jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

W tym tygodniu przeprowadziłem wywiad z Sheri z nietoksycznej mamy.com. Jej blog jest pomocnym narzędziem dla każdego rodzica, który chce nauczyć się tworzyć środowisko bez chemikaliów dla swoich dzieci. Przewiń w dół, aby uzyskać mój ekskluzywny wywiad z Sheri.

HM: Skąd jesteś? Sheri: NJ

HM: Kiedy zacząłeś blogować? Sheri: około 6 tygodni temu.

HM: Dlaczego blogujesz? Sheri: Bloguję, ponieważ chcę dzielić się przemyśleniami i sugestiami, jak wychowywać dzieci nietoksyczne w naszym coraz bardziej toksycznym świecie. Lubię dzielić się swoimi poglądami w humorystyczny sposób, kiedy mogę. Blogowanie było dla mnie świetnym zbycie; Pomogło mi to poczuć się mniej samotnie. Hm: O czym jest twój blog? Sheri: Mój blog dotyczy moich wysiłków, aby moje dzieci były wolne od chemikaliów, wyzwania, które napotykam, obronę i wyjaśnienia, które muszę stale udzielać, często frustracje, które często, które często, które, które często, które często, które, ja frustracje, które, które często, które często często często Wyczucie i uroczystości małych osiągnięć.

HM: Jakie są twoje najwyższe cele na Twoim blogu? Sheri: Chcę opracować bazę fanów i połączyć ludzi o podobnych poglądach.

HM: Co chcesz, aby twoi czytelnicy wydostali się ze swojego bloga? Sheri: Chcę zwiększyć świadomość. Chcę, żeby ludzie czytali mojego bloga, dobrze się śmiali, uczyli się czegoś nowego, czuć się mniej samotnie i być może zaczęli myśleć o jedzeniu, dzieciach i życiu w nowy sposób. Bardzo chciałbym zainspirować zmiany.

HM: Co robisz, aby czytelnicy wciąż wrócili? Sheri: Używam wielu osobistych anegdot i doświadczeń; Myślę, że ludzie mogą się odnosić. Staram się oferować sugestie bez głoszenia. Używam humoru, kiedy mogę. Przeważnie staram się, aby było to interesujące!

Powiązane weekendowe odbicie nr 35- Blogowanie

HM: Czy masz jakieś wskazówki dla innych blogerów? Sheri: Wciąż się uczę, ale powiedziałbym, że jeśli myślisz o założeniu bloga i masz wątpliwości, po prostu wybierz go! Jest naprawdę fajnie!

HM: Czego nie omawiałem w tych zestawach pytań? Sheri: Jakie pomocne wskazówki otrzymałem na temat blogowania? Łączenie z innymi blogami w celu zwiększenia ruchu na moim.

Możesz odwiedzić Sheri na nietoksycznej mamie.com

Zapraszam wszystkich blogerów mamusi i zdrowia, aby byli w centrum uwagi. Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak Twój blog może być w centrum uwagi na zdrowych mamach.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *