W długi weekend w Luksusowym Cowslip Cottage

w zeszły weekend zobaczyliśmy, jak pakowaliśmy nasze torby i opakowaliśmy na dwie noce w Cowslip Cottage w uroczej wiosce Sleights, Yorkshire, jednej z wielu luksusowych domków w oszałamiających domkach teczka.

Przybywając w piątek wieczorem do tego malowniczego domku w trakcie Morshire Moors (światła i ogrzewanie na ciepłe powitanie), miał wszystko, o co mogliśmy poprosić z weekendowych wakacji i nie tylko…

Z pewnością przeżywało swoją nazwę… Wspaniały, co?!

Trójpiętrowy, przekształcony dawna piggery (naprawdę), z światłami drogowymi (oryginały), jego styl jest wyrafinowany krajem elegancki z nutami vintage.

Uwielbialiśmy też przemyślane świąteczne akcenty…

Nie tylko oszałamiające od wewnątrz, zapierające dech w piersiach widoki Morshire Moors otaczały nas z każdego okna (i balkonu) na otwartej wsi.

Wydaje się, że cichy i spokojny przewrócił się nad nami ze wzgórz, był prawie hipnotyczny.

Najlepsze zdjęcia zostały wykonane w ciągu dnia, z jasnym, czystym niebo i dużą ilością światła. Z pewnością mieliśmy szczęście z pogodą w ten weekend w grudniu!

Dzieci szybko poczuły się jak w domu i szybko się osiedliliśmy… ciastka owsiane i obfitość uroczych misiów wraz z Peppą grającą na pudełku, z pewnością pomogli!

Czy możemy je jeszcze zjeść?

Schowani w ładnych sypialniach na wyższych piętrach, wszyscy spaliśmy razem pomimo wielu pokoi, szybko zasypiając na dźwięk niczego. Absolutna błogość.

Więcej misie w pokoju dla dzieci i łóżeczko było dostępnych, jeśli chcieliśmy.

… 10 minut jazdy od Whitby spędziliśmy następnego ranka, ciesząc się słoneczną, ale chrupiącą sobotnią sobotnią na plaży, przyciągając nasze imiona w piasku z wspaniałymi długimi patykami, gdy psy w oddali ścigały fale i w końcu nie mogliśmy już przejść wiatru…

Zimna, ale odświeżająca, granie na plaży było radością, nie ma to jak niektóre powietrze morskie Yorkshire, aby ożywić duszę…

Oliver napisał swoje imię w piasku. Uczenie się na zewnątrz jest najlepsze. Ćwiczenie umiejętności pisania z dużym kijem i kilometrem piasku…

Po powrocie do Supa Firebird Pushair (niedawno byliśmy obdarowani Cosatto), nadszedł czas, aby wrócić do domku.

Minęliśmy ten uroczy facet poniżej, na spacerze do samochodu spędza swoje emerytowane życie, zbierając pieniądze dla wielu organizacji charytatywnych, rozglądając przechodniów na ulicach Whitby i było szczęściem na spotkanie.

Dzieci miały przyjemność śpiewać z nim Jingle Bells, a Alexander był, jak widać, trochę częściowo grać w Maracas.

Przekazaliśmy trochę pieniędzy, a dzieci otrzymały kilka zachwycających małych ilustracji zwierząt i instrumentów, aby go zapamiętać przez…

… Moje buty to C/O Air & Grace London-to był dzień, który odrujnował druk lamparta!

Potrząśnij tym!

Gdzie poszły moje maraki?!

Wiem, co dzieje się w tym roku w magazynie Aleksandra!

… Po powrocie do domku moi rodzice dołączyli do nas na późny lunch, nosząc jedzenie z jednej z ich restauracji i ciasta feta filo, klopsiki dla dzieci, ryż Basmati i sałatkę grecką dla wszystkich.

Mama zrobiła nawet zdrową kruszonkę owsianą, która wkrótce została skropiona w brzegi najlepszego domowego kremu taty-„No guzki, proszę, Papou” błagał Olivera… I nie było żadnych!

Następnego dnia pogoda nie była dla nas tak miła z porywającymi wiatrem, ale wytrwaliśmy i odważyliśmy się ponownie do Whitby. Nasz pierwszy przystanek, Magpie Cafe, wielokrotnie nagradzana restauracja, która nigdy nie jest w Good Food Guide, dla gorących doniczek z owocami morza i najlepszych ryb i frytek.

Tubies pełne, biorąc port, wybrałem kolczyki odrzutowe w stylu Sweet Art Deco w lokalnym butiku i tkanych workach Świętego Mikołaja dla dzieci w oczekiwaniu na Boże Narodzenie tatusia, specjalne smakołyki, które walczyłem gdzie indziej…

Odkryłem nawet dekoracyjną świąteczną wstążkę dla ciastek choinki w niezależnym sklepie, który domagał się stojaka po stojaku wstążków i wełny, ale niestety nie ma świątecznych przecinających ciastek, jak się spodziewano…

Whitby jest jak żywe muzeum do minionych czasów, w których ludzie potrafią garść wokół dziwacznych sklepów pełnych krówek i domowego chleba, historycznie przejmującego miejsca, które zainspirowało kapitana Cooke’a do opuszczenia brzegów i odkrycia świata i Mary Shelley, aby stworzyć Frankenstein po letniej przerwie Tam ….

Wracając do Cowslip Cottage, osiedlając się w prażonym i przytulnym, jak to tylko możliwe (podgrzewane deski podłogowe są uroczym akcentem), zrobiłem zieloną i czarną gorącą czekoladę dla wszystkich.

Kiedy tata wyłonił się ze słodkiej, krótkiej drzemki (cała rodzina dosłownie zabrała ją na dyskotekę podczas naszego pobytu), wraz z Oliverem i mną, wyczarowaliśmy i spoglądaliśmy nad bezpłatnymi ciastkami świątecznymi pszenicy i których kształty były najlepsze.

Nie zdając naszej wcześniejszej świątecznej misji przycinania ciastek, tata i ja bardzo ostrożnie wycięliśmy świąteczne kształty za pomocą ostrego noża (tata stworzył małe abstrakcyjne ciastka, ja, gwiazdy i choinkę i Oliver, bóle 3D, którego Alexander, frustrująco dla swojego starszego brata, określane jako pingwin)…

Uciekłem z bałaganu (przepraszam tato), żeby wziąć długą, kojącą kąpiel przy wykuszuZ głównej sypialni z widokiem na najważniejsze wydarzenie mojego pobytu- a potem nadszedł czas, aby założyć świąteczne bolejne (dla mnie i dzieci) przed półtora godziny jazdy do domu.

Przykro mi, że mogę odejść po tak odbywającym weekend, ale zachwycam się znalezieniem Cowslip Cottage, raju dla rodzin (i par), bez względu na pora roku, wrócimy…

Podziękowania dla oszałamiających domków za bezpłatny 2 -nocny pobyt w Cowslip Cottage, w zamian za tę szczerą recenzję.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka jest moim przewodnikiem o przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz wykorzystuje wgląd w tworzenie usługi cyfrowej lub powrót do pracy z pewnością.

Mumboss: The Sencere Mum’s Guide to Surviving and Comving At Work and At Home (2nd Edition UK)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Picture Ideal Family Picnic w Bolton Abbey

na początku tego miesiąca, w celu złapania ostatniego sierpniowego promieni, udaliśmy się na ładny piknik w opactwie Bolton, miejsce, w którym wiele razy poszedłem do siebie.

To było fantastyczne dzielenie się jednym z moich wszechczasów preferowanych miejsc Yorkshire z młodymi chłopcami i podnieceniem Olivera podczas biegania po wsi, oglądania z podziwem, gdy starsze dzieci pływały i rzucały kamieniem do rzeki, jednocześnie ostrzegając je (tak dojrzałe) były przezabawne . Wspomnienia powinny być wykonane!

Zdecydowanie idealny piknik rodzinny w opactwie Bolton, jak widać!

Alexander uwielbiał żuć wszystko, jak widać poniżej (ząbkujnia alert dziecka) i śmiał się z zachwytu z małych psów, które wciąż przeszły, próbując zjeść nasze kanapki!

Dla tych, którzy nie wiedzą, Bolton Abbey to majątek w Wharfedale w North Yorkshire, który bierze swoją nazwę od zrujnowanego XVI-wiecznego klasztoru augustinian, znanego obecnie jako Bolton Priory. Jego zapierające dech w piersiach pozostałości wciąż stoją wzdłuż brzegów rzeki Wharfe, dzięki czemu jest idealnym miejscem na pikniki i zwiedzające North Yorkshire z rodziną.

Znajdując ciche miejsce na szczycie wzgórza z widokiem na opactwo Pictureque, rozpoczęliśmy ucztę!

Po naszym głównym lunchu z kanapkami i sałatką Nicoise otworzyliśmy koszyk piknikowy, który uprzejmie wysłał do nas z Bluspoke.

Ten angielski utrudnienie był pełen smakołyków i zazwyczaj kosztowałby 65 £ plus 9 p+p. To było całkowicie kochane! Spójrz w środku gadżetów:

– Kent i Sussex Tea (x 50)
– pieczona kawa Canterbury (277G)
– Pani Darlington Strawberry Jam (340G)
– jadalny kwiat czekolady
– Jam Gooseberry (340G)
– Marmolada cytrynowa i limonka (340g)
– Grube odcięte pomarańczowe marmoladę (340g)
– Marynta rolników (300 g)
– Karmelizowany Chutney (312G)
– Biscuits Border
– Glacé Cherry Shortbread (165G)
– Mleko czekoladowe wiedeńskie (150 g)
– Creme fraiche i sprężynowe krakersy cebuli (125 g)
– herbatniki topne serowe (60 g)
– Manderine Bralevarde

Nadal jem dziś karmelizowany chutney pani Darlington z serem! Jest wykonany z miłością, tak jak był cały dzień!

Tak przepyszne, piknik, moje dzieci, widoki. Piękny dzień z moją idealną małą rodziną!

Fotografie © Peter Broadbent.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu i kwitnącemu w pracy i w domu oraz zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub wrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: PRAWDAMI PRZEWODNIK MUSU MUSI PROJEKTU I KSIĄGNICA W PRACIE I AT AT HOME (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: Twój przewodnik po przetrwaniu i kwitnące w pracy i w domu (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie śledzić Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Subskrybuj do uczciwości do mojego cotygodniowego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy i wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare