dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Nie ma wyższego prezentu od najwyższego

Dzieci są darami od Boga. Kilku z nas jest błogosławionych o wiele więcej niż inne, a także mają duże gospodarstwa domowe, tak jak ja. Nawet posiadanie jednego lub dwojga dzieci jest błogosławieństwem Pana.

Większość książek ciążowych opisuje problemy zdrowotne i dobrego samopoczucia kobiet w czasie ciąży, a także to, czego można się spodziewać, jednak nie zagłębiają się w sposób, w jaki Bóg odgrywa funkcję w ciąży, a także przygotowuje cię do porodu.

Marie-Ange Bigelow dokładnie opisuje, w jaki sposób poród jest święty, a także dar od Boga w swojej książce „Święty dar narodzin dzieci”. We wstępie opowiada swoją historię narodzin, kiedy urodziła się jej najstarsze dziecko, a także dokładnie to, jak pokonała ból porodu, przyjmując to jako wolę Boga.

Nowe, a także oczekujące matki mogą odkryć z doświadczenia Marie, a także zaakceptować, że to niemowlę jest zarówno błogosławieństwem, jak i darem od Boga. Marie nadal dokładnie opisuje, jak Bóg stworzył narodziny, dlaczego kobiety muszą wybrać naturalne narodziny, rzeczywistość o cesarskich sekcjach, a także dokładnie tak, jak możesz współpracować z Panem podczas przygotowywania się do porodu.

„Święty dar porodu” to cudowna książka o wiary, a także dokładnie to, jak możesz stworzyć wzmocnione opcje dla ciebie, a także swojego dziecka.

„Wiele książek pokazuje, a także koncentruje się na zdrowiu i dobrego samopoczucia, a także na bezpieczeństwie zapewniania porodu, od metod komfortu po procedury medyczne. Jednak niewielu zagłębia się w Boga lub jego zasady, a także planuje kobiety. Poród wykorzystuje szczególne doświadczenie dla Omen, aby lepiej czerpać z Pana, a także skorzystać z wielu bosko stworzonych błogosławieństw – duchowych, emocjonalnych, a także fizycznych. Ta relatywna, a także satysfakcjonująca książka upoważnia kobiety przydatne informacje, które pozwala im podejmować świadome decyzje dotyczące porodu. ”
„Święty dar porodu”, tylna strona.

Ta książka jest podstawowym prostym sprawdzonym, a także sugeruję, że wszystkie przyszłe chrześcijańskie matki miały „święty dar porodu” w ich bibliotece domów. To podobnie jest niesamowitym prezentem dla niemowląt. Możesz kupić „Święty prezent porodu: tworzenie wzmocnionych opcji dla Ciebie i Twojego dziecka” Marie-Ange Bigelow na Amazon.com lub w dowolnym miejscu, w którym są sprzedawane książki.

W związku z dzieleniem się opieką zdrowotną i zdrowia z samarytaninami: „Teraz mam opiekę zdrowotną i dobrego samopoczucia”, mówi członek

*Ujawnienie: Dostałem kopię książki „The Sacred Gift of Briendbirth: tworzenie wzmocnionych opcji dla Ciebie i Twojego dziecka” Marie-Ange Bigelow w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są precyzyjne, a także w 100% moje.

Link do tego postu: Święty prezent porodu

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *