Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Jak sama nazwa wskazuje, płynna dieta składa się z płynów. Jeśli chcesz schudnąć, możesz rozważyć płynną dietę przez pewien czas. Wiadomo, że spożycie pokarmu w postaci płynów jest łatwiejsze do trawienia niż ciśnienie ciał i oczyszcza ciało toksyn.

W związku z tym dostajesz monter i szczuplejsze ciało.

Program odchudzania z dietą płynną: Najpierw poznaj fakty

– Konieczne są wskazówki ekspertów

Dieta składająca się tylko z płynów wydaje się być idealnym sposobem na zarządzanie wagą. Jednak przed przejściem na płynną dietę musisz sprawdzić, czy tego rodzaju dieta jest dla Ciebie zdrową opcją.

Twoja historia medyczna, a także typ ciała będą odgrywać ważną rolę w tym względzie. Przeprowadź szczerą rozmowę ze swoim lekarzem, a następnie kontynuuj.

– Spożywanie tylko płynu nie wystarczy dla Ciebie

Ciało ludzkie wymaga, aby przetrwać zarówno substancje stałe, jak i cieczy. Zapewnienie tylko płynu w twoim ciele oznaczałoby zaspokojenie tylko 50 procent jego potrzeb. Dlatego plan płynnej diety jest korzystny tylko w krótkim okresie.

Nawet w krótkim okresie musisz sprawić, by schemat płynny był tak zdrowy, jak to możliwe. Wybierz przepisy na dietę płynną, które nie tylko pomogą ci utracić wagę, ale także utrzyma nienaruszony poziom energii. Spróbuj zrobić bulion z kurczaka lub przepisy na dietę koktajlową, które są bogate w białko.

Kto może skorzystać z zdrowej płynnej diety?

Ludzie, którzy mają nadwagę, mogą ogromnie skorzystać z przepisów na odchudzanie cieczy. Jednak przepisy te są całkowicie przydatne dla osób, które cierpią na otyłość i nie mogą dołączyć do siłowni lub obozu.

Powiązane życie z afektywnym dwubiegunowym – jak radzić sobie z objawami

Niektóre przepisy na dietę płynną dla szczupłego ciebie

Zrzucanie nadmiernej masy jest łatwe, przyjmując jeden z następujących przepisów płynnych

– Pełna płynna dieta do szybkiej utraty wagi

Jeśli spieszyłeś się, aby schudnąć, możesz wypróbować 100% schematu cieczy. W tym planie diety będziesz zawierać płyny takie jak woda, miód, napoje bezalkoholowe, sok owocowy oraz herbata bez kremu i kawa.

Dodanie łyżeczki cukru do herbaty lub kawy na śniadanie wraz z 8 uncji soku jabłkowego jest zdrową opcją. Na lunch możesz wypróbować odmiany soków owocowych, takich jak grejpfrut i arbuz oraz filiżanka lodu owocowego. Zrób obiad interesujący z gorącą herbatą, 8 uncji bulionu i lodu owocowego.

UWAGA: Rozważ tę dietę w pełni przepływu dopiero po konsultacji z lekarzem. Ta dieta zapewnia ciału bardzo mniej energii do utrzymywania długo. Chociaż masz gwarancję schudnięcia, nie powinieneś kontynuować tej diety przez ponad 4-5 dni.

– dieta detoksykacyjna

Wiele razy, ze względu na obecność toksyn w ciele, program odchudzania może okazać się nieskuteczny. Detoksykacja poprzez dietę płynną prowadzi do eliminacji toksyn ciała. Kiedy twoje ciało jest wolne od toksyn, szybkość metabolizmu przyspiesza i szybciej tracisz wagę.

W tej diecie musisz spożywać soki warzywne i owocowe, lemoniadę, herbatę ziołową i zupy warzywne co dwie godziny.

Możesz także mieć dietę detoksykacyjną smoothie. Zrób koktajl z pół -calowym imbirem, pół filiżanki pokrojonej w kostkę mango i jedną pomarańczową. Spożywaj to tyle razy, ile jesteś głodny.

Powiązane, jak dbać o oparzenie słoneczne

– płynna dieta białkowa

Zdrowe i długoterminowe rozwiązanie nadwagi to dieta, która składa się z białka w postaci płynnej. Zacznij od zastąpienia ciał stałych podczas lunchu lub kolacji koktajlami proteinowymi. Białko jest dostawcą energii. Dlatego dzięki tej diecie nigdy nie poczujesz się wyczerpany, a jednak zrzucisz funty.

Aby uzyskać lepszą i szybszą utratę masy poprzez tę zdrową płynną dietę, powinieneś spróbować spożywać koktajle białkowe z co najmniej 200 do 300 kalorii. Niepumowanie wystarczającej ilości kalorii doprowadzi do powolnego metabolizmu i zwiększonego głodu.

Ponadto, dzięki dietowi płynnej białkowej, możesz również przestrzegać reżimu utraty wagi. Pomoże ci przekształcić tłuszcz w mięśnie. Zaleca się jednak, że powinieneś podjąć szkolenie odchudzające tylko pod kierunkiem certyfikowanego instruktora zdrowia.

Z łatwością przyzwyczajaj się do reżimu diety płynnej

Dieta wykonana z płynów i pół stałych może wydawać się nieodpowiednia, gdy porównasz się ze zwykłym. Ponieważ twoje ciało jest przyzwyczajeni do spożywania solidnej diety, spożywanie tylko płynów sprawi, że pragnie stałych. Zachowaj pod ręką owoce, wodę i sok, aby zaspokoić swój Hunger.https: //apis.google.com/js/plusone.js

Link do thiS Post: mają płynną dietę i w naturalny sposób wejść w kształt

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *