dzięki Desitin, mojej preferowanej kremowej kremu, za sponsorowanie dzisiejszego postu.

Jeśli masz opłatę za rzucanie najlepszym prysznicem niemowląt, nie troszcz się! Istnieje wiele metod, aby to zrobić ”„ a także nie spieprzyć ”„ Jak oczekują panie. Biorąc pod uwagę, że każda przyszła mama jest inna, opracowaliśmy listę siedmiu nietradycyjnych koncepcji prysznicowych dla niemowląt, które cieszyliśmy się z naszym kręgiem kumpli dla inspiracji. Tak długo, jak przyszłe rodzice są obsypani miłością, poradami, a także prezentami przed powitaniem nowego dziecka, wszystko idzie.

Od wyluzowanego grilla Coed po zatrudnienie psychicznego lub zawarcia głupich umów z mash-upami widzieliśmy, jak wszystko okazało się niesamowite. Sprawdziłem nasze ulubione w Desitin Tumblr! Oprócz udostępniania swoich niesamowitych koncepcji w komentarzach.

Ujawnienie: Byliśmy gościnnymi autorami Desitin Tumblr w ramach sponsorowanej kampanii. Wielkie brzuchy są moje, a także Whitneya (lub wizualizowane powyżej Karen). Opinie są moje: Desitin in the Blue Box jest moim preferowanym kremem na pieluchy, dla Realza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *