Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Od redaktorów Tabil Care Solutions

Zanim zwolnisz ulubione narzędzie do gotowania Summer, to funky, przywiązane do Gunk będzie wymagało głębokiego czyszczenia. A twój szczęśliwy fartuch Master prawdopodobnie również mógłby również wykorzystać trochę pomocy. Nie ma problemu – zabezpieczamy cię.

Zacznij od zimnego grilla. Wyłącz wszystkie gałki i odłącz zbiornik propanu. Jeśli rzeczywiście potrzebujesz znacznie więcej propanu, sprawdź sprzedaż propanu, aby uzyskać instalację zbiornika propanu. Jeśli nie możesz wyjść do supermarketu, aby uzyskać zbiornik, zawsze możesz skontaktować się z usługą dostawy propanu.

Usuń kraty do gotowania. Namocz je w wiadrze z mydłem przeciwbakteryjnym z ciepłą wodą.

Wyszoruj wnętrze. Przykryj elementy grzewcze folią aluminiową, aby złapać luźne zanieczyszczenia, które spada podczas czyszczenia, i szorujesz wewnętrzny kaptur i ściany szczotką drucianą lub stalową podkładką wełnianą. Wytrzyj to wszystko wilgotnymi ręcznikami papierowymi.

Wyjmij miskę kropkową. Opróżnij go i wrzuć do zanurzenia. Wyjmij kraty z wiadra i szoruj je szczotką drucianą lub stalową podkładką wełnianą. Spłucz kraty z wąż ogrodowy.

Świeć na zewnątrz. Zetrzyj na zewnątrz grilla za pomocą świeżego wiadra ciepłej wody i mydła naczyń.

Złóż to z powrotem. Rzuć folię i wymień krat i patelnię kroplową, a następnie ponownie podłącz propan.

Zwróć się do tego ukochanego fartucha grillowania. Regularne czyszczenie nie wystarczy, aby walczyć z tłustymi znakami grillowania, musisz przenieść go na inny poziom z detergentem, który ma wzmacniacz walki.

O naszym założycielu

Cascia Talbert jest zajętym blogerem i matką pięciorga dzieci, mieszkających w Spokane w stanie Waszyngton. Z B.A. W historii i prawa oraz pasji do pisania i utrzymywania zdrowia założyła magazyn Healthy Mothers w 2007 roku. Magazyn Zdrowych Mothers jest obecnie najlepszym blogiem zdrowotnym dla mam. Pani Talbert uważa, że ​​jeśli matki są dobrze wykształcone w kwestiach zdrowotnych i jak zachować zdrowie, mogą przekazać te informacje swoim dzieciom i odwrócić statystyki otyłości dzieciństwa w USA

Pani Talbert prowadzi Network Social Mothers Social Network, jest założycielem Healthy Mothers Media, a także blogów na Talbertzoo.com. Możesz śledzić ją na Facebooku.com/thehealthymomsmag i Twitter.com/cltalbert.

Jeśli podobał Ci się ten krótki artykuł, możesz rozkoszować się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en&section=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: jak wyczyścić grill
Powiązane korzyści echinacea dla twojego zdrowia

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *