząc się na podłodze. Jednak nie może śpi. Około 17:00 wrócił w typowe ja, jeśli jest coś takiego dla przedszkolaków. Wydawało się jednak, że potrzebuje tej drzemki, a po prostu nie mógł tego zrobić bez jego zaufanego smoczka.

Kiedy więc Scarlett, trzy, jeszcze trzy, wciąż drzemkowe, a także z niecierpliwością każdego dnia, wybraliśmy jej jeszcze rok. Czuliśmy, że korzyści z drzemki były znacznie bardziej istotne niż kontrolowanie sytuacji smoczka.

To poszukiwane elementy niemowląt, a także małe dzieci, jest dla mnie niesamowite. Moja dobra przyjaciółka Julie Telefon nazywa to „kieliszkiem wina” dla niemowląt. Oba moje dzieci zademonstrowały usunięcie widocznych transformacji, gdy zamknęły usta wokół sutka. natychmiastowe relaksowanie i zadowolenie.

Scarlett naprawdę powiedziała mi w zeszłym tygodniu, że jej Loveys nie czuje się miękka, gdy jej Paci nie ma w jej ustach; Czują się „szorbowiste”. Włóż Paci i Voila – Koce bezpieczeństwa i bezpieczeństwa Rubalicious. Informacje te zostały mi podane w obronie, gdy zasugerowałem, że w przyszłym miesiącu zapewni swoje cenne binkie, jednak mogłaby zachować jej miękkich nocnych towarzyszy. Było to praktycznie tak, jakby stwierdziły: „Nie zawracaj sobie głowy nagrodami pocieszenia”.

Rozumiem, że możemy stracić drzemki w przyszłym tygodniu, jednak nie wymaga już tego tak bardzo, a zrzucenie snu w ciągu dnia prawdopodobnie sprawi, że snu będzie znacznie płynniejsze. (Plus czterech i sześciolatek Heather wciąż drzemka, a także nie mieli wsparcia smoczków od lat, więc rozumiem, że nie zawsze jest to powiązane).

Życz mi szczęścia! Dokładnie jak odstawiłeś swoje dziecko od smoczka?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *