Podczas planowania przyjęć urodzinowych moich dzieci, podobnie jak wielu rodziców, chcę w tym momencie złapać ich doskonałe entuzjazm, zarówno dla stylu uroczystości, jak i podobnie jak zarówno uroczystość, jak i podobnie ciasto.

Moje najstarsze dziecko Oliver, obecnie 6, wraz ze swoimi kumplami, jest absolutnie spożywane z niedźwiedziem niedźwiedziem paczkami (naturalne słodycze owocowe z błyszczącymi kartami zwierząt, które młodzi ludzie zbierają, przełączają się i bawią)-Więc w tym roku był to rok Bez wątpienia, to byłoby ciasto urodzinowe niedźwiedzia!

Szukałem w Internecie inspiracji, Pinterest, Google itp.- bezskutecznie, w Internecie (! ?!

Czy możesz sobie wyobrazić?!

Zakładając usługi super pochodzących z ciast Kath w Harrogate (twórca Mulberry Bayswater Birthday Cake poniżej, w listopadzie), omówiliśmy koncepcje, a także burzy mózgów z wyprzedzeniem, gdy chciałem zintegrować słodycze, a także karty …

I opracowała ten show-stop. Oliver faktycznie z trudem łapał z trudem łapał przyjemność.

Co za niesamowite ciasto.

Oliver lubił otwierać prawdziwego niedźwiedzia yo yo po tym, jak wysadził świece-dodatkowy prezent na górze!

Dziękuję Kath, zrobiłeś 6 -latka, a także wszystkich jego dobrych przyjaciół, bardzo zadowoleni w ostatnią niedzielę!

Nie ma za co World Broad Web- a także wszyscy rodzice w przeglądaniu Inspiracje Bear Yo Yo Yo Cake!

Kup moją bestsellerową książkę w miękkiej oprawie lub audio

Moja debiutancka książka to mój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House, a także zapewnia wgląd w to, jak stworzyć firmę cyfrową lub powrócić do pracy z pewnością.

Mumboss: Prawidłowy przewodnik mama o przetrwaniu, a także kwitnących w pracy, a także w House (wydanie 2nd w Wielkiej Brytanii)

Dostępne na Amazon lub słyszalne

Pracująca mama: twój przewodnik po przetrwaniu, a także kwitnący w pracy, a także w House (wydanie USA/Kanada)

Dostępne 8 września 2020 r. Kup teraz na Amazon

Jak to, co przeczytałeś? Więc dlaczego nie zastosować się do Vicki na Facebooku, Twitterze, YouTube, Pinterest i Instagramie

Nigdy nie przegap postu!

Zasubskrybuj do HighMum dla mojego regularnego biuletynu e -mail, w którym udostępniam moje nowe posty na blogu, porady blogowe, zaproszenia na wydarzenia, konkursy, a także wiadomości o mojej nowej książce. Nigdy nie udostępniam twoich danych osobowych stronom trzecim.

FacebookTwitterPinterestailTumblrshare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *