Tatusiowie nie muszą zachowywać się jak mamusi, aby być świetnymi rodzicami

z mojego wielkiego szacunku i miłości do ojców w moim życiu, chciałem podzielić się przemyśleniami innych ludzi na temat tatusia. Powiedz mi co myślisz!

Uwielbiam to wideo z Asha Dornfest, mojego mentora rodzicielskiego, który opublikował minimalistyczne rodzicielstwo i prowadzi prowadzenie parageta.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rodzicielstwa, odwiedź KidsInthehouse.com

Ale po co słuchać tylko mamusi o ojcach? Blogger, podcaster Fred Goodall, czyli Mocha Daddy opisuje, dlaczego obrazy tatusiów mediów są tak destrukcyjne w tym krótkim filmie:

Aby uzyskać więcej informacji na temat rodzicielstwa, odwiedź KidsInthehouse.com

Jeszcze jeden! Pomysły Derrecka Kayongo na ojcostwo są doskonałe, ale naprawdę mogłem słuchać, jak mówi o wszystkim. Daj sobie dwie minuty, aby zainspirować się do bycia lepszym rodzicem, aby pomóc swoim dzieciom przyjąć porażkę i uświadomić sobie, kim są.

Aby uzyskać więcej informacji na temat rodzicielstwa, odwiedź KidsInthehouse.com

Inni tatusiowie/kolesie, aby sprawdzić, kiedy tam jesteś: Pan Daddy Armin Brott, Mike Spohr z BuzzFeed Parents i rodzica tej samej płci Chris Rice na początek.

Uwaga: te filmy są udostępniane, ponieważ lubię je. Myślę, że KidsIntehouse wymaga bezpłatnego rejestracji, aby zobaczyć filmy. Po wejściu tam upadniesz w dziurę królika o niezwykłych zaleceń w kawałkach wielkości kęsa.

Pytania rodzice mające wymaganie LASIK, aby zadawać chirurgowi

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Dr Eric Donnenfeld

Rodzice, którzy myślą o LASIK dla siebie, mają inny zestaw obaw dotyczących leczenia chirurgicznego lasera niż osoby samotne, a także pary bez dzieci.

Dwa z najważniejszych obaw, że rodzice pytają mnie: „Kiedy będę mógł wrócić do opieki nad moimi dziećmi?” I „Czy mogę zabrać moje dzieci do obejrzenia operacji?”

Chociaż odpowiedzi będą zależeć od chirurga, to właśnie mówię moim pacjentom:

Kiedy mogę wrócić do opieki nad moimi dziećmi?

Pacjent musi planować przebywać w centrum laserowym przez co najmniej dwie godziny. Pierwsze sześć godzin po leczeniu chirurgicznym jest najważniejsze, a także zadaniem pacjenta jest udanie się do domu, a także zamykanie oczu. Oznacza to, że twój małżonek, członek rodziny lub kumpel gospodarstwa domowego muszą zobowiązać się do dzieci w dniu operacji. Po pierwszym dniu pacjent może wznowić pełne obowiązki rodzicielskie, chociaż wymagają dodatkowego ostrożności – moim największym zmartwieniem są niemowlęta lub młodzi ludzie przypadkowo wbijający mamę lub tatę w oczy.

Czy mogę zabrać moje dzieci do obejrzenia operacji?

Umożliwiam rodzicom z dziećmi w wieku trzeciej lat, a także starszych, aby sprowadzić je do obejrzenia leczenia chirurgicznego, ponieważ uspokaja ich, że nic przerażającego nie dzieje się z ich rodzicem, a także wszystko będzie dobrze. Najpierw najpierw wyjaśnię całego gospodarstwa domowego, co przyjmie lokalizację, a następnie dzieci oglądają procedurę z przestrzeni oczekiwania z członkiem personelu nadzorującym je, a także odpowiadając na wszelkiego rodzaju pytania. Następnie pozwalam dzieciom iść do ich rodzica w op-op-op, a także „pomoc” zaopiekuje się nimi.

Rodzice myślące o Lasik mogą chcieć skompilować listę obaw, a także rozmawiać z chirurgiem o tym, jak mogą zminimalizować wpływ leczenia chirurgicznego na rodzinę. Aby uzyskać więcej informacji na temat LASIK, jedna strona, do której należy przejść, jest www.americanrefactivesurgerycouncil.org.

Bio autora:

Dr Eric Donnenfeldis jeden z wiodących chirurgów refrakcyjnych w Stanach Zjednoczonych, a także członka Amerykańskiej Rady Śledzenia refrakcji. Jest powiernikiem Dartmouth Medical Institution, a także profesorem klinicznym okulistyki w NYU Institution of Medicine. Dr Donnenfeld uczestniczy w najnowszych badaniach, a także w badaniach klinicznych dotyczących operacji oka laserowego.

Link do tego postu: pytania rodzice, którzy mają wymaganie lasik, aby zadać LASIK, aby zadać to lasik, aby zadać to lasik, aby zadawać LASIK, aby zadać to lasik wymagane Ich chirurg
Powiązane określenie, a także leczenie niedoboru zainteresowania stanu nadpobudliwości u dzieci

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Środa bez słów | Pudełka

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Przygotowujemy się na ogromny krok z Sacramento do Spokane w stanie Waszyngton. W tym małym domu pozostało tylko 30 dni.

Jeśli uczestniczysz w środę bez słów, nie pamiętaj, aby zostawić swój link!

http://www.linkytools.com/basic_linky_include.aspx?id=42621

Omów to na naszym forum

Link do tego postu: środa bez słów | Pudełka

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

7 różnych metod rzucania nikczemnego prysznica o wielkim niemowlęciu

dzięki Desitin, mojej preferowanej kremowej kremu, za sponsorowanie dzisiejszego postu.

Jeśli masz opłatę za rzucanie najlepszym prysznicem niemowląt, nie troszcz się! Istnieje wiele metod, aby to zrobić ”„ a także nie spieprzyć ”„ Jak oczekują panie. Biorąc pod uwagę, że każda przyszła mama jest inna, opracowaliśmy listę siedmiu nietradycyjnych koncepcji prysznicowych dla niemowląt, które cieszyliśmy się z naszym kręgiem kumpli dla inspiracji. Tak długo, jak przyszłe rodzice są obsypani miłością, poradami, a także prezentami przed powitaniem nowego dziecka, wszystko idzie.

Od wyluzowanego grilla Coed po zatrudnienie psychicznego lub zawarcia głupich umów z mash-upami widzieliśmy, jak wszystko okazało się niesamowite. Sprawdziłem nasze ulubione w Desitin Tumblr! Oprócz udostępniania swoich niesamowitych koncepcji w komentarzach.

Ujawnienie: Byliśmy gościnnymi autorami Desitin Tumblr w ramach sponsorowanej kampanii. Wielkie brzuchy są moje, a także Whitneya (lub wizualizowane powyżej Karen). Opinie są moje: Desitin in the Blue Box jest moim preferowanym kremem na pieluchy, dla Realza.