Nie zamierzam cię okłamywać. Moi młodzi ludzie, a także wczoraj spędziłem 90 minut w Target, a także wszystko, co kupiliśmy, to papier toaletowy, a także tkanka. Poszedłem tam, odkąd padało, potrzebowałem tych dwóch przedmiotów, a także wierzyłem, że możemy zmarnować świetną godzinę, nie dotykając wakacyjnych dekoracji. Podobnie jak my. (Nie kupiłem niczego, czego nie było na naszej liście, więc proszę oklaski.)

Nawet nie uderzyliśmy w przejście zabawkowe, ponieważ gdybyśmy to zrobili, dokładnie jak moglibyśmy się odejść?

Więc teraz chcę sobie przypomnieć, że mieliśmy równie świetny czas, a także spędzili tak długo w kilku naszych regionalnych matkach, jak i popowych sklepach z zabawkami. Przynoszą marki, a także style, których nie mają ogromne sklepy pudełkowe, a ja to doceniam. Sprawiają, że nasze miejsca na zakupy są zabawne, a także interesujące, a także bez nich, mielibyśmy tylko centra handlowe. Jest to więc trochę wtyczka, o której pamiętamy matkę, a także popowe sklepy z zabawkami, kiedy robimy zakupy świąteczne.

Śliczny telefon komórkowy, prawda? Nie od niemowląt nas. Nie ma pani.

Mogę przeklinać ich ceny, jednak nie chcę ich stracić w moim mieście. Zobowiązuję się więc wydać kilka dolarów w przyszłym miesiącu z moimi preferowanymi sprzedawcami zabawek specjalistycznych. Dołącz do mnie, a także sklep lokalny!

Ulubione Berkeley, które możesz robić zakupy z własnego domu: Młodzieniec Dynamo, ta piggy, a także Arka (wkrótce).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *