Młodzieżowi jak ekrany, Amirite? Mam skłonność do poczucia się winnego z powodu każdego rodzaju sekundy czasu na ekranie, które mają moi młodzi, więc nieustannie przypominam sobie, że w telewizji jest tyle fantastycznych materiałów akademickich, jak i na naszych urządzeniach mobilnych, że ich dostęp do cyfrowych rzeczy jest Naprawdę część zdrowego, zrównoważonego planu mediów dla dzieciaka XXI wieku. Jest czas na książki, a także czas na aplikacje.

I jest coś pomiędzy…

Niedawno byłem świadomy dużej liczby filmów na YouTube, które są książek fotograficznych dla dzieci, które są sprawdzane na głos. Niektóre są produkcjami amatorskimi; Niektóre są filmami marketingowymi wyprodukowanymi przez wydawców; Niektóre są animowanymi wersjami książki; a także niektórzy są typowymi ludźmi, którzy odwracają strony.

Publikuję tutaj wiele linków, jednak najpierw, ponieważ na YouTube jest tak wiele bzdur, sugeruję, abyś stworzył konkretną listę filmów, które lubisz pokazać swojemu dziecku, aby szybko odkryć, że możesz szybko odkryć znowu oni. (Wskazówka wielkiego młodzieńca: dodaliśmy filmy, które są w porządku dla naszych młodych ludzi, aby zobaczyć naszą listę „ulubionych” w YouTube, a także rozumieją, że jest to jedyna lokalizacja, którą umożliwia samodzielnie nawigować. Jeśli chcą Aby przeglądać „Dance drobiu”, dorosły musi przejrzeć swoje podejście, aby upewnić się, że przybierają dobry wynik).

Jeśli chcesz po prostu skorzystać z tej listy odtwarzania książek fotograficznych, umieściłem ją na naszym debiutanckim koncie YouTube ledwo używanym. Niektóre filmy mają przed sobą reklamy, a także przepraszam za to.

Oto, co znalazłem:

Barnyard Dance autorstwa Sandra Boynton
Eric Carle czyta wyjątkowo głodną gąsienica
Nie pozwól gołębiemu prowadzić animację autobusową
Dobranoc księżyc
Pod moim łóżkiem jest aligator – przeczytaj Mercer Mayer – trochę przerażający
Todd Parr brzmi „To jest moje włosy”
Czytać na głos! ekologiczne jaja i szynki
Knuffle Bunny autor: Mo Willems całkowicie za darmo (czytaj przez Kendan Lovell)
Caps na sprzedaż
Gdzie są dzikie rzeczy (również nieco przerażające)
Niedźwiedź polarny niedźwiedź polarny, co słyszysz
Założenie dokładnie, jak bardzo cię lubię ~ napisane przez Sama Mc Bratney ~
If You provide A mouse A Cookie

I właśnie tutaj wszyscy są, jeden po drugim:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *