Dziecko

Ponieważ zawsze wierzę dokładnie o to, jak ludzie mogą pozwolić niemowlęciu niemowlętom, nie do końca dziecka, mam kilka wskazówek, które są korzystne dla niemowląt, a także rodziców. Te magnesy alfabetu, zdejmowane eleganckim papierem Origami, kosztują tylko 20 USD/zestaw z Etsy – więc możesz pokazać swojemu dziecku na temat liter, a także estetyki dokładnie w tym samym czasie!

I choć jesteśmy na ten temat, zamiast normalnego plakatu zwierząt typu „A jest dla aligatora”, a co z tym współczesnym plakatem alfabetu klasycznym? Piękne bogate kolory, a także czyste linie pokazują Junior, że E jest dla Eames, L jest dla Lecorbusier (tylko 35 USD).

Naprawdę czuję, że te ściany wyścigowe od współczesności- są one prawie atrakcyjne, aby przejść w dowolnym miejscu domu (45 USD/zestaw).

Tata
Uwielbiam te worki bawełniane z bawełny w dzielnicy, zaczynając od 54 $ – może schować laptopa lub pieluchy, a także filiżankę łyżki w tych niesamowicie stylowych, ręcznie wykonanych, unikalnych torbach wykonanych ze starych billboardów.

Lub, podaj mu zaktualizowany rodzaj najbardziej uroczego prezentu, jaki kiedykolwiek był – taśma mix. Suck UK ma taśmę USB, który wygląda jak taśma, ale otwiera się tak samo, jak ujawnianie dysku USB, które możesz tonami z wszystkimi melodiami, które użyłeś do kochania, zanim twój świat słuchowy był zdominowany przez Wiggles, a także Backyardigans . Tylko pełne melodie, OK?

Mama
Pozostając całą noc z krzyczącym dzieckiem może naprawdę zniszczyć wygląd twojej skóry, jednak odrobina proszku podkładowego nagich minerałów zapewni ci złudzenie, że jesteś młodą rzeczą, która nigdy nawet nie słyszała słów „Smurka sutka ”. Zastosowanie zajmuje około 5 sekund, a także SPF 15, aby uruchomić! Bon podarunkowy w wysokości 50 USD spowoduje, że Kabuki czyszczą, a także proszek z jej wyboru.

Ten jest poważnym wyrzuceniem – jednak za 1100 $ możesz dostać szybowiec, który wszyscy rozumiemy, jest potrzebnym objet wczesnego dzieciństwa, który jest naprawdę doskonały.

Zawsze byłem stronniczy w stosunku do tych prawdopodobnie super-impraktycznych, ale-błagających jedwabnych zawieszek oopababy. Zapewnij to (lub zdobądź) przed wakacje, abyś mógł go nosić na wszystkie wakacje! Zaczynają się od 79 USD, a także takie, które są dostępne również w o wiele więcej codziennych materiałów, jeśli uważasz, że równanie dziecka+jedwab = katastrofa.

Ogromny prezent domowy
Co może być znacznie lepszego niż żywy DNA DNA całej rodziny? DNA 11 wyśle ​​twoje wymazy na policzek, a także instrukcje, a następnie wytworzy zaskakująco piękny, a także żywy druk DNA każdego członka gospodarstwa domowego. Zaczynają od 390 USD.

Lub – a także nie jest to ogromny prezent na wyrzucanie, jednak byłby niesamowicie świetny – jeśli jesteś przebiegły, weź tę koncepcję „brakującą drugą poduszkę” z Craftzine, a także zrób poduszkę reprezentującą każdego członka Domowe gospodarstwo, więc nigdy nie musisz tęsknić za sobą. Plus, jeśli twój prawdziwy młodzieniec jest bzdurny, możesz chwilowo ukojeniowo w swoim cichym, a także zawsze dobrze wychowanym dziecięcemu dziecięcej.

Dziadkowie
Ponieważ dziadkowie są tak mili, jak i hojni dla wszystkich innych (przynajmniej w mojej rodzinie), musisz zdobyć coś dobrego. Być może dziadkowie są też hipsterami… w której sytuacji można kupić niestandardowe wydruki swojego młodego plakatu w stylu Warhola. Wyślij swoje zdjęcia do PopartWorks, a także zrobią to za Ciebie. Nie są tanie, więc jeśli jesteś) sprytny, b) posiadać Photoshop lub rozumiesz kogoś, kto to robi, a także B), a także online w pobliżu Kinko, a następnie wypróbuj Melissa Clifton’s w samouczku internetowym, a także dokonaj Twój własny!

Aby podkreślić małe zdjęcia ich uroczych wnuków, otrzymaj je to urocze światło zjeżdżalni ze sklepu Conran za 285 USD, które mogą wypełnić preferowanymi zdjęciami, a także modyfikacją w testamencie. Oprócz tego, że nie martw się – możesz wysłać swoje cyfrowe zdjęcia tutaj, a także za około 2 dolców za pop, wyśle ​​je z powrotem w formularzu slajdów 35 mm!

—–
Podziękowania dla Karen za inspirację obu oburzających kosztów, jak i oszczędne projekty rzemieślnicze! Biorąc pod uwagę, że jest jedyną bezdzietną w rodzinie, liczą na to, że utrzyma ich bioder na wakacjach… podczas gdy dostarczają sobie dresy, elektronarzędzia, a także inne takie potrzeby.

Jeśli masz swędzenie, sprawdź 39 koncepcji prezentów na wakacje w świątecznym przewodniku w świątecznym przewodniku zakupu debiutantów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *