, gdzie popchnąć wózek w Pittsburghu

Jodie z uroczego nowego magazynu dla Mamas, Sunshine Peach, wysłała nam tydzień zabawnych czasów w swoim mieście Pittsburgh, Pensylwania. Podoba nam się koncepcja cieszenia się zajęciami wakacji we własnym mieście. Dzięki, Jodie!

Poniedziałek – Wycień po nachyleniu, a także zignoruj ​​miasto
Rozpocznij tydzień, rozumiejąc miasto z innej perspektywy. Twój kawałek z przyjemnością będzie z przyjemnością na wycieczce Monongahela z kompleksu kupującego kwadrat na stacji na szczyt instalacji Waszyngton. Te stare samochody i ciężarówki będą powoli, powoli, powoli tworzą swoją metodę nad miastem, jednocześnie stosując doskonałe widoki. Kiedy dotrzesz do góry na jeden z pokładów obserwacyjnych lub spaceruj wzdłuż Grandview Avenue, gdzie będziesz mógł zobaczyć Heinz Field, PNC Park, centrum Pittsburgha, a także Three Rivers Point (gdzie wszyscy się spotykają). Jest to wyjątkowa lokalizacja zdjęć.

5:30 do 12:45 Mon-Sob, a także od 8:45 do północy w niedziele, 1,75 USD dorosłych, 0,85 USD dzieci 6-11, bezpłatne poniżej szóstego

Wtorek – Muzeum Dzieci
Muzeum Dziecięce w Pittsburghu jest doskonałym miejscem dla wszystkich grup wiekowych. Każdy wyświetlacz ma coś do zabawy dla wszystkich grup wiekowych, w tym dzieci.

W niedzielę od 10:00 do 17:00 poniedziałek, a także dwanaście południa do 17:00. 9 USD dorośli, 8 USD dzieci (2-18), bezpłatne poniżej 2

Środa – Wielki statek Lollipop i Stace Square
Wszystko na pokładzie Lollipopa Great Ship! Ten rejs płynie trzy rzeki Pittsburgha. Przyjmij poglądy, gdy regionalne maskotki rozrywkowe, a także Kapitan dzieli opowieści o mieście. Tablice rejsowe z placu stacji, więc po zadłużeniu możesz spacerować ze sklepami, a także zdobyć coś do jedzenia. Pamiętaj, aby odkryć fontannę tańczącą pośrodku kompleksu.

Bilety dla dorosłych 12,89 USD/Dzieci 9,22 USD

Czwartek – Kennywood
Kennywood to doskonała lokalizacja do spędzenia dnia z maluchem. Dla dzieci jest wiele przejażdżek, a także obszar przeznaczony dla dzieci. „Kiddy Land” ma samochody, łodzie, motocykle, a także więcej. Przez cały tydzień występują również programy online, a także wiele psów kukurydzianych, a także lody, które zaspokoją apetyt. Upewnij się, że potknij pociąg do historii przewodniej z parkiem, a także możliwość odpoczynku, a także oprzeć stopy.

Bramy otwarte o 10:30. Wstęp do Kennywood odbywa się za pośrednictwem jednej ceny zabawy. Podstawowy koszt przepustki wynosi 28,95 USD. Dla tych krótszych niż 46 cali koszt wynosi 18 USD. Dzieci 2, a także Younger mogą przejść, a także podróżować, aby uzyskać bezpłatne w dowolnym czasie.

Piątek – Phipps Conservatory
Rośliny, kwiaty, motyle, a także wiele innych są ustawione w 9 szklanych domach ekranu w Phipps Conservatory. Spaceruj z ogrodami wokół stawów, a także z poprzednich fontann. Niemowlę może nie być w stanie nie zasnąć w otoczeniu całego pokoju, a także spokój natury. Najważniejsze wydarzenia dla młodzieży obejmują Palm Court z ekranem kolejowym, a także las motyli.

9:30 do 17:00 każdego dnia, dorośli 7,50 USD, dzieci 4,50 USD (2-12), bezpłatne dla dzieci poniżej 2 roku życia

Sobota – dzielnica paska
Jeśli chcesz zobaczyć, o co chodzi w Pittsburghu, skieruj „Dahn” do „Strip”. Sprzedawcy zbierają swoje wyroby wzdłuż ulicy w tym ruchliwym dzielnicy rynku. Jeśli masz dumę z Pittsburgha, poproś niemowlę, a także tatę pasujące do koszul steler. Zrób sobie przerwę w jednej z wielu kawiarni, które wynoszą Penn Avenue. Oprócz tego nie pamięta, aby zatrzymać się w Wholeys, aby rzucić się w gigantyczne akwarki.

Niedziela – Go Steelers!
Jeśli nie pochodzisz z Pittsburgha, uznam cię od zrozumienia, że ​​jest tylko jedna rzecz do zrobienia w niedziele Steelers. get hold of your horrible towel, attire your bit ones in tiny huge Ben jerseys as well as get thee to Heinz Field. (For a listing of house games see the Steelers house Page)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *