MOM i popowe sklepy z zabawkami Wymagania naszego wsparcia

Nie zamierzam cię okłamywać. Moi młodzi ludzie, a także wczoraj spędziłem 90 minut w Target, a także wszystko, co kupiliśmy, to papier toaletowy, a także tkanka. Poszedłem tam, odkąd padało, potrzebowałem tych dwóch przedmiotów, a także wierzyłem, że możemy zmarnować świetną godzinę, nie dotykając wakacyjnych dekoracji. Podobnie jak my. (Nie kupiłem niczego, czego nie było na naszej liście, więc proszę oklaski.)

Nawet nie uderzyliśmy w przejście zabawkowe, ponieważ gdybyśmy to zrobili, dokładnie jak moglibyśmy się odejść?

Więc teraz chcę sobie przypomnieć, że mieliśmy równie świetny czas, a także spędzili tak długo w kilku naszych regionalnych matkach, jak i popowych sklepach z zabawkami. Przynoszą marki, a także style, których nie mają ogromne sklepy pudełkowe, a ja to doceniam. Sprawiają, że nasze miejsca na zakupy są zabawne, a także interesujące, a także bez nich, mielibyśmy tylko centra handlowe. Jest to więc trochę wtyczka, o której pamiętamy matkę, a także popowe sklepy z zabawkami, kiedy robimy zakupy świąteczne.

Śliczny telefon komórkowy, prawda? Nie od niemowląt nas. Nie ma pani.

Mogę przeklinać ich ceny, jednak nie chcę ich stracić w moim mieście. Zobowiązuję się więc wydać kilka dolarów w przyszłym miesiącu z moimi preferowanymi sprzedawcami zabawek specjalistycznych. Dołącz do mnie, a także sklep lokalny!

Ulubione Berkeley, które możesz robić zakupy z własnego domu: Młodzieniec Dynamo, ta piggy, a także Arka (wkrótce).

Dlaczego twoje dzieci pokochają wyspę Sanibel

dzielenie się troskliwością!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Przez Marsha Waters

Wyspa Sanibel na Florydzie jest idealnym miejscem dla rodzin, z dużą ilością świetnych zajęć dla dzieci, które mogą zachwycić się i bezpieczne plaże do brodzenia i pływania. Jest zupełnie inny niż zajęte strefy imprezowe znane z życia nocnego wiosennego. Głównymi atrakcjami tego spokojnego miejsca rodzinnego są zachody słońca, morskie i piękne życie ptaków.

Zdjęcie z Creative Commons Flickr

Wyszukaj skorupy

Plaże na wyspie Sanibel są idealne do zbierania skorup, a setki ludzi przychodzą tutaj, aby wędrować po plaży, a ich oczy przykleiły się do piasku szukającego pięknych skarbów. Małe dzieci uwielbiają zbierać piękne skorupy i je badać, a to świetny sposób na pouczenie dzieci o naturze.

Jeśli wchodzisz nieco dalej w wodę, będziesz mógł zobaczyć wszelkiego rodzaju piękne podwodne stworzenia, w tym dziewięciopiżowe rozgwiazdy i kraby w skorupkach. Twoje dzieci będą bez końca zafascynowani tymi niezwykłymi i pięknymi stworzeniami morskimi. Plaże Sanibel Island zbliżają się bardzo stopniowo w morzu, co implikuje, że małe dzieci mogą brać kilka jardów bez martwienia się o głęboką wodę lub nagłe zrzuty. To sprawia, że ​​gra na plaży jest o wiele bardziej rozwijająca się i zabawa dla rodzin.

Idź na rodzinną jazdę rowerem

Wyspa Sanibel ma ponad 25 mil chronionych ścieżek rowerowych, które są fantastyczne do odkrywania. Możesz wynająć rower na dzień lub tydzień od jednej z wielu lokalnych firm, które oferują rowery i akcesoria dla dzieci i dorosłych. Możesz nawet wynająć rower tandemowy, aby Twoje dziecko mogło jeździć za tobą.

Dlaczego nie spakować pikniku i wyruszyć na rowery na ten dzień, zwiedzając piękną wyspę, zatrzymując się gdzieś spokojnie na lunch?

Iść na ryby

Na wyspie Sanibel, o ile masz licencję, możesz łowić łowić z brzegu. Lub możesz zatrudnić karty rybackie i udać się na morze na przygodę. Będziesz mógł złapać smaczne witlino na plaży przed swoim mieszkaniem. Jeśli planujesz łowić ryby, odwiedź imperium na świeżym powietrzu, aby uzyskać potrzebny sprzęt do połowów. Gotuj i delektuj się jednymi z najlepszych i najświeższych ryb, jakie możesz sobie wyobrazić. Jeśli twoje dzieci myślą, że nie lubią ryb, ponieważ wszystko, co kiedykolwiek próbowali, to mrożone patyki rybne, czas pokazać im, jak smakują naprawdę świeże ryby.

Odkryj Ding Darling Wildlife Refuge

The J.N. „Ding” kochany schronienie dzikiej przyrody na wyspie Sanibel jest uważane za jedno z 10 najlepszych miejsc ptaków w kraju. To piękne miejsce na wędrówkę z rodziną, a zarówno młodzi i starzy, zachwycają się spokojnym środowiskiem naturalnym. To ujście oferuje schronienie dla kilku ryb, ptaków, gadów i innych zwierząt. W słoneczne popołudnie zimą możesz nawet zaglądać z aligatorem lub krokodylem.

Odwiedzanie podczas niskiego przypływu między październikiem a kwietniem jest świetny czas na zobaczenie błotów pokrytych tysiącami brodzin i pływania, w tym wielkimi czaplami, bramkami z drewna, wielkimi i małymi niebieskimi czaplami, kormoranami, rybołami i łysymi orłami. Jest to popularne miejsce spoczynku, w którym ptaki jedzą, aby zwiększyć energię wymaganą do swoich długich lotów migracyjnych.

Dining Darling Wildlife Shouge jest idealnym miejscem do wybrania spokojnego spaceru z dziećmi i ujawnienia im uroku natury. Make sure to bring the video camera with you to capture some of the beautiful birds that you see.

These are just a few ideas of what you can do on a unwinding family holiday to Sanibel Island. This quiet and laidback destination seems like it was developed for families, with such beautiful natural surroundings, a quiet pace of life and so numerous great active and outdoor attractions to enjoy.

About the Author: Marsha Waters is a travel writer who has went to Sanibel Island several times with her husband and their girls, aged 4 and 7. She books her travels using the Expedia travel service.

Czy uznałeś te informacje za pomocne? Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mothers.

Link to this post:Why Your kids will love Sanibel Island
Related  Is Rage a healthy Emotion?

0/5

(0 recenzji)Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy jest praktycznie Dzień Ziemi – czy wolałbyś używać 3000 jednorazowego użytku rocznie czy 15 pieluch tkanin?

Bambino Mio oferuje różnorodne przyjazne dla środowiska produkty niemowląt, które są dla Ciebie znacznie lepsze, znacznie lepsze dla niemowląt, a także znacznie lepsze dla środowiska!

Dzień Ziemi wkrótce nadejdzie 22 kwietnia, co oznacza, że ​​teraz jest odpowiedni czas, aby gospodarstwa domowe mogły uwierzyć w przyjęcie bardziej ekologicznego, znacznie bardziej zrównoważonego stylu życia. Oznacza to jednorazowe pieluchy, których rozkład może potrwać nawet 500 lat, a także z recyklingiem, a także modnymi pieluchami tkanin z Bambino Mio! Innowacyjne, a także urocze, produkty Bambino Mio zabierają świat pieluszek, a także ułatwiają matkom, a także ojcowcom ekologicznym rodzicielstwie.

Bambino Mio to wiodący biznes tkanin, który zapewnia różnorodne produkty opracowane dla stylowego, nowoczesnego, a także ekologicznego rodzica. Bambino Miodiavers są równie łatwe do wykorzystania jak jednorazowe jednorazowe; Prosty do zmiany dzięki zamknięciu w stylu rzepu i łatwy w myciu. Oferowane w dwóch stylach, eneize* miosolo all-in-One, a także Miosoft dwuczęściowy-pieluszka z dwoma rozmiarami pokryw i pieluchy-będzie rosła z niemowlęciem od urodzenia do treningu nocnika, a także oferowane w a Zakres zabawy, a także modne wydruki. Bambino Mio również oferuje różnorodne akcesoria do pieluszek, pieluchy pływackie, a także niezbędne treningowanie nocni.

Miosolo, preferowana pieluszka z tkanin na świecie, ma ukryty bardzo chłonny rdzeń, a także pozostałą suchą warstwę wewnętrzną, która utrzymuje wilgoć z dala od delikatnej skóry dziecka; rozciągliwy wodoodporny materiał zewnętrzny idealny nawet dla najbardziej aktywnych dzieci; Oprócz wyraźnego systemu tabletek wyciągania, aby wyeliminowanie rdzenia z wnętrza pieluszki były tak łatwe, jak to możliwe, poprawiając wydajność prania, a także przyspieszając czas suszenia. Bardzo miękki materiał Miosolo pozostaje miękką pranie po zmyniu, oferując najwygodniejszą pieluszkę na dno dziecka.

Bambino Mio został założony przez drugą połowę, a także drużyny drugiej połowy, a także Jo Schanschieff w Wielkiej Brytanii w 1997 roku. W ciągu ostatnich 20 lat zdobyli ponad 50 nagród, a także oferowane w 70 krajach na całym świecie.

Potrzebujesz kilku innych powodów, aby wybrać tkaninę nad jednorazową?

Każdego roku wyrzucane są 20 miliardów pieluszek jednorazowych, a każda jednorazowa może potrwać nawet 500 lat.

15% całego marszczenia domu w USA to pieluchy jednorazowe.

Pieluchy z tkaniny są aż o 40% znacznie lepsze w przypadku atmosfery zgodnie z rewizją Agencji Atmosfery w 2008 r. W raporcie z analizy cyklu życia.

Rodzice mogą zaoszczędzić nawet 900 USD podczas korzystania z pieluch tkanin, a także znacznie więcej, jeśli pieluchy są wykorzystywane u kolejnych dzieci. Nawet zmiana pieluszki z tkaniny każdego dnia może zaoszczędzić rodzicom znaczną kwotę pieniędzy.

Miosolo All-In-One Diaper (21,99 USD)

Wielokrotnie nagradzane miosolo to prosta, modna i bardzo miękka pieluszka z tkaniny, która jest tak prosta w użyciu, jak jednorazowe! Rozmiar pieluszki można zmienić, stosując regulowane snapy, a także mocowania w stylu rzepowym, aby pasowały do ​​kształtu jednego bitu. Oferowane odciski obejmują Bumble, Circus Time, Fly Away, Grizzly, Hop, Koala, Bit Rower, Marshmallow, Pandamonium, Days Days, Picnic Teddy Bear, Touco, Zebra Crossing oraz Raccoon Retreat.

Inne produkty Bambino Mio

dwuczęściowa pieluszka MIOSOFT (zaczynając od 10,99 USD)

Wszechstronne, aby dopasować wszystkie kształty, a także rozmiary, dwuczęściowa pieluszka składa się z bawełnianej pieluchy* 100%, a także wodoodpornej osłony pieluszki, która zobaczy od urodzenia do czasu, gdy twój kawałek jest nocnikiem- gotowy. Bardzo miękki, a także rozciągliwy, aby nadążyć za najbardziej aktywnymi dzieciami, pokrywa pieluchy jest dostępna w dwóch rozmiarach: rozmiar 1 (<21 funtów), a także rozmiar 2 (21 funtów+). Elastyczny lekki materiał umożliwia elastyczność niemowląt do relokacji, a także sprawdzanie, podczas gdy podwójne elastyczne mankiety nóg, a także środkowa ochrona przed wyciekiem. Okładki są oferowane w Bumble, Grizzly, Koala, Deszczowe Dni, Touco, White, a także Crossing Zebra. Akcesoria do pieluszki Bambino Mio oferuje różnorodne akcesoria dla niemowląt przyjaznych dla środowiska, w tym: biodegradowalne wkładki na pieluchy, praktycznych wiader z blokadnymi pokrywkami, naturalne chusteczki, które pomagają uniknąć wyzwalaczy wysypki na pieluchy, a także przyjazny dla środowiska pralni. Miosquares (11,99 USD) Kwadraty muślinowe są niezbędnym produktem dla każdego rodzaju rodzica. Jest to wielofunkcyjny produkt, który tak wiele codziennie wykorzystuje, od zmywania wycieków po użycie jako bekrowanego tkaniny lub koca komfortu, a także wiele więcej. pieluszka pływacka (11,40 USD) Utrzymuj stylowe niemowlę, gdy kroczą do wody na wielokrotnie nagradzane pieluchy pływackie Bambino Mio. Idealny do wykorzystania w basenie, a także na ucieczce! proste w użyciu, są najwyższą usługą dla niemowląt w wodzie, ponieważ nie trzeba użyć dodatkowej pieluchyz tym produktem. Paliw sznurkowy sugeruje, że jest łatwy do założenia, wygodny i bezpieczny. Wykonany z miękkiego, lekkiego materiału, który nie ocenia twojego niemowlęcia w basenie jak jednorazowe. rozmiary od 6 miesięcy do 2+ lat. Dostępne w jednorożcu, akwarium, głębokim niebieskim, dino, głębokim żółtym, ditzy kwiatowym, syreny, pirate zatoka, a także pod morzem. Wet Moker Torba (14,99 USD) Zabierz tę torbę ze sobą wszędzie tam, gdzie będziesz! Te przydatne mokrej torby na pieluchy są odpowiednie do transportu pieluch, ubrań lub strojów kąpielowych, gdy i tak dobrze. Jest to łatwe, a także szybkie, po prostu złóż, rzucają i klips. Dostępne w Touco, Grizzly, Koala i Bumble. Poczorki szkolne (9,99 USD) Te bardzo chłonne spodnie treningowe w stylu podciągania są idealnym krokiem od pieluszek w kierunku dużych kin! Miękki materiał z bawełny jest prawdziwy, podczas gdy ukryta wodoodporna warstwa, a także absorpcyjna podkładka wewnętrzna zmniejszają wymagania dotyczące zmian odzieży. rozmiary od 18 miesięcy do 3+ lat. Dostępne w różowym, jasnoróżowym, niebieskim, tropikalnym wyspie, wróżce, dino, przestrzeni kosmicznej, różowym słonia i białym. Dowiedz się znacznie więcej o Bambino Mio, przechodząc na ich stronę internetową www.bambinomio.com/usa i łącząc się z nimi na Facebooku i Instagramie. Produkty Bambino Mio są oferowane bezpośrednio online i od krajowych sprzedawców, w tym Amazon, Walmart.com i Divers.com. Link do tego postu: to jest Praktycznie Dzień Ziemi – czy wolałbyś używać 3000 jednorazowego użytku rocznie lub 15 pieluch tkanin?

0/5

(0 recenzji)

Zarządzaj swoim zdrowiem i dobrobytem Narodowy Tydzień Zdrowia i Wellness Women’s Health and Wellness

Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy rozumiałeś, że nigdy nie jest tak dobrze lub późno, aby pracować nad zdrowym aktywnym stylem życia? Ten krajowy tydzień zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet, kobiety w każdym wieku mogą zarządzać swoim zdrowiem i dobrobytem, ​​przestrzegając odpowiedniego ćwiczenia, a także schematu planu diety.

Zgodnie z czterema prostymi, zdrowymi wskazówkami, które każda dama może wykorzystać do zdobycia, a także utrzymania zdrowia, wyprodukowanego we współpracy z moim kolegą Herbalife, Samantha Claytonem, byłym biegaczem olimpijskim, a także starszym dyrektorem Edukacji Fitness Fithing Fithing Education.

Jedz dobrze – nie wymagasz natychmiastowego jedzenia po przebudzeniu, jednak naprawdę ważne jest, aby jeść rano. Ci, którzy rutynowo jedzą śniadanie, są znacznie lepiej radzenia sobie z ciężarem, a skipperzy śniadaniowe prawdopodobnie będą kompensować, a także jeść, a także dużo podczas lunchu. Odpowiednie składniki odżywcze do karmienia mięśni (szczególnie odpowiednie białko, a także zdrowe węglowodany), a także nawodnienie są również ważne, a także po treningu.

Śpij mocno – kiedy nie śpisz dobrze w nocy, pokarmy, do których zwrócisz się następnego dnia, aby utrzymać się, może być dokładnie dokładnie jedzeniem, które sabotują twój wspaniały odpoczynek. Od tego czasu, gdy nie masz świetnego snu, wpływa to na równowagę hormonów głodowych twojego ciała, a także możesz odczuwać pragnienie jedzenia. Ludzie, którzy nie śpią dobrze, mają tendencję do przekąsek więcej, a także często zwracają się do słodyczy, a także kofeiny, aby zdobyć je z dniem. Problem polega na tym, że kofeina może zakłócać twoją zdolność do spania w nocy. Chociaż słodkie pokarmy mogą na chwilę zwiększyć poziom energii, istnieje wielka możliwość, że twój poziom cukru we krwi wkrótce spadnie, a także zaczniesz od nowa.

Powiązane wskazania, a także objawy TMJ

Bądź konsekwentny – to spójność z ćwiczeniami, które zapewnią fantastyczne wyniki. Tak więc, jeśli odkryjesz, że pomijasz podróż na siłownię, odkryj metody dodania ćwiczeń do dnia w pracy. Więc po prostu spacer na lunchu może walczyć popołudniowe upadki energii, a także skupić się. Jeśli zintegrujesz swój spacer z zastępowcem posiłku, jak Herbalife Formuła 1, dostajesz praktyczny posiłek podczas ćwiczeń. Robienie czegoś każdego dnia jest znacznie lepsze niż jedna ogromna podróż do centrum fitness każdego tygodnia. Codzienne aktywność jest najlepszą metodą promowania zrównoważonej zmiany struktury ciała.

Rozciągnij i podnoś – upewnij się, że codziennie przesuwasz mięśnie, a także stawy z pełną różnorodnością ruchu, wykonując proste odcinki, które pomogą zmniejszyć obrażenia. Jeśli oferujesz z bólem stawów, istnieje tutaj fantastyczne naturalne środki zaradcze, w tej publikacji na Healthyone.org. Przed ćwiczeniem wykonaj dynamiczne rozciąganie, a następnie wypróbuj proste przysiady, rzuty, pompki, a także ostatecznie rozwój do używania ciężarów, a następnie powierzchnia z pewnym statycznym rozciąganiem. Najlepiej jest, aby wymagać zarówno ćwiczeń oporowych, jak i ćwiczeń aerobowych, aby twoje ciało działało u szczytu.

Link do tego postu: Zarządzaj swoim zdrowiem i dobrobytem i Tydzień Wellness

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Zmień swoje dojazdy w zadowolony czas

Jeśli pracujesz poza domem, są duże szanse, że dojeżdżanie do pracy to spieszyony czas. Jeśli to prawda, niszczysz to! To czas, który jest wolny.

Weź nasze wskazówki, a także delektuj się tymi małymi chwilami:

Jeśli jedziesz na niewielkiej odległości: zaśpiewaj melodię, która zabierze Cię w czasie. Prawdziwie to wyprostuj.

Jeśli jedziesz na odległość: dogonić książkę audio.

Jeśli jeździsz na rowerze: wyluzuj i oddychaj.

Jeśli jeździsz na transporcie publicznym (jak ja teraz!): Strefa z książką bez rodzicielstwa lub muzyką na iPodzie.

Rozkoszuj się tym darem samego czasu, a także będziesz szczęśliwszą mamą, kiedy wrócisz do domu. Na serio. Albo możesz się spieszyć, a także przeklinać, a także znów poczuć się całkowicie oszołomiony.

Zobacz również, jak chcesz odczuwać metodę.

When It comes to the Brain, Age Does matter

Sharing is caring!

Udział

Ćwierkać

Udział

Life & Beauty Weekly: Health

When It comes to the Brain, Age Does Matter

By Lynn Langway for life & beauty weekly

If your keys keep playing hide-and-seek and you can’t recall the name of your daughter’s latest BFF, what should you do? occasional memory blips are “extremely normal”, especially for busy moms, according to Barry Gordon, M.D., PhD, professor of neurology and cognitive science at Johns Hopkins school of medicine and author of Intelligent Memory. “Your memory’s probably not as bad as you think it is,” he says, and too much self-monitoring might only make it worse.Besides, the latest research shows there are far more effective ways than worry to sharpen your wits. While we do lose brain cells past the teenage years, there’s accumulating evidence that we can also foster new ones. some of these brain-boosters may surprise you; many are even fun!

Rusz się

The evidence that aerobic fitness benefits your mind as well as your body keeps growing by, well, leaps and bounds. One recent study at the Mayo clinic found that subjects who did moderate workouts (about 30 minutes) 5 or 6 times a week cut their later risk of mild cognitive impairment by 32 percent. Reformed couch potatoes did even better, reducing their risk by 39 percent.You can also add weight training to your routine: Researchers at the university of Illinois reported that both aerobic and resistance training workouts keep your brain healthier in old age.

Eat Greek

“The best way to keep your mind and memory sharp as you age is to nourish yourself with a wide variety of nutrient-rich foods,” says Elisa Zied, a registered dietician whose new book, younger next Week, details many connections between diet and brain health.

Numerous studies show that regular consumption of a Mediterranean-accented diet — including the fish and low-fat dairy, vegetables, fruit, whole grains, nuts and olive oil seen in the typical Greek menu — can help reduce and even reverse cognitive decline (as well as other threats to brain and body such as high blood pressure, obesity and diabetes). The mental and physical benefits of omega-3, found in fatty fish used in these types of diets, have often been demonstrated. A 2014 study published in the journal Neurology found that postmenopausal women who maintained the highest blood levels of omega-3 kept more brain cells as they aged, especially in the hippocampus, the part of the brain that forms new memories. (A major clinical study on the effectiveness of fish oil supplements is now underway at Brigham and Women’s hospital in Boston.)

Wypić

Anyone who needs a jolt or two of java to get started in the morning already knows that caffeine spurs alertness. but a recent study at Johns Hopkins suggests that caffeine can enhance memory, too; participants who drank coffee retained more visual images when tested 24 hours later than those who didn’t.

The benefits of tea, hot chocolate, and wine have been supported by other scientific research too. According to one study published in the Journal of Nutrition, those who regularly drank all three beverages scored highest on verbal and visual tests.

Przespać się z tym

The national Institutes of health reports that snoozing powers our memory before, during and after we learn something new. On the other hand, Finnish researchers found that sleep deprivation — less than four hours in a night — can impair attention, working memory, long-term memory and decision-making ability (as many new moms might attest).

Sprawdź się

You’ve probably heard that crosswords or Sudoku can build a more agile brain. but if you’re not into filling out little boxes, says Dr. Gordon, try something new. “Get out of your rut” and find something you enjoy doing, he says. learn to tap dance or do Zumba, study Spanish or juggling, take up meditation or sketching; there’s ample research indicating that mastering new skills can stimulate the mind.

Ćwicz Twój mózg

Computerized brain-training programs have proliferated in the last few years. It’s “not clear yet” how well they work over the long term, Gordon notes, but go ahead and play them if you’ve got time and interest. but if you really want to remember a name, he adds, do what skilled politicians do: focus on the person, repeat their name aloud, and write it down when you get a chance. as for those elusive keys: always drOP je w wyznaczonym miejscu, takim jak głęboka miska na stole w hali. i wyluzuj.

Lynn Langway jest pisarką zdrowia i byłym redaktorem w Newsweek and Ladies ‘Home Journal, który często przyczynia się do Life & Beauty Weekly. Śledź ją na Twitterze: @travelcentricny. //js.revsci.net/gateway/gw.js?csid=f09828&auto=t&bpid=studioone

Powiązane fakty dotyczące Covid19

O naszym założycielu

Cascia Talbert jest zajętym blogerem i matką pięciorga dzieci, mieszkających w Spokane w stanie Waszyngton. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Moms jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert prowadzi Ning Social Network Healthy Moms, jest założycielem Healthy Moms Media, a także blogów na Talbertzoo.com. Możesz śledzić ją na Facebooku.com/thehealthymomsmag i Twitter.com/cltalbert.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz cieszyć się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: Jeśli chodzi o mózg, Wiek ma znaczenie

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Tech Wtorek: Dokładnie jak korzystam z Pinteresta, aby rozwiązać mój niepokój mody

, jeśli moja garderoba może magicznie wypełnić się dobrze dopasowanymi (wciśniętymi!) Ubraniami, które pasują do mojego kształtu, a także kaprysy, bez konieczności postawiania stopy Sklep z odzieżą, byłbym bardzo zadowoloną dziewczyną. Nie lubię zakupów; Lubię mieć urocze rzeczy, jednak nie wszystkie wybór i obolałe stopy, które łączą się z tym.

Podobnie chcę wszystkie nowe ubrania. Przestrzegając około ośmiu lat nabycia, a także utraty 50 funtów w imię budowy mojej rodziny, czuję, że jestem tego godny. (Pieniądze, porozmawiamy o tobie jeszcze jeden dzień. Kobieta może chce rzeczy Co jednak? To jest mój dylemat.

Krok pierwszy: łączenie prędkości. Próbowałem przestrzegać techniki Shany w znalezieniu mojego osobistego stylu poprzez szybkie łączenie, co lubię z dowolnego rodzaju źródła, jednak straciłem cierpliwość, a także stopę zainteresowania wokół kroku drugiego. Dziel

Tak, to o wiele więcej sukien niż noszę w prawdziwym życiu, jednak zdecydowanie pokazuje wzór. Ha ha. Wzory.

Podczas tworzenia wizualnej tablicy motywacyjnej odzieży, którą lubię, nie sprawiło, że Zooey Deschanel pojawił się na moich progu z torbą rzeczy do przymierzenia, ćwiczenie było opłacalne. Oto dokładnie to, w jaki sposób mój styl Pinterest Board mi pomógł:

Pamiętając o tym, co lubię. Z mojej tablicy stylowej mogą na mnie wpływ zarówno kumple, a także nieznajomi, a także nie pamiętają tych ulotnych myśli. Mam lokalizację, aby uratować moje koncepcje, takie jak „Lubię te czerwone buty” lub „muszę nosić znacznie więcej sukienek A” (tutaj Whitney chciałby, aby zanotować siebie o brązowym swetrze, który jest znacznie bardziej obecny niż y2k. Ha, podoba mi się ten sweter!). Samo wyprodukowanie tablicy jest pierwszym krokiem do ustalenia, co chciałbym dodać do mojej garderoby. Mogę „ja też” kliknięciem myszy, powracając moich dobrze ubranych przyjaciół.

Przyspiesz moje prawdziwe zakupy na życie. Wkrótce po tym ćwiczeniu wszedłem do sklepu z Whitneyem, a także zaprosiłem sprzedawcę do zrozumienia mojej mody, a także marzeń, a także uczynienie ich, migając moją aplikację na iPhone’a na Pinterest na jej twarzy. Natychmiast może spojrzeć poza moją starą marynarkę wojenną, a także zobaczyć rodzaj rzeczy, które naprawdę lubię. Przyniosła mi urocze rzeczy, gdy siedziałem tam, przekąski w pomieszczeniu. dość proste, a także udane. Wynik.

Usuń ból z świątecznych zakupów mojego męża. Mój wybitny mężulek nienawidzi kupowania tak bardzo, że sprawia, że ​​wyglądam, jakbym to lubię. Jednak uzbrojony w link do mojej tablicy, on również mógł się rozejrzeć, a także zobaczyć, na co pragnę bez konieczności zabierania moich dziewczyn do sklepu. Nieważne, stwierdził, że nawet na to nie patrzył.

I tutaj wciąż czuję się utknięty: pracuję z domu, czasami chodzę na spotkania osobiście, a także konferencje, a także idealnie na randkę z mężem, kiedy tydzień. Jednak ciągle przypinam sukienki inspirowane 40., jakbym pracował w studio w stylu graficznym w Los Angeles. Jest zarówno zarówno chłodno, jak i wyluzowany, aby nosić takie suknie na co dzień w moim obecnym życiu. Oto trudność, którą teraz wydam: co chcę nosić o 10 rano we wtorek?

Czy wymagam oddzielnej tablicy? 10.00 we wtorek Pinterest Board? Co zwykle nosisz o 10 we wtorek? Czy podzielisz się ze mną na Pinterest?

Hooray for giveaways | 1-11 – 1-18

Sharing is caring!

Udział

Ćwierkać

Udział

It’s time again to celebrate giveaways! list yours here or if you want to enter one they are just a click away.

HOT giveaways across the web

HGTV – 2010 dream home SweepstakesPrize: Custom-built furnished home in Sandia Park, NM; includes $500,000 cash, 2010 GMC terrain SUV, high-end appliances, and HGTV dream play home (ARV $2,038,375).

Better homes and gardens – Take a load Off SweepstakesPrize: $10,000 check.

Woman’s Day – Waters at Horseshoe Bay GiveawayPrize: 4-day/3-night stay for four at The Waters at Horseshoe Bay in the Texas hill Country, and a $500 flight voucher (ARV $2,200).

Good housekeeping – Aruba vacation SweepstakesPrize: 5-night trip for two to the Aruba Marriot resort & Stellaris Casino in the exclusive Tradewinds Club; includes two $800 gift cards for airfare, all meals, two massages at the Mandara Spa, and choice of two-hour windsurf experience along with one-hour windsurfing lesson OR one-hour intro to kiteboarding with land-trainer lesson (ARV $3,696.84).

Ladies’ home Journal – spa Giveaway SweepstakesGrand Prize: gift certificate good for a 3-night weekend trip for two to Canyon Ranch spa in Lenox, MA, or Tucson, AZ; includes three daily gourmet meals, $390 per person allowance toward spa, sports and integrative wellness services, complimentary fitness classes, use of fully equipped spa complex, guided hikes and biking excursions, daily selection of educational lectures and cooking demonstrations, personal program advisor to custom-design the stay, health and fitness assessment and Canyon Ranch beauty products (ARV $7,055).First Prizes:(1): $500 Bliss spas gift certificate and Bliss beauty products (ARV $1,000).(1): $500 Elizabeth Arden Red Door spas gift certificate and Elizabeth Arden beauty products (ARV $1,000).(1): $1,000 spa Finder gift certificate.(1): Aveda spa beauty products (ARV $1,000).

Related  6 reasons Why having good credit is Important

Other places to list Your GiveawayMONDAY:

WTOREK:

Mom Advice

ŚRODA:

Frugal Freebies and DealsBusy Mommy

Whimsy *couture* Boutique

CZWARTEK:

PIĄTEK:

The Mud Bug

SOBOTA NIEDZIELA:

Moomette’s MagnificentsThe Freebie Blogger

BIEŻĄCY:

Other terrific Giveaway Sites

Mom bloggers ClubCafe MomMom FuseSweeps4BloggersContest for MomsSweepsAdvantage.comOnline-sweepstakes.com

Would you like your giveaway to be featured under our hot giveaways across the web? Please fill out this form and we will feature your giveaway next Monday.

Nazwa strony

Twój adres email

Nagroda

Deadline to enter

Live link to Your Contest

Discription

Image Verification

Please enter the text from the image: [ refresh image ] [ What’s This? ]

Omów to na naszym forum

http://www.mcklinky.com/linky_include_basic.asp?id=13040

var linkwithin_site_id = 5612;

http://www.linkwithin.com/widget.js

Link to this post:Hooray for giveaways | 1-11 – 1-18

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Dzisiejszy dzień

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy miałeś kiedyś jeden z tych dni, w których wszystko wydaje się nie tak? Dzisiaj zaczyna być jednym z tych dni.

Staramy się zmienić na mój hubbiesowy harmonogram pracy. Powiedz podziękowania z Bogiem posiłku podjął decyzję o promowaniu go zamiast złożyć go, więc teraz pracuje w poniedziałek z piątek 8-5. Jest to znacznie lepsze, jednak nasze gospodarstwo domowe wciąż nie jest do tego wykorzystywane.

Pierwszą rzeczą, która poszła się nie tak, było to wszyscy spaliśmy. Zwykle wstaję o 5:30, więc mogę wziąć prysznic. CJ podjął decyzję o wstaniu o 5:15, a także potrzebne do pielęgnacji. Nadal go pielęgnowałem, kiedy mój alarm się wyruszył, a także podjąłem decyzję, że potrzebowałem dużo więcej snu po tym, jak zrobił. Nie wychodziłem z łóżka do 6:15.

Po zakończeniu laptopa warzłem garnek kawy, Assisted Courtney odkrył jej mundur instytucji. Uświadomiłem sobie, że jest prawie 7 rano, a także Chris, a także Ciara, nadal spali. Wczoraj wieczorem dostaliśmy dom z zakupu okien, a także wybieramy Courtney z Karate, aby Chris nie zaczął robić obiadów dziewcząt. Podjąłem decyzję o zrobieniu lunchu Courtney, aby mógł wziąć szybki prysznic, a także pójść do pracy.

Kiedy obudziłem Ciarę, była zepsuta, a także poświęciła dużo czasu na wybranie tego, czego pragnęła na śniadanie. Na koniec wybrała miskę płatków, które zjadła tylko około 25%. Szybko ją ubrałem, a także zanim Chris odszedł, poinformował mnie, że na naszym podwórku pękła rura. po prostu świetnie!

W tym tygodniu mieliśmy niezwykle niskie temperatury. Zanurzyli się w latach 20 -tych, a pewnego dnia uważam, że połączyliśmy rekord najniższej temperatury. Jestem wykorzystywany do tego chłodnego stanu pogodowego, jednak nasze rury zraszacze nie są tak dobrze, jak nie wierzyłem w ich ochronę. Mamy teraz zamrożoną kałużę całą metodę na naszym podjeździe, a także sklepy tutaj nie oferują soli do stopienia lodu. Ciara, nasza trzyletni, oczekuje, że jej tata zabiera ją do przedszkola każdego ranka. Teraz wychodzi z domu o 7 rano, więc nie jest już w stanie tego robić. Poranki są gorączkowe. Muszę wyciągnąć czworo dzieci w ciężkim ruchu w sieci Sacramento, aby zabrać kobiety do instytucji na czas. Nie mogę znieść jazdy w gorączkowym ruchu internetowym, a także każdego ranka zbliżam się do ataku paniki. W Buy, aby temu zapobiec, polegam na moim najstarszym, aby pomóc młodzieży przygotować się rano. Ciara nienawidzi modyfikacji, a także nienawidzi słuchania swojej siostry. Niemal każdego ranka walczą z całą metodą furgonetki. Ten poranek był najgorszy w historii. Zanim dostałem dzieci do furgonetki, ogromne krokodyle łzy spłynęły po twarzy Ciary.

Powiązane cztery kluczowe pomysły na rodzicielstwo malucha

Według metody zinstytucji dziś rano Conan podjął decyzję, że nie wymaga zapięcia na jego siedzeniu. Lubi zdejmować paski z ramion. ogromny błąd! Dotarliśmy do instytucji dziewcząt, a także rzuciłem Ciarę do przedszkola, podczas gdy Courtney siedział z chłopcami. Przed opuszczeniem szkoły naprawiłem siedzenie pojazdu Conana. W domu metody podjął decyzję, że nie wymagał noszenia butów i skarpet. Zajęłem się, aby uzyskać na nim jeden but, a także skarpetę, jednak rzucił kształt, gdy próbowałem włożyć drugiego. Jak każdy rodzaj wielkiego rodzica sprawił, że Conan chodził do drzwi w warunkach pogody 25 stopni bez jego buta, a także skarpet. Wierzę, że odkrył swoją lekcję.

Gdy komponuję ten CJ, który zamyka się na podłodze, a także Conan jest w swojej przestrzeni przez pewien czas. Nie wierzę, że mamy wystarczająco dużo snu. To tylko dzień wolny.

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: Dzisiaj jest dzień wolny

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

ĆwierkaćDzisiejszy dzień (###) Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy miałeś kiedyś jeden z tych dni, w których wszystko wydaje się nie tak? Dzisiaj zaczyna być jednym z tych dni.

Staramy się zmienić na mój hubbiesowy harmonogram pracy. Powiedz podziękowania z Bogiem posiłku podjął decyzję o promowaniu go zamiast złożyć go, więc teraz pracuje w poniedziałek z piątek 8-5. Jest to znacznie lepsze, jednak nasze gospodarstwo domowe wciąż nie jest do tego wykorzystywane.

Pierwszą rzeczą, która poszła się nie tak, było to wszyscy spaliśmy. Zwykle wstaję o 5:30, więc mogę wziąć prysznic. CJ podjął decyzję o wstaniu o 5:15, a także potrzebne do pielęgnacji. Nadal go pielęgnowałem, kiedy mój alarm się wyruszył, a także podjąłem decyzję, że potrzebowałem dużo więcej snu po tym, jak zrobił. Nie wychodziłem z łóżka do 6:15.

Po zakończeniu laptopa warzłem garnek kawy, Assisted Courtney odkrył jej mundur instytucji. Uświadomiłem sobie, że jest prawie 7 rano, a także Chris, a także Ciara, nadal spali. Wczoraj wieczorem dostaliśmy dom z zakupu okien, a także wybieramy Courtney z Karate, aby Chris nie zaczął robić obiadów dziewcząt. Podjąłem decyzję o zrobieniu lunchu Courtney, aby mógł wziąć szybki prysznic, a także pójść do pracy.

Kiedy obudziłem Ciarę, była zepsuta, a także poświęciła dużo czasu na wybranie tego, czego pragnęła na śniadanie. Na koniec wybrała miskę płatków, które zjadła tylko około 25%. Szybko ją ubrałem, a także zanim Chris odszedł, poinformował mnie, że na naszym podwórku pękła rura. po prostu świetnie!

W tym tygodniu mieliśmy niezwykle niskie temperatury. Zanurzyli się w latach 20 -tych, a pewnego dnia uważam, że połączyliśmy rekord najniższej temperatury. Jestem wykorzystywany do tego chłodnego stanu pogodowego, jednak nasze rury zraszacze nie są tak dobrze, jak nie wierzyłem w ich ochronę. Mamy teraz zamrożoną kałużę całą metodę na naszym podjeździe, a także sklepy tutaj nie oferują soli do stopienia lodu. Ciara, nasza trzyletni, oczekuje, że jej tata zabiera ją do przedszkola każdego ranka. Teraz wychodzi z domu o 7 rano, więc nie jest już w stanie tego robić. Poranki są gorączkowe. Muszę wyciągnąć czworo dzieci w ciężkim ruchu w sieci Sacramento, aby zabrać kobiety do instytucji na czas. Nie mogę znieść jazdy w gorączkowym ruchu internetowym, a także każdego ranka zbliżam się do ataku paniki. W Buy, aby temu zapobiec, polegam na moim najstarszym, aby pomóc młodzieży przygotować się rano. Ciara nienawidzi modyfikacji, a także nienawidzi słuchania swojej siostry. Niemal każdego ranka walczą z całą metodą furgonetki. Ten poranek był najgorszy w historii. Zanim dostałem dzieci do furgonetki, ogromne krokodyle łzy spłynęły po twarzy Ciary.

Powiązane cztery kluczowe pomysły na rodzicielstwo malucha

Według metody zinstytucji dziś rano Conan podjął decyzję, że nie wymaga zapięcia na jego siedzeniu. Lubi zdejmować paski z ramion. ogromny błąd! Dotarliśmy do instytucji dziewcząt, a także rzuciłem Ciarę do przedszkola, podczas gdy Courtney siedział z chłopcami. Przed opuszczeniem szkoły naprawiłem siedzenie pojazdu Conana. W domu metody podjął decyzję, że nie wymagał noszenia butów i skarpet. Zajęłem się, aby uzyskać na nim jeden but, a także skarpetę, jednak rzucił kształt, gdy próbowałem włożyć drugiego. Jak każdy rodzaj wielkiego rodzica sprawił, że Conan chodził do drzwi w warunkach pogody 25 stopni bez jego buta, a także skarpet. Wierzę, że odkrył swoją lekcję.

Gdy komponuję ten CJ, który zamyka się na podłodze, a także Conan jest w swojej przestrzeni przez pewien czas. Nie wierzę, że mamy wystarczająco dużo snu. To tylko dzień wolny.

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: Dzisiaj jest dzień wolny

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać