Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Dr Eric Donnenfeld

Rodzice, którzy myślą o LASIK dla siebie, mają inny zestaw obaw dotyczących leczenia chirurgicznego lasera niż osoby samotne, a także pary bez dzieci.

Dwa z najważniejszych obaw, że rodzice pytają mnie: „Kiedy będę mógł wrócić do opieki nad moimi dziećmi?” I „Czy mogę zabrać moje dzieci do obejrzenia operacji?”

Chociaż odpowiedzi będą zależeć od chirurga, to właśnie mówię moim pacjentom:

Kiedy mogę wrócić do opieki nad moimi dziećmi?

Pacjent musi planować przebywać w centrum laserowym przez co najmniej dwie godziny. Pierwsze sześć godzin po leczeniu chirurgicznym jest najważniejsze, a także zadaniem pacjenta jest udanie się do domu, a także zamykanie oczu. Oznacza to, że twój małżonek, członek rodziny lub kumpel gospodarstwa domowego muszą zobowiązać się do dzieci w dniu operacji. Po pierwszym dniu pacjent może wznowić pełne obowiązki rodzicielskie, chociaż wymagają dodatkowego ostrożności – moim największym zmartwieniem są niemowlęta lub młodzi ludzie przypadkowo wbijający mamę lub tatę w oczy.

Czy mogę zabrać moje dzieci do obejrzenia operacji?

Umożliwiam rodzicom z dziećmi w wieku trzeciej lat, a także starszych, aby sprowadzić je do obejrzenia leczenia chirurgicznego, ponieważ uspokaja ich, że nic przerażającego nie dzieje się z ich rodzicem, a także wszystko będzie dobrze. Najpierw najpierw wyjaśnię całego gospodarstwa domowego, co przyjmie lokalizację, a następnie dzieci oglądają procedurę z przestrzeni oczekiwania z członkiem personelu nadzorującym je, a także odpowiadając na wszelkiego rodzaju pytania. Następnie pozwalam dzieciom iść do ich rodzica w op-op-op, a także „pomoc” zaopiekuje się nimi.

Rodzice myślące o Lasik mogą chcieć skompilować listę obaw, a także rozmawiać z chirurgiem o tym, jak mogą zminimalizować wpływ leczenia chirurgicznego na rodzinę. Aby uzyskać więcej informacji na temat LASIK, jedna strona, do której należy przejść, jest www.americanrefactivesurgerycouncil.org.

Bio autora:

Dr Eric Donnenfeldis jeden z wiodących chirurgów refrakcyjnych w Stanach Zjednoczonych, a także członka Amerykańskiej Rady Śledzenia refrakcji. Jest powiernikiem Dartmouth Medical Institution, a także profesorem klinicznym okulistyki w NYU Institution of Medicine. Dr Donnenfeld uczestniczy w najnowszych badaniach, a także w badaniach klinicznych dotyczących operacji oka laserowego.

Link do tego postu: pytania rodzice, którzy mają wymaganie lasik, aby zadać LASIK, aby zadać to lasik, aby zadać to lasik, aby zadawać LASIK, aby zadać to lasik wymagane Ich chirurg
Powiązane określenie, a także leczenie niedoboru zainteresowania stanu nadpobudliwości u dzieci

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *