Kiedy zobaczyłem to zdjęcie brzucha Caleya na jej blogu, zaśmiałem się, a także poprosiłem ją o wyjaśnienie, co zrobiła.

Ona napisała:

Po wizycie w patchu dyniowym kilka tygodni temu, a także kompletny komentarz nieznajomy, że „lepiej zapłaciłbym za przemyt dyni pod [mojej] koszuli! Ha ha!” Zdecydowałem, dlaczego nie? Widziałem, jak TLC jest niemowlętą historią Gajillion razy, ponieważ zawsze robią rzeczy takie jak odlewy brzucha lub malują swoje brzuchy, a także nie robiłem czegoś takiego z moją pierwszą ciążą. Uznałem, że stworzy to urocze zdjęcie, a także będzie coś fajnego z moim maluchem.

Najbezpieczniejszą farbą do wykorzystania jest farba zatwierdzona przez FDA, na bazie wody. Każdy rodzaj farby zidentyfikowany jako „farba do twarzy” powinna działać, a także można je zdobyć w Target, Walmart lub takim. Lub możesz iść z jakąś „profesjonalną” farbą, taką jak ta. (Jednak nie jestem profesjonalistą w farbach, więc nie cytuj mnie na ten temat. Ta strona ma kilka świetnych wskazówek; tak jak mówi, ponieważ farba stwierdza „nietoksyczne”, nie oznacza, że ​​jest to wolne od ryzyka Dla skóry!) Lub możesz po prostu kupić zestaw.

Mój mężulek umieścił pomarańczową farbę wokół mojego brzucha za pomocą gąbki, a także ponieważ kupiliśmy tylko jeden kolor (nie zamierzałem kupować osobnego pojemnika z brązu tylko za część jak łodyga), przyznałem mu pozwolenie Aby wykonać trzon, a także linie z markerami Crayola. Z drugiej strony mój maluch nie chciał absolutnie nic wspólnego z naszą pracą, a także samodzielnie, wchodząc w rzeczy, gdy oboje jego rodzice byli zajęci. Tyle za więź nad czasem rzemieślniczym gospodarstw domowych, prawda?

Zmyłem farbę wkrótce po zrobieniu zdjęcia, jednak słabe linie Crayola pozostały na około jeden dzień, aby przypomnieć mi dokładnie, jak dokładnie jest mój brzuch z dyni.

Dziękuję, Caley! Oprócz gratulacji, że skończy się czwórką!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *