Jak zrobić piękne zdjęcia ciąży w kąpieli mlecznej

Dzisiaj chciałbym trochę podzielić się fotografią do kąpieli mlecznej na pędów ciążowych. Kiedy zobaczyłem te zdjęcia z kąpieli mlecznej unoszące się wokół Pinteresta, zrozumiałem, że muszę je wypróbować! Są takie kobiece, urocze, a także matki- idealne wcielenie ciąży, nie sądzisz? Robienie zdjęć ciąży w kąpieli mlecznej są tak łatwe, że każdy może je zrobić w zaciszu własnego domu!

Kroki fotograficzne ciąży w kąpieli mlecznej

1. Wybierz wannę

Im większa wanna, tym lepiej. Spróbuj odkryć wannę, która znajduje się w pobliżu ogromnego okna z dużą liczbą naturalnego światła. Zapobiegaj syntetycznym światłem toaletowym lub ciężkim oświetleniem, które rzuca nieprzyjemne cienie na obiekty.

2. Wybierz strój do fotografii do kąpieli mlecznej

W przypadku moich zdjęć projekt używa stąd koronkowej sukni. Możesz użyć dowolnego rodzaju sukni lub draperii, który chcesz.

3. Zbierz 2-3 galony mleka, a także kwiaty (około 2-4 wiązek)

Uważam, że możesz to zrobić z mlekiem w proszku, ale użyłem 2 galonów rutynowego mleka. Jeśli chodzi o kwiaty, możesz być tak innowacyjny, jak i żywy, jak chcesz. Staraj się grać zarówno ze strukturą, jak i kolorem. Dodaj trochę zieleni, ponieważ poprawia to kolory na zdjęciu. W końcu to naprawdę zależy od twojego osobistego stylu.

4. Wypełnij wannę wodą, dodaj mleko, a następnie weź krok do środka przed dodaniem kwiatów

Napełnij wannę ciepłą wodą, a następnie dodaj mleko. Możesz za każdym razem nalewać, aby zarządzać kolorem wody. Następnie poproś projekt do wody przed złożeniem kwiatów. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, o których należy pamiętać o fotografii mlecznej, ponieważ każdy rodzaj ruchu zrujnuje twój plan kwiatów.

5. Styl kwiaty i strzelaj!

Kwiaty mogą zacząć tonąć, więc bądź w odpowiednim czasie z sesją. W razie potrzeby pomaga mieć asystenta w celu naprawy kwiatów. Każdy rodzaj ruchu musi być ostrożny, a także powolny, ponieważ każdy rodzaj małego ruchu może przenieść płatki wokół.

Otóż ​​to! Cały proces od początku do końca trwał mniej niż 30 minut. Zdjęcia kąpieli mlecznej są dość łatwe, a także bezproblemowe, a także każdy może zabrać je w wygodę własnego domu.

Po prostu upewnij się, że przygotuj się na wszystko, ponieważ nie masz zbyt wiele czasu na strzelanie, zanim płatki kwiatowe zaczną powoli tonie.

Oto kilka zdjęć, które dostałem z tej sesji ciąży.

Jeśli chcesz znacznie więcej sugestii fotograficznych, możesz go odkryć tutaj i dla znacznie więcej motywacji z ciążą możesz zobaczyć tutaj.

W co wierzysz w fotografii kąpieli mlecznej? Czy te zdjęcia ciąży nie są tak łatwe, ale ładne?

O autorze:

Ten publikacja pierwotnie pojawiła się w Mom Diary.
Możesz podobnie jak:

Jak zrobić kąpiel mleka i wszystkie korzyści

Uzyskaj wygodne i modne z [10 najlepszymi legginsami ciąży]

Zielona kupa w ciąży? Oto co wiedzieć!

Baby Growth Twiruje oś czasu i pomysły na przetrwanie

Może nagle Twoje dziecko je wszystko, co może zdobyć lub spać po południu, bez względu na to, jak to jest powszechne pytanie od nowych rodziców, jest moim Dziecko przechodzące przez wzrost wzrostu? Ważne jest, aby wiedzieć, czy gwałtowny wzrost jest wyjaśnieniem zmian w zachowaniu twojego malucha. Na szczęście jest to coś, przez co twoje dziecko przechodzi dość szybko, więc możesz dbać o ich nastrój tylko przez kilka dni. W krótkim czasie wrócą do swoich zachwyconych jaźni, więc trzymaj się tam mama!

3 wspólne oznaki gwałtownego wzrostu

Chociaż każde dziecko jest inne, istnieją kilka typowych oznak, które rozdają wzrost wzrostu. Kiedy twój maluch nieoczekiwanie otwiera szwy stroju, w którym dobrze pasują wczoraj, prawdopodobnie będziesz miał moment ah-ha i zdasz sobie sprawę, że te 3 rzeczy poniżej mają wyjaśnienie.

1) Nieoczekiwanie czujesz się jak krowa mleczna

To twoje małe dziecko nie rośnie bez żadnej pomocy. W trakcie gwałtownego wzrostu mogą nieoczekiwanie zacząć jeść znacznie częściej. Chociaż nie jest fajnie poczuć się przyklejonym do pielęgniarstwa lub butelki w dłoni, pocieszaj się, że odżywiasz kolejne życie i wiesz, że w dzisiejszych czasach mija. W przypadku starszych dzieci może to również wskazywać na zwiększenie ich części pokarmu stałego, aby utrzymać je napięcie.

2) Twoje dziecko zmieniło na ciebie wzory snu

Może to być najbardziej zniechęcająca rzecz wraz z wzrostem wzrostu dziecka; zmiana wzorów snu. Nawet jeśli wcześniej przybiłeś harmonogram snu dziecka, podczas wzrostu wzrostu może być niemożliwe, aby ich śledzić. Dla niektórych dzieci (ze szczęśliwymi rodzicami) wskazuje, że nieoczekiwanie śpią więcej, a dla innych wskazuje, że wchodzą znacznie częściej w nocy. Częste budzenie są prawdopodobnie spowodowane tym, że twoje dziecko czuje się, jakby potrzebuje przekąski późno w nocy, i mam nadzieję, że za kilka dni wrócą do długich odcinków błogiego snu.

3) Twoje zachwycone dziecko stało się trochę nastrojowe

Uprawa nie jest spacerem w parku. Twoje dziecko może wydawać się wyjątkowo wybredne w tym czasie, a także bardzo wymagające, gdy dotyczy karmienia. Bądź cierpliwy, daj im dodatkową miłość i polegaj od tego, że ta faza minie.

Skąd wiesz, czy wzrost dziecka jest na dobrej drodze

Trudno stwierdzić, czy twój maluch jest na dobrej drodze do ich wzrostu i rozwoju, gdy jesteś w trakcie długiego odcinka między wizytami lekarza. Kupa i siusiu prawdopodobnie będą twoimi najlepszymi wskaźnikami. Zależy od mnie, zwrócisz o wiele więcej uwagi na kupę dziecka i siusiu o wiele więcej, niż sądziłeś. Tak długo, jak te dwie funkcje ciała się zdarzają, wiesz, że twoje dziecko otrzymuje jedzenie. Poza tym po prostu staraj się nie stresować. Niemowlęta mają się rozwijać i zrobią to, czy nam się to podoba, czy nie.

Wspólny oś czasu wzrostu dziecka

W pierwszym roku życia dzieci mają jedną pracę, a mianowicie się rozwijać! Złamaliśmy niektóre wspólne gwałtowne wzrosty wzrostu. Ponownie, nie wszystkie dzieci są podobne, więc jest to o wiele bardziej szorstka wytyczna, kiedy musisz oczekiwać, że przejdą pewne zmiany.

1-3 tygodnie

6-8 tygodni

3 miesiące

6 miesięcy

9 miesięcy

Ocalałe gwałtowne wzrosty

Jak na początku wskazaliśmy, gwałtowne gwałtowne gwałtowne spadki. Przede wszystkim nie bądź przerażony, aby dotrzeć po pomoc. Te wzrosty wzrostu mogą sprawić, że twoje życie jest o wiele trudniejsze przez kilka dni, więc zapytaj kogoś, czy mogą pomóc w małych rzeczach, takich jak potrawy to pranie.

Kontynuuj priorytetowe opiekę nad sobą, nawet jeśli wydaje się niemożliwe, aby skupić się na czymkolwiek oprócz twoich wybrednych dziecka. Może to być tak podstawowe, jak nawodnienie i upewnienie się, że dostaniesz coś do jedzenia.

Na koniec, jeśli karmisz piersią, nie tylko automatycznie zakładaj, że coś jest nie tak, ponieważ twoje dziecko chce cały czas karmić. Może być niepokojące, gdy zaczniesz się zastanawiać, czy mają wystarczającą ilość jedzenia, ale jeśli mają około 5 mokrych pieluszek dziennie i wydają się wyrastać z każdego stroju, który zakładasz… to wszystko jest w porządku.

Chcesz porozmawiać z inną mamą, która przez nią przeżyła? Mamy całą grupę mamy, które dzielą się i proszą o radę. Sprawdź naszą debiutancką grupę Mommies na Facebooku lub zostaw pytanie w komentarzach!

Może Ci się spodobać:

Podgrzewanie mleka matki [3 rzeczy, które musisz wiedzieć!]

Najlepsze zęby [kluczowe dla uspokojenia ząbkowania dziecka]

Rozwój dziecka – 10 najlepszych zabawek dla twojego 6 -miesięcznego dziecka

Znaczenie ultradźwięków podczas ciąży, a także w dziedzinie medycyny

dzielenie się!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Ultradźwięki jest niezwykle ważnym narzędziem, które lekarze wykorzystują do badania zdrowia i dobrego samopoczucia niemowlęcia podczas ciąży, a także z innych powodów medycznych.

Odkryłem ultradźwięki, które zrobiłem niezwykle pomocne podczas ciąż. Kiedy miałem zaledwie jedenaście tygodni, spodziewając się z moim drugim dzieckiem, po raz pierwszy zobaczyłem ją na rzutowanym ekranie z ultrasonograficznego maszyny OB. Na początku ciąży ultradźwięki jest wykorzystywane do pomocy w ustaleniu terminu matki, a także do znalezienia krwawienia lub innych komplikacji. Lekarz może również wykorzystać ultradźwięki, aby określić wzrost dziecka w macicy. Kiedy mama ma około dwudziestu tygodni, spodziewa się, że lekarz jest w stanie określić płeć swojego dziecka za pomocą maszyny ultradźwiękowej.

Ultradźwięki jest również wykorzystywane w ogólnej praktyce medycznej. Dzięki ultradźwiękom lekarze mogą zdobyć zdjęcia narządów wewnętrznych, takich jak nerka, wątroba i serce. Zdjęcia te pomagają lekarzowi określić nieprawidłowości lub istnienie guzów w tych narządach.

Kiedy byłem młody, miałem poważne bóle w brzuchu. Dzięki wykorzystaniu ultradźwięków mój lekarz był w stanie ustalić, że mam kamienie żółciowe wielkości jednej czwartej, a zatem potrzebne leczenie chirurgiczne w celu wyeliminowania pęcherza żółciowego.

Ultradźwięki jest powszechnie wykorzystywane w dziedzinie medycyny, a lekarze powinni upewnić się, że posiadają niezawodną, ​​świetną wysokiej jakości maszynę, która może tworzyć precyzyjne zdjęcia dla swoich pacjentów.

Cascia Talbert jest gorączkowym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, w Internecie, a także mama pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii, a także przepisom, a także entuzjazmowi komponowania, a także zdrowia, założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Profesjonalni pracownicy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także blogerzy mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Powiązane zapobieganie chorobie Alzheimera z testowaniem autoimmunologicznym

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi NING Healthy Moms Social Media Network, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Sieci Social Network Doradal Challenge. przestrzegaj jej w Google+.

Link do tego postu: