Czy rozumiałeś, że hipnobirthing i hipnobaby to dwie różne rzeczy? Uhh, nie zrobiliśmy tego. Niedawno niedawno zapytała nas debiutanta, jaką jest za pomocą Twittera o ściągawki dla różnych metod porodu dla dzieci. Kiedy odpowiedziałem, że to brzmiało jak świetne zadanie, wzięła je i pobiegła z nim (nie mów jej, jednak wskazałem, że to zadanie). Dziękuję bardzo BRI za demistyfikację tych technik i warunków.

Z moim pierwszym niemowlęciem w tej metodzie czuję, że wcisnęłem największy test, jaki kiedykolwiek zrobię. Między uzyskaniem oceny raportów konsumenckich, poruszanie się po przepisach dotyczących ciąży w Kalifornii, a także nadrabianie bieżących badań na temat rozwoju dzieci – koncepcja wyboru klasy techniki porodowej jest przytłaczająca. Nie byłem w stanie odkryć szybkiego i prostego ściągawki na temat moich wyborów, więc skorzystałem z okazji, aby połączyć je dla debiutantów.

Chęć porodu ściągawki
Kluczową rzeczą wydaje się odkryć klasę, która ci pasuje. Niezależnie od tego, czy jest to Twoja pierwsza ciąża, czy dziewiąta każda mama, a także ciąża jest inna.

Narodziny od wewnątrz: holistyczna technika dla narodzin dzieci z naciskiem na fizyczne, emocjonalne, intelektualne, duchowe i społeczne przygotowanie. Oczekiwanie, że rodzice odkrywają metody radzenia sobie z bólem, a także fizjologii, oprócz wzięcia udziału w zajęciach introspektywnych, takich jak dziennikarstwo, a także projekty artystyczne.

Metoda Bradleya: Nazywana „porodem mąż”, technika Bradleya jest ustalana na zasadzie, że przy odpowiednim wykształceniu, a także przygotowując wiele kobiet ani wymagań, ani nie chce ingerencji medycznej, zapewniając poród. Zajęcia Bradleya skupiają się na żywieniu prenatalnym, a także na ćwiczeniach, aby przygotować się do porodu. Ponadto spędza znaczną ilość czasu zajęć na szkoleniu partnera dokładnie, jak zostać trenerem pracy.

Hipnobirthing: Według Hypnobirthers społeczeństwo sprawiło, że kobiety niepotrzebnie się boją, a także obawiają się porodu. Martwienie powoduje napięcie, a także tworzy adrenalinę, co zwiększa ból, a także napięcie, które zwiększa ból; Nie jest to wielki cykl do pracy w porodzie. Zajęcia hipnobirth pokazują, że stażystów relaksacja, a także metody samozapłaty, w tym wykorzystanie muzyki relaksacyjnej, integracja wizualizacji, a także masaż lekkiego dotyku.

Hypnobabies: jest to niezależny wybór klasy w domu dla przyszłych rodziców. Program jest podobny do hipnobircy, ponieważ odkrywasz relaks, a także techniki autopgnozy. Tam, gdzie w hipnobirku odpowiednim określeniem jest zarówno nie-ruchowe, jak i ciche, program Hypnobaby pokazuje, jak mama dokładnie zahipnotyzować się w dowolnym miejscu (nawet podczas sikania). Klasa Hypnobabys również pokazuje techniki znieczulenia hipnotycznego mamy.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Edukacji Childbirth (ICEA): Jako program szkoleniowy dla nauczycieli urodzeń dla dzieci ICEA nie opowiada się za konkretną filozofią. Każdy trener będzie miał własne podejście w ramach popierania narodzin naturalnego dzieciaka, a także rodziców, którzy mają zdolność do podejmowania świadomych decyzji opartych na zrozumieniu alternatyw.

Lamaze: Lamaze może być jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w opcjach klas porodowych. (Ten z całym oddychaniem, prawda?) Podczas gdy kontrolowane oddychanie jest nadal jednym nauczonym narzędziem. Zajęcia urodzeń Lamaze rozszerzyły się, aby pokazać wiele technik relaksacyjnych. Celem Lamaze jest zwiększenie ich zaufania do zdolności do zapewnienia porodu.

[Uwaga redaktora: nie zawierała mojej preferowanej techniki „cokolwiek się wydarzy” z stroną ciężkiego znieczulenia zewnątrzoponowego.]

Bri pisze Habbala dla Strateyjoy, a także oczekuje jej pierwszego niemowlęcia (chłopca!) W listopadzie. Gdyby wpadła na ciebie na ulicę, zdecydowanie nalegałaby na zdobycie filiżanki kawy, aby zapewnić, że oboje z was mogą się śmiać, opowiedzieć historie, a także skończyli się doskonałymi przyjaciółmi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *