Chociaż czuję się trochę winny, że nie sprawdzam więcej własnych debiutantów, mamu, w końcu jestem zadowolony, że moje niemowlę, a także cieszę się ze sobą. Poza tym jest wystarczająco świetny.

Jestem tutaj, aby zgłosić się na temat moich przygód z Sawyer w miesiącach 7, 8, a także 9:

26. Policz swoje kroki. C+. Obecnie nie jestem w bandwagonie krokometru. Lubię korzystać z Mapmyrun lub Strava podczas biegania. To się liczy?

27. Weź pływanie niemowląt. RAZ. Wprowadziliśmy go do wody podczas kempingu za pomocą super garnituru; Przeważnie chciał zjeść piasek z bakterią. Zła rzecz, dopiero zaczęliśmy rutynowo go kąpać.

28. Zapakuj piknik dla odmiany. PONIEŚĆ PORAŻKĘ. Nie mogę uwierzyć, że jedliśmy na zewnątrz na kocu.

29. Odśwież swoją sypialnię. Podam tak. Zakończyliśmy własny łóżeczko, przeprowadzającym się domem. Meble, a także pościel jest takie same, jednak ściany mają nowy kolor.

30. Odkryj przyjazny dla rodziny pub. NIE. Jednak zabrałem Sawyera na obchody lat 80. jako moją randkę. Tańczyliśmy razem z tańcem Billy’ego Idola, a także było to wszystko złe.

31. Wyjdź na tylko deser. TAK. Dostajemy desery, a także regularne opiekunki. Cały przyznaje pomocnik matki, który złagodził mnie do opuszczenia mojego niemowlęcia wieczorami.

32. Patronuj wydarzenia księgarni dla niemowląt. C-. Był jednak w bibliotece.

33. Zdobądź bezpłatny portret 8ã -10. Tak troche. Mieliśmy zdjęcie gospodarstwa domowego zrobione w ramach przedszkola zbiórki pieniędzy, więc jestem zadowolony z moich wyników, chociaż nie wybraliśmy się na to.

34. Hold a Margarita Mommies Group. PONIEŚĆ PORAŻKĘ. Mamusie, tak. Pijane mamusie, nie tak bardzo.

35. Zdobądź nowe dżinsy. TAK. Wybrałem parę dżinsu Rockstar od Old Navy za 30 USD. Niestety otrzymują ode mnie mieszane oceny. Na plus są obecne, tanie, a także rozciągliwe, aby dostać się na podłogę z moim dzieckiem. Z drugiej strony każdy rodzaj dostawcy niemowląt popycha je, aby zaakcentować mój top muffin, a także pokazuję, że jest dużo złamania tyłka, gdy jestem na podanej podłodze.

36. Wyślij partnera na jogging. Tak. Chociaż prowadzimy głównie solo, lubimy nasz jogger.

37. Idź do sklepu zoologicznego ze swoim starszym dzieckiem. Nie, tak dobrze, jak by to chciał.

38. Wybierz się na sensoryczną wycieczkę po okolicy. Tak, Sawyer lubi wszystkie przejażdżki wózki, szczególnie te z narracją.

39. Wykorzystaj slajd na placu zabaw, styl niemowląt. Zrobiliśmy to trochę późno. Sawyer to lubi.

Aby uzyskać pełną listę regularnych przygód dla debiutantów, zobacz nasze 52 wyzwania.

Powiązane posty:

Jedząc własną karmę dla psów, miesiące 1-3

Jedząc własną karmę dla psów, miesiące 4-6

Whitney, podobnie jeść karma dla psów

Jedz własną karmę dla psów

[Zdjęcia przeze mnie, z wyjątkiem niesamowitego obrazu gospodarstwa domowego autorstwa Alessandra Cave]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *