Dzisiaj chciałbym trochę podzielić się fotografią do kąpieli mlecznej na pędów ciążowych. Kiedy zobaczyłem te zdjęcia z kąpieli mlecznej unoszące się wokół Pinteresta, zrozumiałem, że muszę je wypróbować! Są takie kobiece, urocze, a także matki- idealne wcielenie ciąży, nie sądzisz? Robienie zdjęć ciąży w kąpieli mlecznej są tak łatwe, że każdy może je zrobić w zaciszu własnego domu!

Kroki fotograficzne ciąży w kąpieli mlecznej

1. Wybierz wannę

Im większa wanna, tym lepiej. Spróbuj odkryć wannę, która znajduje się w pobliżu ogromnego okna z dużą liczbą naturalnego światła. Zapobiegaj syntetycznym światłem toaletowym lub ciężkim oświetleniem, które rzuca nieprzyjemne cienie na obiekty.

2. Wybierz strój do fotografii do kąpieli mlecznej

W przypadku moich zdjęć projekt używa stąd koronkowej sukni. Możesz użyć dowolnego rodzaju sukni lub draperii, który chcesz.

3. Zbierz 2-3 galony mleka, a także kwiaty (około 2-4 wiązek)

Uważam, że możesz to zrobić z mlekiem w proszku, ale użyłem 2 galonów rutynowego mleka. Jeśli chodzi o kwiaty, możesz być tak innowacyjny, jak i żywy, jak chcesz. Staraj się grać zarówno ze strukturą, jak i kolorem. Dodaj trochę zieleni, ponieważ poprawia to kolory na zdjęciu. W końcu to naprawdę zależy od twojego osobistego stylu.

4. Wypełnij wannę wodą, dodaj mleko, a następnie weź krok do środka przed dodaniem kwiatów

Napełnij wannę ciepłą wodą, a następnie dodaj mleko. Możesz za każdym razem nalewać, aby zarządzać kolorem wody. Następnie poproś projekt do wody przed złożeniem kwiatów. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać o fotografii mlecznej, ponieważ każdy rodzaj ruchu zrujnuje twój plan kwiatów.

5. Styl kwiaty i strzelaj!

Kwiaty mogą zacząć tonąć, więc bądź w odpowiednim czasie z sesją. W razie potrzeby pomaga mieć asystenta w celu naprawy kwiatów. Każdy rodzaj ruchu musi być ostrożny, a także powolny, ponieważ każdy rodzaj małego ruchu może przenieść płatki wokół.

Otóż ​​to! Cały proces od początku do końca trwał mniej niż 30 minut. Zdjęcia kąpieli mlecznej są dość łatwe, a także bezproblemowe, a także każdy może zabrać je w wygodę własnego domu.

Po prostu upewnij się, że przygotuj się na wszystko, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu na strzelanie, zanim płatki kwiatowe zaczną powoli tonie.

Oto kilka zdjęć, które dostałem z tej sesji ciąży.

Jeśli chcesz znacznie więcej sugestii fotograficznych, możesz go odkryć tutaj i dla znacznie więcej motywacji z ciążą możesz zobaczyć tutaj.

W co wierzysz w fotografii kąpieli mlecznej? Czy te zdjęcia ciąży nie są tak łatwe, ale ładne?

O autorze:

Ten publikacja pierwotnie pojawiła się w Mom Diary.
Możesz podobnie jak:

Jak zrobić kąpiel mleka i wszystkie korzyści

Uzyskaj wygodne i modne z [10 najlepszymi legginsami ciąży]

Zielona kupa w ciąży? Oto co wiedzieć!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *