zima!

Moje dzieci spędzają więcej czasu, niż chciałbym toczyć się na podłodze w salonie. Dlaczego nie bawią się swoimi zabawkami? Tworzenie sztuki? czytając książki? Argh!

Zainspirowało mnie fajne typy mamy, aby zdobyć mojego syna tę zabawkę, ponieważ przemawia do tego samego genu butelki z wodą, z których się urodziło wiele dzieci. (Ten post zawiera linki partnerskie.)

Pigułka Kedama

Oto coś uroczego: Karen wykonała tę dekoracje ściany, robiąc miesięczne zdjęcie Allie na tym samym krześle. Następnie przesłała i użyła szablonu siatki 3 x 4 na Minted, aby zebrać je wszystkie. Minted dostarczył ten ogromny kolaż, doskonale oprawiony. Wygląda niesamowicie!

Idealna ramka do tej pracy pochodzi od Minted.

Mam obsesję na punkcie bloga edycji mamy. Oferuje o wiele więcej sugestii dotyczących odzieży do noszenia niż magazyn. Podczas gdy Shana i jej załoga często wydają więcej pieniędzy na ubrania niż ja, i noszą faktyczne wysokie obcasy, robią też głębokie nurkowanie w ekonomicznej odzieży, jak ostatnia wizyta na strychu, a ich komentarz jest całkowitą prawdziwą rozmową. są zastrzeżeni „Istnieje absolutnie zero naukowe podstawy do tego, co mówię” lub „Ta wskazówka nie ma sensu, ale…” Wydaje się, że przyjaciel prowadzi odpowiednią parę leggingów z bliźniaczkami dwudziestu dolarów, i to znaczy Prawdziwy przyjaciel. Śledź na Facebooku, abyś nie zapomniał o tym blogu.

Zdjęcie: edycja mamy

Jeśli twoje dzieci również toczą się na podłodze, ponieważ muszą używać całego ciała, gdy nie są zajęte, rozważ ten sprytny wynalazek z Shrunks. To trampolina 2 i 1: a następnie odwróć ją, aby stać się basenem przydomowym w lecie! (Tylko małe dzieci, nie sądzisz?)

Ktoś wysłał link do pakietu BEZES, który zawierał body oznaczone co miesiąc na pierwszy rok dziecka, odpowiednio rozmiar od noworodka do 12 miesięcy, ale zanim napisałem ten post, wyprzedał się. Cokolwiek, luka. Niektórzy sprzedawcy Etsy i tak wykonują lepszą robotę. Rekwizyty do B&H naciskające na Etsy.

Gdzie je znaleźć

Praca. Pauza. Prosperować. Jest to tytuł nadchodzącej książki not-Aokie-Animore Mom, Lisen Stromberg, która przeprowadziła wywiady z setkami kobiet, aby wydać zbiór zaleceń dotyczących zachowania kariery podczas rodzicielstwa. Na Amazon. Poznałem Lisena, a ona jest mądrą starszą siostrą, z którą każda debiutant musi rozmawiać we wczesnych latach rodzicielstwa.

I to kończy dzisiejszy Fest Link Love Fest. Jeśli masz jakieś zainteresowane linki do udostępnienia, zrób to w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *