3 komponent Keto Raspberry mussse

Ten mus malinowy jest pyszny, orzeźwiający i prosty.

Rozumiem, że ci się spodoba.

Tak proste, nawet moi młodzież dokładnie rozumieją, jak to zrobić.

Naprawdę wybieram zjedzenie musu bez jakiegokolwiek cukru zastępczego, a także wyciągu waniliowego, jednak jeśli podoba ci się cudowne desery (rozumiem tutaj mniejszości) sugerowałbym erytritol, naturalny słodycz wydobyty również z kukurydzy jako owoce. Sfermentowany jest tylko 70% tak wspaniały jak cukier, a także nie zwiększa poziomu cukru we krwi. Ten przepis będzie również działał z innymi substytutami cukru.

Jeśli jesteś nowy w Keto, możesz odkryć znacznie więcej tutaj w tym artykule: Co to jest dieta ketogeniczna?.

Lubię używać mrożonych malin w mieszance (które są gęste składniki odżywcze, jak wybrane w ich pierwszej, a także zamrożone, aby zachować smak, a także właściwości zdrowia i dobrego samopoczucia), a także upiększaj deser świeżymi, jeśli je mam.

Świeże malin muszą być szybko spożywane, więc odkrywam mrożone asysty owocowe, aby zaoszczędzić pieniądze, a także wybieram, jak chłodzenie tworzą desery. Są idealne do lodów, a także koktajli, a także używam ich wielu tygodni.

Możesz również użyć jagód z tym przepisem, jeśli wybierzesz lub uwzględniasz mieszankę tych dwóch.

Możesz użyć wsiadki elektrycznej lub do podręcznika do nieco treningu.

Składniki:

Tworzy 8

2 szklanki ciężkiej podwójnej kremu

1 szklanki malin

1 ekstrakt waniliowy łyżki łyżki

(Opcjonalnie) Dodaj słodycz opcji (1-2 łyżki w zależności od tego, jak cudowne lubisz desery).

Metoda: wymieszaj wszystkie komponenty razem, aż będą gładkie. Uziękobieni bitą śmietaną, a także świeżą maliną. Uważam, że wlewa się do słoika (używam pustego dżemu, a także słoików z marynat), a także rozkoszuję się śniadaniem. To podobnie działa dobrze z pełnym tłustym jogurtem greckim zamiast biczowania śmietany lub można dodać ser kremowy do sernika (1 szklanka śmietany plus 1 szklanka śmietanowego sera) na uchwyt typu sernika.

Tak smaczny!

Pozwól mi zrozumieć, jeśli to zrobisz, prawda!

Sprawdź mój mus o niski węglowodan tutaj.

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House, a także zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub powrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: Prawidłowy przewodnik mama o przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Zasubskrybuj do HighMum dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare