Chęć porodu ściągawki

Czy rozumiałeś, że hipnobirthing i hipnobaby to dwie różne rzeczy? Uhh, nie zrobiliśmy tego. Niedawno niedawno zapytała nas debiutanta, jaką jest za pomocą Twittera o ściągawki dla różnych metod porodu dla dzieci. Kiedy odpowiedziałem, że to brzmiało jak świetne zadanie, wzięła je i pobiegła z nim (nie mów jej, jednak wskazałem, że to zadanie). Dziękuję bardzo BRI za demistyfikację tych technik i warunków.

Z moim pierwszym niemowlęciem w tej metodzie czuję, że wcisnęłem największy test, jaki kiedykolwiek zrobię. Między uzyskaniem oceny raportów konsumenckich, poruszanie się po przepisach dotyczących ciąży w Kalifornii, a także nadrabianie bieżących badań na temat rozwoju dzieci – koncepcja wyboru klasy techniki porodowej jest przytłaczająca. Nie byłem w stanie odkryć szybkiego i prostego ściągawki na temat moich wyborów, więc skorzystałem z okazji, aby połączyć je dla debiutantów.

Chęć porodu ściągawki
Kluczową rzeczą wydaje się odkryć klasę, która ci pasuje. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza ciąża, czy dziewiąta każda mama, a także ciąża jest inna.

Narodziny od wewnątrz: holistyczna technika dla narodzin dzieci z naciskiem na fizyczne, emocjonalne, intelektualne, duchowe i społeczne przygotowanie. Oczekiwanie, że rodzice odkrywają metody radzenia sobie z bólem, a także fizjologii, oprócz wzięcia udziału w zajęciach introspektywnych, takich jak dziennikarstwo, a także projekty artystyczne.

Metoda Bradleya: Nazywana „porodem mąż”, technika Bradleya jest ustalana na zasadzie, że przy odpowiednim wykształceniu, a także przygotowując wiele kobiet ani wymagań, ani nie chce ingerencji medycznej, zapewniając poród. Zajęcia Bradleya skupiają się na żywieniu prenatalnym, a także na ćwiczeniach, aby przygotować się do porodu. Ponadto spędza znaczną ilość czasu zajęć na szkoleniu partnera dokładnie, jak zostać trenerem pracy.

Hipnobirthing: Według Hypnobirthers społeczeństwo sprawiło, że kobiety niepotrzebnie się boją, a także obawiają się porodu. Martwienie powoduje napięcie, a także tworzy adrenalinę, co zwiększa ból, a także napięcie, które zwiększa ból; Nie jest to wielki cykl do pracy w porodzie. Zajęcia hipnobirth pokazują, że stażystów relaksacja, a także metody samozapłaty, w tym wykorzystanie muzyki relaksacyjnej, integracja wizualizacji, a także masaż lekkiego dotyku.

Hypnobabies: jest to niezależny wybór klasy w domu dla przyszłych rodziców. Program jest podobny do hipnobircy, ponieważ odkrywasz relaks, a także techniki autopgnozy. Tam, gdzie w hipnobirku odpowiednim określeniem jest zarówno nie-ruchowe, jak i ciche, program Hypnobaby pokazuje, jak mama dokładnie zahipnotyzować się w dowolnym miejscu (nawet podczas sikania). Klasa Hypnobabys również pokazuje techniki znieczulenia hipnotycznego mamy.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Edukacji Childbirth (ICEA): Jako program szkoleniowy dla nauczycieli urodzeń dla dzieci ICEA nie opowiada się za konkretną filozofią. Każdy trener będzie miał własne podejście w ramach popierania narodzin naturalnego dzieciaka, a także rodziców, którzy mają zdolność do podejmowania świadomych decyzji opartych na zrozumieniu alternatyw.

Lamaze: Lamaze może być jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w opcjach klas porodowych. (Ten z całym oddychaniem, prawda?) Podczas gdy kontrolowane oddychanie jest nadal jednym nauczonym narzędziem. Zajęcia urodzeń Lamaze rozszerzyły się, aby pokazać wiele technik relaksacyjnych. Celem Lamaze jest zwiększenie ich zaufania do zdolności do zapewnienia porodu.

[Uwaga redaktora: nie zawierała mojej preferowanej techniki „cokolwiek się wydarzy” z stroną ciężkiego znieczulenia zewnątrzoponowego.]

Bri pisze Habbala dla Strateyjoy, a także oczekuje jej pierwszego niemowlęcia (chłopca!) W listopadzie. Gdyby wpadła na ciebie na ulicę, zdecydowanie nalegałaby na zdobycie filiżanki kawy, aby zapewnić, że oboje z was mogą się śmiać, opowiedzieć historie, a także skończyli się doskonałymi przyjaciółmi.

Pomaluj swój oczekiwany brzuch na wakacje

Kiedy zobaczyłem to zdjęcie brzucha Caleya na jej blogu, zaśmiałem się, a także poprosiłem ją o wyjaśnienie, co zrobiła.

Ona napisała:

Po wizycie w patchu dyniowym kilka tygodni temu, a także kompletny komentarz nieznajomy, że „lepiej zapłaciłbym za przemyt dyni pod [mojej] koszuli! Ha ha!” Zdecydowałem, dlaczego nie? Widziałem, jak TLC jest niemowlętą historią Gajillion razy, ponieważ zawsze robią rzeczy takie jak odlewy brzucha lub malują swoje brzuchy, a także nie robiłem czegoś takiego z moją pierwszą ciążą. Uznałem, że stworzy to urocze zdjęcie, a także będzie coś fajnego z moim maluchem.

Najbezpieczniejszą farbą do wykorzystania jest farba zatwierdzona przez FDA, na bazie wody. Każdy rodzaj farby zidentyfikowany jako „farba do twarzy” powinna działać, a także można je zdobyć w Target, Walmart lub takim. Lub możesz iść z jakąś „profesjonalną” farbą, taką jak ta. (Jednak nie jestem profesjonalistą w farbach, więc nie cytuj mnie na ten temat. Ta strona ma kilka świetnych wskazówek; tak jak mówi, ponieważ farba stwierdza „nietoksyczne”, nie oznacza, że ​​jest to wolne od ryzyka Dla skóry!) Lub możesz po prostu kupić zestaw.

Mój mężulek umieścił pomarańczową farbę wokół mojego brzucha za pomocą gąbki, a także ponieważ kupiliśmy tylko jeden kolor (nie zamierzałem kupować osobnego pojemnika z brązu tylko za część jak łodyga), przyznałem mu pozwolenie Aby wykonać trzon, a także linie z markerami Crayola. Z drugiej strony mój maluch nie chciał absolutnie nic wspólnego z naszą pracą, a także samodzielnie, wchodząc w rzeczy, gdy oboje jego rodzice byli zajęci. Tyle za więź nad czasem rzemieślniczym gospodarstw domowych, prawda?

Zmyłem farbę wkrótce po zrobieniu zdjęcia, jednak słabe linie Crayola pozostały na około jeden dzień, aby przypomnieć mi dokładnie, jak dokładnie jest mój brzuch z dyni.

Dziękuję, Caley! Oprócz gratulacji, że skończy się czwórką!

Cierpliwość wobec dzieci może tworzyć cuda

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Bini

Rodzice… .Beware! Bądź nie tylko dobrym rodzicem, ale także dobrym przyjacielem. Przy tak wielu szokujących incydentach na całym świecie ważne jest, abyśmy (rodzice) zrezygnowali z tytułu rodzica i objął rolę przyjaciela, gdy zajmuje się naszym ukochanym dzieckiem, czy to dziewczyną, czy chłopcem. Pamiętaj też, aby starannie zajmować się dzieckiem w trudnych sytuacjach.

Jako dziecko wszyscy z pewnością zachęcalibyśmy do kochającego i przyjaznego wsparcia od naszych rodziców, zamiast uważać, że są terrorem. Ale pytanie, które wciąż pozostaje w umysłach większości rodziców, brzmi: „Jak mogę być przyjacielem mojego dziecka?” Uruchom, uwierz mi. Przeczytaj moje osobiste doświadczenia i upewnij się, że podziel się również swoimi opiniami.

Będąc rodzicem, byłbym bardziej zobowiązany do dzielenia się z wami niektórymi z moich wspaniałych doświadczeń. Jako rodzic każdy z łatwością byłby sfrustrowany, gdy ich dzieci często stają się bardziej psotne i niespokojne. W takich sytuacjach ważne jest, aby każdy był spokojny, aby poradzić sobie z sytuacją bez większych trudności. Innymi słowy, bycie spokojnym jest być cierpliwe, nawet jeśli wiesz, że Ziemia podzieli się na dwa. Dlatego cierpliwość jest tajemnicą bycia przyjaznym i pozwalającym na przemówienie i wyrażanie opinii bez obawy. Powiedziałbym, że dziecko można najlepiej zrozumieć tylko wtedy, gdy rodzice sami stają się dzieckiem. Chociaż może to początkowo brzmieć głupio, może tworzyć cuda.

Powiązane szkolenie nocni – wskazówki i porady

Zrób to swoją habittake w każdej grze, którą gra Twoje dziecko i ciesz się każdym nią. Następnie możesz zobaczyć blask szczęścia świecącego w małej twarzy dziecka. Jestem pewien, że ten moment jest tym, czego tęskniłby każdy rodzic. Nasze życie na ziemi wydaje się być spełnione bez żadnych życzeń.

Moje wyjątkowe doświadczenie w życiu z dzieckiem… Spośród kilku niezapomnianych chwil, które miałem z dzieckiem, chciałbym podzielić się z tobą. To było w styczniu tego roku. Pośpiesznie dotarłem do domu z miejsca pracy, aby spotkać się z moim dzieckiem, którego nie widziałem, odkąd wyjechałem do pracy rano. Gdy wszedłem do domu, widziałem, jak gra we własnym świecie. Powoli podszedłem do niego, aby dać mu zaskoczenie. Kiedy mnie tam zobaczył, był podekscytowany i nie wiedział, co robić. Gdy tylko pobiegł do mnie, zostawiając wszystkie swoje zabawki, z którymi bawił się tak długo i wskoczył prosto w moje ramiona. Uwierz mi, poczułem się nad księżycem, że nie mogłem kontrolować mojego szczęścia i podziękowałem Bogu za ten cenny moment. Chciałbym zwrócić uwagę, że w każdym razie; Nie zadałem sobie trudu poszukiwania mojego dziecka, a gdybym mu przyniósł, to sytuacja byłaby zupełnie inna. Straciłby nadzieję i byłby złamany serce. Dlatego zdecydowałem, że dałem mojemu dziecku najwyższą preferencję i dzielić się z nim każdą chwilą. Podziel się, jeśli doświadczyłeś czegoś podobnego do tej sytuacji.

Powiązane, jak wybrać właściwą opiekę dzienną dla swojego dziecka

Często zauważam, że moje dziecko zaczyna bawić się na sobie, gdy uważa mnie za zbyt zajęty. Rodzaj depresji, która stanowi w jego oczach w takich sytuacjach i sprawia, że ​​czuję się całkowicie źle. Dlatego zawsze angażuję go w jakąś aktywność, nawet jeśli jestem zajęty. Ważne jest, aby rodzic taki jak ja przeszedł przez uczucia dziecka, aby dobrze je zrozumieć. Szczęście, które wyciągasz ze swoich dzieci, nigdy nie można uzyskać od niczego na tym świecie.

Jesteś światem… .. jesteś moimi dziećmi! Zapytaj wszelkie doświadczone, a oni powiedzą prawdę. Dziecko napełnia Twój dom szczęściem i ma moc wycierania wszystkich smutków i żalu. Z pewnością znajdziesz lepszy świat i marzysz tylko o nich. Przygotowujesz się również do poświęcenia czegokolwiek ze względu na swoje dziecko. Dlatego zapomnij nie uważać ich za swojego największego daru, choć wydają się być najmniejsze.

Omów z nimi swobodnie i daj im swoją szczerą opinię, oprócz udzielania im wsparcia moralnego. Pamiętaj, że jeśli nasze dziecko musi zaakceptować cię jako wzór do naśladowania, ważne jest, aby być perfekcjonistą pod każdym względem. powodzenia!

Autor Bio:

Profesjonalny bloger Bini pisze o bieżących wydarzeniach rynkowych, zakupach online, elektronice, gadżetach, sektorach publicznych, świadczeń z sektora publicznego, NHS Services, NHS Benefits, NHS DiscountKarty, wiadomości i polityka.

Link do tego postu:

Blog Spotlight | Udostępnianie nietoksyczne

jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

W tym tygodniu przeprowadziłem wywiad z Sheri z nietoksycznej mamy.com. Jej blog jest pomocnym narzędziem dla każdego rodzica, który chce nauczyć się tworzyć środowisko bez chemikaliów dla swoich dzieci. Przewiń w dół, aby uzyskać mój ekskluzywny wywiad z Sheri.

HM: Skąd jesteś? Sheri: NJ

HM: Kiedy zacząłeś blogować? Sheri: około 6 tygodni temu.

HM: Dlaczego blogujesz? Sheri: Bloguję, ponieważ chcę dzielić się przemyśleniami i sugestiami, jak wychowywać dzieci nietoksyczne w naszym coraz bardziej toksycznym świecie. Lubię dzielić się swoimi poglądami w humorystyczny sposób, kiedy mogę. Blogowanie było dla mnie świetnym zbycie; Pomogło mi to poczuć się mniej samotnie. Hm: O czym jest twój blog? Sheri: Mój blog dotyczy moich wysiłków, aby moje dzieci były wolne od chemikaliów, wyzwania, które napotykam, obronę i wyjaśnienia, które muszę stale udzielać, często frustracje, które często, które często, które, które często, które często, które, ja frustracje, które, które często, które często często często Wyczucie i uroczystości małych osiągnięć.

HM: Jakie są twoje najwyższe cele na Twoim blogu? Sheri: Chcę opracować bazę fanów i połączyć ludzi o podobnych poglądach.

HM: Co chcesz, aby twoi czytelnicy wydostali się ze swojego bloga? Sheri: Chcę zwiększyć świadomość. Chcę, żeby ludzie czytali mojego bloga, dobrze się śmiali, uczyli się czegoś nowego, czuć się mniej samotnie i być może zaczęli myśleć o jedzeniu, dzieciach i życiu w nowy sposób. Bardzo chciałbym zainspirować zmiany.

HM: Co robisz, aby czytelnicy wciąż wrócili? Sheri: Używam wielu osobistych anegdot i doświadczeń; Myślę, że ludzie mogą się odnosić. Staram się oferować sugestie bez głoszenia. Używam humoru, kiedy mogę. Przeważnie staram się, aby było to interesujące!

Powiązane weekendowe odbicie nr 35- Blogowanie

HM: Czy masz jakieś wskazówki dla innych blogerów? Sheri: Wciąż się uczę, ale powiedziałbym, że jeśli myślisz o założeniu bloga i masz wątpliwości, po prostu wybierz go! Jest naprawdę fajnie!

HM: Czego nie omawiałem w tych zestawach pytań? Sheri: Jakie pomocne wskazówki otrzymałem na temat blogowania? Łączenie z innymi blogami w celu zwiększenia ruchu na moim.

Możesz odwiedzić Sheri na nietoksycznej mamie.com

Zapraszam wszystkich blogerów mamusi i zdrowia, aby byli w centrum uwagi. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Twój blog może być w centrum uwagi na zdrowych mamach.

Link do tego postu:

Wykres snu dziecka – Przewodnik po wszystkim o potrzebach snu dziecka

Wszyscy tam byliśmy, chcąc naszego zdenerwowanego dziecka lub malucha, zdecydowanie powiedzieliby nam, czego potrzebują! Oczywiście nie jest to naprawdę możliwe, więc zamiast tego przechodzimy przez naszą listę kontrolną mamy, wiesz, że „czy są głodni, ząbkowanie, chore, znudzone, senne lub potrzebujące zmiany pieluszki? Cóż, chciałbym pomóc ci skrócić tę listę, dając ci podsumowanie potrzeb dziecka i malucha, więc wiesz, że dostają wystarczający odpoczynek! W tym krótkim artykule porozmawiamy o tym, dlaczego ilość snu, które otrzymują nasze dzieci i małe dzieci, jest niezbędna i ile potrzebują snu dzieci i małych dzieci. Ponadto mamy użyteczny wykres snu dla niemowląt, który pomoże ci łatwo zrozumieć potrzeby snu twojego malucha.

Wykres snu dziecka – Przewodnik po wszystkim o potrzebach snu dziecka

Znaczenie i wpływ wystarczającego snu

Nie jest tajemnicą, że wystarczający sen jest niezwykle niezbędny dla wzrostu, zdrowia i rozwoju poznawczego dzieci i małych dzieci. Zgodnie z krótkim artykułem z 2016 r. Opublikowanym w Journal of Medical Sleep Medicine i zatwierdzony przez AAP: „Regularne spanie liczba zalecanych godzin wiąże się z lepszymi wynikami zdrowotnymi, w tym lepszą uwagę, zachowanie, uczenie się, pamięć, regulacja emocjonalna, Jakość życia oraz zdrowie psychiczne i fizyczne. Regularnie spanie mniej niż liczba zalecanych godzin wiąże się z uwagą, zachowaniem i problemami uczenia się. Niewystarczający sen zwiększa również ryzyko wypadków, urazów, nadciśnienia, otyłości, cukrzycy i depresji. ”

Możesz zaobserwować wpływ dobrej lub słabej higieny snu w życiu codziennym z własnym dzieckiem. Zwróć uwagę na zachowania dziecka po zaspokojeniu ich potrzeb snu, gdy są pozbawione snu. Dziecko, które nie jest dobrze wypoczynkowe, ma tendencję do wycofywania się od otaczającego ich świata. Nie są zainteresowani grą, często są zepsute i mogą być szczególnie wybredne późnym popołudniem. Mają również skłonność do zasypiania podczas krótkich przejażdżek samochodem. Maluch, który nie jest dobrze wypoczęty, może być nadpobudliwy, szczególnie w okresie snu. Często mogą zachowywać się niespokojnie, mogą mieć problemy ze swoim zachowaniem podczas działań społecznych i mogą być znacznie bardziej podatne na wypadek.

Dobrze wypoczęte dzieci

Podczas gdy niuanse w zachowaniu będą zależeć od odrębnej osobowości twojego malucha, bardzo często spotykają się z wyposażonymi dziećmi w odkrywaniu otaczającego ich świata, zdolnych do relokacji niewielkich frustracji bez dużych reakcji, zdolnych do jedzenia znacznie więcej Skutecznie, ponieważ mogą nie zasnąć, aby z łatwością wziąć udział w „godzinach czarownic” późnym popołudniem. Zauważysz, że dobrze wyposażony maluch jest energetyczny, ale nie nadmierny, znacznie bardziej zrównoważony emocjonalnie (co nie oznacza, że ​​nie będą mieli okazjonalne krach, ale nie będzie tak łatwo uruchomiony ani nie występował tak często) i jest gotowy i gotowy do odkrywania otaczającego ich świata.

Spotkanie z dzieckiem lub potrzebami snu malucha nie gwarantuje ci zadowolonego dziecka przez cały czas. Odsuwa to jeden ogromny przedmiot z listy kontrolnej i pozwala spędzić mniej czasu na graniu Sherlocka Holmesa, aby dowiedzieć się o podstawowej przyczynie zdenerwowania w każdej sytuacji. W przypadku młodszych dzieci głodne i wyczerpane sygnały często wyglądają tak samo. U starszych dzieci i maluchów, które zamieszanie mogą być powiązane z tak wieloma rzeczami, w tym zmęczeniem, ząbkiem, lękiem od separacji itp. Jeśli możesz natychmiast wyczerpać listę, która szybciej zawęża możliwości, co ostatecznie sprawia, że ​​życie matki są nieco prostsze i kto nie jest Czy tego chcesz?

Potrzeby snu dziecka – rozbite przez grupy wiekowe (wykres snu dziecka)

Więc teraz, gdy wiesz, dlaczego najlepsza ilość snu jest ważna, porozmawiajmy o liczbach. Wszystkie informacje na temat zalecanych godzin snu udostępnionego tutaj są opracowane z powyższego artykułu. a także niektóre zalecenia oferowane przez National Sleep Foundation. Osobiście przestrzegam tych zaleceń z własnym dzieckiem i dzielę się nimi z moimi klientami w moich prywatnych konsultacjach. Mogę osobiście zaświadczyć o ich ważności. Należy również pamiętać, że każde dziecko potrzebuje nieco innej ilości całkowitego snu, aby poczuć się odpoczynkiem. To jest powód, dla którego oferuję zakres zalecanych godzin snu. Jeśli chodzi o to, jak zalecane są liczne drzemki dla każdej grupy wiekowej, zalecenia te oparte są na zdolnościach snu zdrowych dzieci o dobrych nawykach snu.

Potrzeby snu dziecka-noworodki (0-3 miesiące)

Średnie dzieci w tym przedziale wiekowym potrzebują od 14 do 17 godzin snu w okresie 24 godzin. Noworodki w wieku około miesiąca potrzebują od 6 do 8 godzin snu w ciągu dnia. Potrzebują również od 10 do 12 godzin nocnego snu. Ich wzorce snu są niezorganizowane. W większości zdrzemną się co 45 do 60 minut do snu. Gdy zbliżają się do 3 miesięcy, potrzebują od 4 do 5 godzin snu w ciągu dnia. Śpią, biorąc od 3 do 4 drzemek iPotrzebujesz również 10 do 12 godzin nocnego snu.

Potrzeby snu dziecka-niemowlęta (4-11 miesięcy)

Średnie dzieci w tym przedziale wiekowym wymagają od 12 do 15 godzin snu w okresie 24 godzin. Obejmuje to drzemki i nocny sen. Około 6 miesięcy dzieci potrzebują 3 do 4 godzin śpiących w ciągu dnia, które zwykle dostają, biorąc 2 lub 3 drzemki dziennie, a także potrzebują od 10 do 12 godzin snu w nocy. Około dziewięciu miesięcy wiele dzieci potrzebuje od 2 do 3 godzin snu w ciągu dnia, które zwykle osiągają, biorąc 2 drzemkę od 10 do 12 godzin nocnego snu.

Potrzeby snu dziecka-małe dzieci (1-2 lata)

Na wykresie snu dziecka znajdziesz, że średnio małe dzieci potrzebują od 11 do 14 godzin snu w ciągu 24 godzin. Wiele maluchów spada na jedną drzemkę wkrótce po ich pierwszych urodzinach, ale niektórzy trzymają dwa drzemki do 18 miesięcy. Te drzemki powinny średnio średnio od 2 do 2,5 godziny i nadal muszą spać od 10 do 12 godzin w nocy. Wiele małych dzieci trzyma się na ich jedną drzemkę do 3 roku życia. Ale niektóre małe dzieci trzymają się drzemki do około 5.

Na wynos

Są trzy rzeczy, które zawsze chcę, aby rodzice wiedzieli, kiedy dotyczy to potrzeb dziecka i malucha. Po pierwsze, potrzebują znacznie więcej snu, niż można się spodziewać! Po drugie, lepszy sen w ciągu dnia absolutnie koreluje z lepszym snem w nocy. Dla niemowląt i małych dzieci powszechne jest nieporozumienie, że jeśli ograniczysz sen w ciągu dnia, będą spać lepiej w nocy. Wreszcie, hierarchia potrzeb Maslowa stawia spanie i jedzenie na tym samym poziomie, co oddychanie. Zanurz to przez sekundę! Wystarczający sen jest fizjologicznym imperatywem dla ludzkiej egzystencji, ale jest to coś, czego nasze maluchy nie mogą się bez nas obejść. Musimy zaoferować odpowiednie możliwości, a także czas i środowisko do osiągnięcia.

Te możliwości snu są najlepiej oferowane, gdy nie są losowe, ale spójne. Oznacza to, że drzemki i przed snem występują mniej więcej o tej samej porze każdego dnia. Praktycznie każdy rodzic zgodziłby się, że ich dziecko najlepiej robi z konsekwencją, a gdybyś kiedykolwiek pracował ze specjalistą do snu, powiedzieliby ci, że klej, który łączy plan. Więc teraz, gdy wiesz, ile snu potrzebuje Twoje dziecko lub malucha i dlaczego jest to ważne, zachęcam do stworzenia dla nich rutyny, używając tej wiedzy i zagwarantowanie, że twój maluch jest w stanie uzyskać wystarczający sen i rozwijać!

Czy masz coś więcej pytań do snu? Zapytaj w komentarzach

o autorze

Możesz też cieszyć się:

Trening snu bliźniaki – cztery sugestie dla lepszego snu dla bliźniaków

Szkolenie snu Twojego malucha – łatwe sugestie, aby mieć małą rutynę.

Noworodek nie spał? Nowonarodzone sugestie dotyczące snu od eksperta!

PIN DO Później -A Baby Sleep Chart -Przewodnik po wszystkim o cyklu snu dziecka

Przewodnik ciocia Karen potencjalnie niepraktycznych, ale całkowicie wspaniały prezenty dla gospodarstw domowych

Dziecko

Ponieważ zawsze wierzę dokładnie o to, jak ludzie mogą pozwolić niemowlęciu niemowlętom, nie do końca dziecka, mam kilka wskazówek, które są korzystne dla niemowląt, a także rodziców. Te magnesy alfabetu, zdejmowane eleganckim papierem Origami, kosztują tylko 20 USD/zestaw z Etsy – więc możesz pokazać swojemu dziecku na temat liter, a także estetyki dokładnie w tym samym czasie!

I choć jesteśmy na ten temat, zamiast normalnego plakatu zwierząt typu „A jest dla aligatora”, a co z tym współczesnym plakatem alfabetu klasycznym? Piękne bogate kolory, a także czyste linie pokazują Junior, że E jest dla Eames, L jest dla Lecorbusier (tylko 35 USD).

Naprawdę czuję, że te ściany wyścigowe od współczesności- są one prawie atrakcyjne, aby przejść w dowolnym miejscu domu (45 USD/zestaw).

Tata
Uwielbiam te worki bawełniane z bawełny w dzielnicy, zaczynając od 54 $ – może schować laptopa lub pieluchy, a także filiżankę łyżki w tych niesamowicie stylowych, ręcznie wykonanych, unikalnych torbach wykonanych ze starych billboardów.

Lub, podaj mu zaktualizowany rodzaj najbardziej uroczego prezentu, jaki kiedykolwiek był – taśma mix. Suck UK ma taśmę USB, który wygląda jak taśma, ale otwiera się tak samo, jak ujawnianie dysku USB, które możesz tonami z wszystkimi melodiami, które użyłeś do kochania, zanim twój świat słuchowy był zdominowany przez Wiggles, a także Backyardigans . Tylko pełne melodie, OK?

Mama
Pozostając całą noc z krzyczącym dzieckiem może naprawdę zniszczyć wygląd twojej skóry, jednak odrobina proszku podkładowego nagich minerałów zapewni ci złudzenie, że jesteś młodą rzeczą, która nigdy nawet nie słyszała słów „Smurka sutka ”. Zastosowanie zajmuje około 5 sekund, a także SPF 15, aby uruchomić! Bon podarunkowy w wysokości 50 USD spowoduje, że Kabuki czyszczą, a także proszek z jej wyboru.

Ten jest poważnym wyrzuceniem – jednak za 1100 $ możesz dostać szybowiec, który wszyscy rozumiemy, jest potrzebnym objet wczesnego dzieciństwa, który jest naprawdę doskonały.

Zawsze byłem stronniczy w stosunku do tych prawdopodobnie super-impraktycznych, ale-błagających jedwabnych zawieszek oopababy. Zapewnij to (lub zdobądź) przed wakacje, abyś mógł go nosić na wszystkie wakacje! Zaczynają się od 79 USD, a także takie, które są dostępne również w o wiele więcej codziennych materiałów, jeśli uważasz, że równanie dziecka+jedwab = katastrofa.

Ogromny prezent domowy
Co może być znacznie lepszego niż żywy DNA DNA całej rodziny? DNA 11 wyśle ​​twoje wymazy na policzek, a także instrukcje, a następnie wytworzy zaskakująco piękny, a także żywy druk DNA każdego członka gospodarstwa domowego. Zaczynają od 390 USD.

Lub – a także nie jest to ogromny prezent na wyrzucanie, jednak byłby niesamowicie świetny – jeśli jesteś przebiegły, weź tę koncepcję „brakującą drugą poduszkę” z Craftzine, a także zrób poduszkę reprezentującą każdego członka Domowe gospodarstwo, więc nigdy nie musisz tęsknić za sobą. Plus, jeśli twój prawdziwy młodzieniec jest bzdurny, możesz chwilowo ukojeniowo w swoim cichym, a także zawsze dobrze wychowanym dziecięcemu dziecięcej.

Dziadkowie
Ponieważ dziadkowie są tak mili, jak i hojni dla wszystkich innych (przynajmniej w mojej rodzinie), musisz zdobyć coś dobrego. Być może dziadkowie są też hipsterami… w której sytuacji można kupić niestandardowe wydruki swojego młodego plakatu w stylu Warhola. Wyślij swoje zdjęcia do PopartWorks, a także zrobią to za Ciebie. Nie są tanie, więc jeśli jesteś) sprytny, b) posiadać Photoshop lub rozumiesz kogoś, kto to robi, a także B), a także online w pobliżu Kinko, a następnie wypróbuj Melissa Clifton’s w samouczku internetowym, a także dokonaj Twój własny!

Aby podkreślić małe zdjęcia ich uroczych wnuków, otrzymaj je to urocze światło zjeżdżalni ze sklepu Conran za 285 USD, które mogą wypełnić preferowanymi zdjęciami, a także modyfikacją w testamencie. Oprócz tego, że nie martw się – możesz wysłać swoje cyfrowe zdjęcia tutaj, a także za około 2 dolców za pop, wyśle ​​je z powrotem w formularzu slajdów 35 mm!

—–
Podziękowania dla Karen za inspirację obu oburzających kosztów, jak i oszczędne projekty rzemieślnicze! Biorąc pod uwagę, że jest jedyną bezdzietną w rodzinie, liczą na to, że utrzyma ich bioder na wakacjach… podczas gdy dostarczają sobie dresy, elektronarzędzia, a także inne takie potrzeby.

Jeśli masz swędzenie, sprawdź 39 koncepcji prezentów na wakacje w świątecznym przewodniku w świątecznym przewodniku zakupu debiutantów.

Drewniane zestawy łodzi design

Dzielenie się troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Building Designs to rozrywka, którą wiele osób zajmuje się w dzieciństwie, tylko po to, by pozostawić w wieku dorosłym. Ludzie często odkrywają rozrywkę, gdy są starsze lub chcą wprowadzić młodszego członka gospodarstwa domowego do rzemiosła. Twój projekt okaże się znacznie lepszy po przestrzeganiu kilku podstawowych wskazówek. Aby uzyskać więcej dogłębnych porad na temat budowy statku projektowego, książek, w samouczkach internetowych, a także czasopisma poświęcone budowaniu sztuki projektowania mogą pomóc w odkryciu tego ponadczasowego rzemiosła.

Pierwsze kroki w rozrywce

Building Designs to dość prosta rozrywka, a także taka, która nadaje budowniczej fantastyczną ofertę radości. Pierwszym krokiem jest zakup zestawu projektowego, który obejmuje elementy, a także materiały, które wymagają opracowania preferowanego rodzaju statku. Możesz kupić zestawy statków drewnianych w modelach statków Premier.

Wybór zestawu projektowego

Być może największym wpływem na wynik projektu jest wybrany zestaw. Zestawy do projektowania łodzi są oferowane na różnych poziomach złożoności, od projektów początkujących po bardziej zaawansowane i złożone zestawy. Powinieneś kupić drewniany zestaw statków projektowych, który jest przeznaczony dla osób z poziomem doświadczenia, aby zapobiec pogorszeniu, a także cieszyć się zabawą i satysfakcjonującym doświadczeniem.

Właściwe narzędzie do pracy

Upewnij się, że masz wszystko, czego wymagasz opracowanie modelu, więc nie będziesz wymagać zatrzymania się, a także znaleźć niezbędne narzędzia, gdy jesteś w trakcie procesu budowy. Do budowy projektowania oferowane są specjalne narzędzia. Narzędzia te można kupić indywidualnie lub w rodzaju zestawu do budowy narzędzi projektowych. Zestawy zawierają kolekcję powszechnie używanych narzędzi, a także obejmują sytuację w prostym przechowywaniu.

Podejrzane podejrzane twoje dziecko ma zaburzenie odżywiania? Zapytaj jej dentystę

Przeczytaj wskazówki, a także nie spiesz się

Wskazówki są zawarte w zestawach do projektowania łodzi, a także w drewnianych zestawach statków projektowych. Podczas gdy ludzie lubią ominąć kroki lub próbują składać meble, a także zabawki bez czytania wskazówek, jest to okropna koncepcja przy budowaniu modelu. Wskazówki są szczegółowe, a także kroki są określone w metodzie, która może nie wydawać się natychmiast oczywista, jednak później będzie miał sens, gdy przejdziesz dalej do procesu budowania. Otrzymasz najlepsze wyniki, gdy całkowicie sprawdzisz wskazówki, a także przestrzegasz każdego kroku w podanej kolejności.

Nie dostarczaj

Jeśli Twoja pierwsza próba budowy projektu nie idzie zgodnie z planem, lub jesteś mniej niż zadowolony z wyników, nie zapewniaj tak dobrze, jak odejdź. Jak każdy rodzaj rzemiosła lub umiejętności, nieuzasadnione jest oczekiwanie doskonałego rezultatu na wyjątkowo pierwszej próbie. Po zbudowaniu pierwszych kilku zestawów do projektowania łodzi uzyskasz umiejętności potrzebne do opracowania do bardziej złożonych projektów, a także drobne szczegóły.

Link do tego postu: Drewniane zestawy łodzi designu

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Pieluchy lub bielizna, to jest pytanie!

Uwielbiam przedszkole Holdena i muszę przypisać im, że całkiem dobrze wyszkolono go w szkolonym nocni i znalazł się w wyborach i konsekwencjach. Kiedy dzieci są w grupie 2-3-letniej, w pewnym momencie mają wybór bielizny lub pieluszki. Liczne – jak Holden – zmieni zdanie zgodnie z nastrojami i kaprysami.

Uwaga: w domu nigdy nie wybrał bielizny. Podejrzewam, że chciał być w pełni mistrzem swojej domeny, zanim ją ryzykował. Nie wiem dlaczego, ale tak poszło.

Tak więc, najlepiej po trzecich urodzinach, kiedy jego szkoła poszła na tygodniową przerwę, Holden ogłosił, że skończył pieluch. Brawo. Prawie miał wszystko opanowano i mieliśmy bardzo niewiele wypadków (w ciągu dnia). Chłodny.

Przez kilka następnych nocy odkryliśmy, że nadal użyje swojej nocnej pieluchy, jeśli jest włączony. Więc wtedy popełniłem swój fatalny błąd: zapytałem go: „Holden chciałbyś spać w pieluchach lub bieliznie?”

Nieprawidłowo założyłem, że będzie nadal wybierał pieluchy w nocy, dopóki nie opanował całej oferty. Nie. Wybrał bieliznę. I to oznacza, że ​​zmieniamy prześcieradła i jego ubrania przynajmniej co druga noc.

Operacyjne pieluchy w nocy trwają od około dwóch miesięcy. Kiedy ma suchą noc, nagradzamy go blaskiem w ciemnej naklejce za sufit (ma około 20). Kiedy ma wypadek, staramy się go nie presji ani nie zawstydzić, mówiąc dobrze, jak: „W porządku, po prostu cię posprzątamy” lub „Włóż resztę siusiu do nocnika i weźmiemy cię do dobre ciepłe łóżko. ”

Wydaje się, że w ostatnim tygodniu mieliśmy znacznie więcej mokrych nocy niż suche noce. Co więcej, co noc płacze i zamyka znacznie więcej (jakby próbował obudzić Milo i nas wkurzyć)… czy to naprawdę zły pomysł na relokowanie na podciąganie w nocy?

10 great fitness blogs for mommies

Sharing is caring!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

If you are trying to find tips, recommendations or just some extra motivation to stay fit and active for 2014, checking out these blogs will help you reach your fitness goals.  Below is my list of 10 great fitness blogs for moms.

1. Diary of a fit Mommy by Sia Cooper

Sia is a mother and nurse.  Her blog, Diary of a fit Mommy, is about her personal fitness journey and how you can stay fit during your pregnancy and beyond. You can visit Sia at fitmommydiaries.blogspot.com.

2. fit mommy in Training by Stephanie

Fit mommy in training is a personal blog about Stephanie’s life as a mom, wife, occupation woman and fitness enthusiast.  For a lot more information about Stephanie and fit mommy in training visit fitmomintraining.com.

3. The get fit mommy by Jessica Sobolewski

Jessica blogs about health, fitness and being a mom. You can visit her at thegetfitmom.com.

4. fit fab fun Mom by Jane

Jane is a mommy who enjoys fitness, fashion and photography.  Her blog, fitfabfunmom.com, is a lifestyle blog about fitness, fashion, food, photos and family.

5.  Fit Hip mommy by Alicia

Alicia is a young mother of two from Chicago. Her blog, fit Hip mommy is about fitness, fashion and her personal adventures as a mom. visit Alicia at fithipmom.blogspot.com.

6. Hippy fit Mom by Amber

Amber is a a entrepreneur, military spouse and mother of two. She is trying to find balance in this beautiful life as a wife, a mother, and everything in between while staying fit and healthy. For a lot more information about Amber visit hippyfitmom.com.

7.  Fitness for Mom by Cami Checketts

Cami is an author, exercise expert and mother of four.  You can visit her blog at fitnessformom.blogspot.com.

Related  ideas for mommies trying to get Back in Shape

8. Fat to fit Confessions by Morgan

Morgan is a mother of three under five trying to lose the baby weight.  Follow her health, wellness, weight loss and fitness journey at fattofitconfessions.blogspot.com.

9.  Fit Foodie Mom by Darcy

Darcy is a a united states Marine Corps veteran and the mommy of a girl born in 2011 and a kid born in 2013. They, and the group fitness classes she instructs, keep her running from morning until night. Darcy blogs about fitness, food and being a mom. You can visit her at fitfoodiemom.com.

shop related Products

ads by Amazon

Make money From Blogging: how To Start…

$14.99

Bestseller

(161)

oferta dniakończy się w

Blogowanie: osiągnięcie 2000 USD miesięcznie w 90 dni

5,99 USD 6,95 USD

Bestseller

(196)

oferta dnia

kończy się w

Blogowanie dla manekinów

15,00 $

Bestseller

(97)

oferta dnia

kończy się wBlogowanie: Zrób pieniądze blogowanie dla zysku…

17,99 USD 19,95 USD

Bestseller

(2)

oferta dnia

kończy się w

Blogowanie na Instagramie: Pisanie zaręczynowe na O…

17,99 USD

Bestseller

(37)