Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

„Nowe spostrzeżenia o otyłości mp3”
Album Paula
Paweł

Odtwarzacz muzyki

00:00
00:00
00:00

Nowe spostrzeżenia o otyłości mp3

1.

„Nowe spostrzeżenia o otyłości mp3”

– Paweł

8:28

Wstęp

Miałem tyle szczęścia, aby jeździć na rowerze w uroczym jesiennym dniu niedawno, kiedy moi „rowerowi przyjaciele”, a także minąłem piłkę nożną jednej z osobistych szkół w Charlotte. Instytucja znajdowała się na szczycie wzgórza, więc zatrzymaliśmy się na chwilę, aby odpocząć, a także oglądać, jak dzieci bawią się na placu zabaw. Dwie rzeczy natychmiast mnie uderzyły, gdy obserwowaliśmy dzieci – po pierwsze, różnorodność rasowych pochodzenia dzieci na tej dziedzinie. Uważam, że z około czterdziestu dzieci na boisku, każda grupa etniczna była reprezentowana, wszystkie bawią się jeszcze jedną bez żadnej pozornej wrogości lub segregacji. Odkryłem, że bardzo odświeżający i zachęcający. Inną rzeczą, którą zauważyłem, było to, że na boisku nie było jednego dziecka, które miało nadwagę – nie! W dzisiejszych czasach nie jest to norma w Ameryce, w której 35% dzieci ma obecnie nadwagę, a także 20% jest otyłych. Tak więc w dzisiejszym Pedcastu wierzyłem, że możemy przeprowadzić wierzył eksperyment, aby sprawdzić, czy możemy wyjaśnić, dlaczego te dzieci wydają się być inne niż typowa grupa dzieci w Ameryce; Dlaczego na placu zabaw nie było nadwagi, a także otyłych dzieci?

Wprowadzenie muzyki

Wierzmy więc o tę instytucję w Charlotte, która wydaje się specjalizować się w cienkich dzieciach. Dokładnie jak zdobyć instytucję pełną chudego dzieci w dzisiejszej Ameryce? Czy zostały wybrane do przyjęcia, ponieważ były chude? Nie, nie jestem świadomy niskiego BMI, które są wymaganiami dotyczącymi przyjęcia do dowolnego rodzaju szkół w Charlotte, więc nie. A może te dzieci pochodzą z rodzin, które uprawiały lub żyły innym, bardzo fizycznym, męczącym codziennym życiem, które utrzymywały je chude? Cóż, poważnie to kwestionuję. Instytucja, w której jeździliśmy na rowerze, znajduje się w samym sercu miasta w bardzo miejskim środowisku. Najbliższa farma jest najprawdopodobniej w odległości 25 mil. Ok, oto kolejna teoria; Być może te dzieci są cienkie, ponieważ ich rodzice nie mogą zapłacić za wystarczającą ilość jedzenia po opłaceniu kosztownego czesnego instytucji osobistej? Nie, ta koncepcja jest w lewym polu. Nie wyglądali na niedożywione, tylko typową wagę. Jestem pewien, że dzieci mają wystarczające jedzenie. Czy może być tak, że Komitet Przyjęć kłada nacisk na lekkoatletykę, a także to w jakiś sposób wyklucza dzieci, które nie są zbyt sprawne fizycznie? Nie, to nie może być instytucja, która reklamuje się jako instytucja przedkollegialna, więc uważam, że ich wymagania dotyczące przyjęcia są głównie naukowcy, a także różnorodność.

Related  Bipolar disorder

Otyłość w dzieciństwie to coś więcej niż jedzenie

So, we are left with the dilemma of why the children at this institution seem to all be typical in weight.  Well, I believe I understand the response to this question. I learned the response while I was doing research study for my new book. Yes, I am in the midst of writing one more blockbuster book for parents as well as one of the chapters is about exactly how stress affects children. stress you state in children?  You’re most likely believing that kids don’t have stress.  Well, your wrong. In truth some kids have a great deal of stress like living in poverty, growing up in a single parent household, or growing up around drugs use or violence. It turns out, that the more stressful events as well as factors a kid experiences during their childhood, the more likely they will experience youth obesity. believe about that, bad children who commonly have food insecurity as well as commonly don’t have sufficient food to eat, tend to ended up being obese. Obesity is not just a matter of eating too much food or eating a great deal of bad high quality food. Certainly, these are contributing factors however hardship as well as stress are likewise important driving forces that can make a kid overweight or obese. long time listeners of to my blog will keep in mind some posts as well as pedcasts about ACE factors as well as  (accumulated youth experience scores) as well as “Toxic stress”. In those pedcasts, I told you about exactly how destructive these factors are to a child’s ultimate health and wellness as well as well-istnienie. http://www.docsmo.com/good-bad-and-ugly-stress-in-children-pedcast/

Czy możesz wyszkolić swój mózg, aby oswoić lęk związany z wakacjami?

Stres z dzieciństwa

Wróćmy do tej instytucji, którą pedałowaliśmy ze wszystkimi cienkimi dziećmi. Pamiętaj, że te dzieci pochodzą z różnego rodzaju pochodzenia etnicznego, ale jestem konkretny, wszystkie miały jedną wspólną cechę – mieli bardzo niewielki „toksyczny stres” w domu lub w życiu. Gdyby ich rodzice poświęcili się, a także upewnili się, że te dzieci uzyskały wysokiej jakości edukację, okazuje się, że trudno jest uwierzyć, że będą narażeni na poważny stres w domu lub nakarmili ich świetną ofertę niskiej wysokiej jakości śmieci. Nie, te dzieci otrzymały wszystkie zalety; Świetne jedzenie, wysokiej jakości edukacja, a także dorastanie w niskim środowisku „toksycznego stresu”. To niefortunne, że każde dziecko nie może mieć tego samego.

Otyłość to sprawa pieniędzy?

Ironiczne jest to, że epidemia otyłości jest w dużym stopniu kwestią ekonomii złych dzieci, które często dostaje podwójne whammy; świetne oferty niskiej wysokiej jakości przetworzonej żywności, a także większy stres niż ich odpowiedniki z klasy średniej. Wiedząc o tym wszystkim, nie wygląda na to, że po prostu rozwiązanie problemu złego żywności rozwiąże problem otyłości wielu złych dzieci, ponieważ ich fizjologia tak negatywnie wpływa na stres w ich życiu. Jednak zrozumienie jest siłą. Teraz, gdy zaczynamy dokładnie rozumieć, w jaki sposób stres szkodzi zdrowiu i dobrego samopoczucia dzieci, wszyscy możemy zrobić więcej, aby to zmienić. Musimy zrobić więcej, aby to zmienić.

Wniosek

Jeśli lubisz odkrywać zdrowie i dobre samopoczucie dzieci z pedastami, poświęć chwilę na napisanie oceny iTunes. Więcej recenzji oznacza więcej ekspozycji na iTunes, więc te recenzje naprawdę pomagają mojego bloga. I podczas gdy jesteś przy tym, zasubskrybuj mojego bloga na iTunes lub na mojej stronie internetowej, www.docsmo.com. W ten sposób masz możliwość nie pominięcia żadnych odcinków. To jest DOC SMO, mając nadzieję, że podobał Ci się ten mały czat, o tym, jak powstrzymać dzieci przed grubością. do następnego razu.

Powiązany sklep dla znacznie lepszego snu: 5 cech, których można szukać w topportach materaca

Notatki SMO:

Stawki dzieci z nadwagą w USA

https://www.niddk.nih.gov/health-information/health-statistics/pages/overweight-obesity-statistics.aspx

Link do tego postu: nowe spostrzeżenia na temat otyłości młodzieży (Pedcast)

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *