jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Jak motywujesz sport dla swoich dzieci? Nasze dziecko rozpoczęło swój pierwszy sport konkurencyjny w tym roku, kiedy drużyna 5/6. klasy musiała zejść do trzeciej klasy, aby wypełnić drużynę podwodnymi. Świetnie było oglądać jej próbę, a nawet o wiele więcej zabawy, kiedy miałem możliwość pomocy w trenowaniu w połowie sezonu.

Mój mężulek, ponieważ zawsze gwarantowałem, że nie jestem „tym rodzicem”, gdy dotyczy to sportu. Oboje pochodziliśmy z gospodarstw domowych, które zmotywowały pozytywne sportowcy, a także zmusiliśmy nas do radzenia sobie, jednak nie presji na nas. Jednak oboje widzieliśmy apodyktycznych rodziców, oprócz trudności, które mogą istnieć dla młodzieży – nie tylko ich dzieci, jednak innych w ich zespole.

Jak możesz zmotywować swoje młodzież bez większej presji?

Oto kilka rzeczy, które zrobili nasi rodzice, które pomogły nam, gdy kibicujemy naszym dzieckiem.

Skoncentruj się na sportowości. Niewielu młodych ludzi naprawdę zarabia na życie w sporcie, jednak umiejętności poprawiane poprzez ćwiczenie wielkiego postępowania w polu gry – łaska pod presją, współpracę, zachęty, pozytywne postawy – zawsze będą z młodymi ludźmi.

Zachęcaj zarówno do wysiłku, jak i wkładu. Nasze dziecko jest młode ze względu na swoją ocenę, a także pozostało za innymi, odkąd była taka młoda. Jednak zajmowaliśmy się nią, aby dowiedzieć się, co może przyczynić się do zespołu. Dwie rzeczy, na które wyróżnia nasze dziecko, to zarówno energia, jak i szczęście. W końcu zdobyła nagrodę Team Delight za pozytywny sposób myślenia, nawet gdy zespół spadł. Podobnie wywarła efekt w wielu zwycięstwach, po prostu zmęczając swoich obrońców biegających, a także z linii na boisku, co sugeruje, że znacznie bardziej wykwalifikowani gracze mogą być dostępne, a także wyniki w dalszej części gry, biegając przeszli tych obrońców.

Bądź sumienny z pochwałą. Nie chwal się tak bardzo, bo traci swoje znaczenie. Kiedy wychwalasz, skup się na szczegółach. W powyższych sytuacjach, zamiast powiedzieć jej, że grała w niesamowitą grę – która, poradzimy sobie z tym, nie zrobiła – szczególnie zauważyliśmy jej energię, prawdę, że wstała po powaleniu, lub coś innego, co miało miejsce gra. Było to również coś, co główny trener zrobił ze wszystkimi graczami po każdej grze, a także było znacznie bardziej wydajne niż ogólne pochwały, które można było wyrzucić, czy zwracamy uwagę.

Dokładnie powiązane, jak pomagać dzieciom odkryć się w pełni

Pamiętaj, to tylko gra. Jeśli Twoim celem jest to, że twoi młodzi ludzie mają pozytywne doświadczenie, pomóż upewnić się, że tak jest! Jeśli naprawdę jesteś fanem sportu, a także chcesz zarobić dodatkową gotówkę, możesz teraz postawić na preferowane zespoły w Internecie na W88.

Link do tego postu: zachęcanie sportu bez bycia „tym rodzicem”

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *