dzielenie się!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Ultradźwięki jest niezwykle ważnym narzędziem, które lekarze wykorzystują do badania zdrowia i dobrego samopoczucia niemowlęcia podczas ciąży, a także z innych powodów medycznych.

Odkryłem ultradźwięki, które zrobiłem niezwykle pomocne podczas ciąż. Kiedy miałem zaledwie jedenaście tygodni, spodziewając się z moim drugim dzieckiem, po raz pierwszy zobaczyłem ją na rzutowanym ekranie z ultrasonograficznego maszyny OB. Na początku ciąży ultradźwięki jest wykorzystywane do pomocy w ustaleniu terminu matki, a także do znalezienia krwawienia lub innych komplikacji. Lekarz może również wykorzystać ultradźwięki, aby określić wzrost dziecka w macicy. Kiedy mama ma około dwudziestu tygodni, spodziewa się, że lekarz jest w stanie określić płeć swojego dziecka za pomocą maszyny ultradźwiękowej.

Ultradźwięki jest również wykorzystywane w ogólnej praktyce medycznej. Dzięki ultradźwiękom lekarze mogą zdobyć zdjęcia narządów wewnętrznych, takich jak nerka, wątroba i serce. Zdjęcia te pomagają lekarzowi określić nieprawidłowości lub istnienie guzów w tych narządach.

Kiedy byłem młody, miałem poważne bóle w brzuchu. Dzięki wykorzystaniu ultradźwięków mój lekarz był w stanie ustalić, że mam kamienie żółciowe wielkości jednej czwartej, a zatem potrzebne leczenie chirurgiczne w celu wyeliminowania pęcherza żółciowego.

Ultradźwięki jest powszechnie wykorzystywane w dziedzinie medycyny, a lekarze powinni upewnić się, że posiadają niezawodną, ​​świetną wysokiej jakości maszynę, która może tworzyć precyzyjne zdjęcia dla swoich pacjentów.

Cascia Talbert jest gorączkowym blogerem, wydawcą, niezależnym pisarzem, w Internecie, a także mama pięciorga dzieci, mieszkających na północno -zachodnim Pacyfiku. Z B.A. W historii, a także przepisom, a także entuzjazmowi komponowania, a także zdrowia, założyła magazyn Healthy Moms w 2007 roku. Profesjonalni pracownicy zdrowia i dobrego samopoczucia, a także blogerzy mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze poinformowane o problemach zdrowotnych i dobrego samopoczucia, a także dokładnie, jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom, a także odwrócić statystyki otyłości młodzieży w USA

Powiązane zapobieganie chorobie Alzheimera z testowaniem autoimmunologicznym

Pani Talbert jest pisarką bloga zdrowia i dobrego samopoczucia na WellSphere.com, a także jej artykuły można również odkryć na ezineArticles.com. Podobnie prowadzi NING Healthy Moms Social Media Network, jest głównym policjantem reklamowym Talbert Nutrition LLC, a także w Radzie Doradczej ds. Sieci Social Network Doradal Challenge. przestrzegaj jej w Google+.

Link do tego postu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *