Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Gratulacje! Właśnie odkryłeś, że masz pozytywny test ciążowy. Witamy w macierzyństwie! Najprawdopodobniej jesteś pełen różnych emocji. Uczucie podniecenia, niepokoju, a także nieco strachu są normalne. Jeśli jest to twoje pierwsze niemowlę, te emocje mogą być silniejsze niż kiedykolwiek. Nie martw się, magazyn Healthy Moms wymyślił listę tego, co powinieneś zrobić, jeśli zobaczysz te dwie różowe linie w teście ciążowym.

Wczesna ciąża jest ekscytująca. Jest to czas, w którym kobiety mogą wybrać, aby powiedzieć swoim lubianym o swojej ciąży, a może podtrzymywać trochę na dłużej.

Co zrobić, gdy masz pozytywny test ciążowy

Zaplanuj wizytę u lekarza.

Im szybciej zobaczysz swojego lekarza lub położną, tym lepiej. Niektórzy lekarze mogą nie chcieć, abyś znaleźli się w górę, dopóki nie przegapisz dwóch okresów, podczas gdy inni mogą chcieć cię od razu zobaczyć. Pamiętaj, aby zapytać, kiedy skontaktujesz się z nami, aby utworzyć spotkanie. Jeśli w przeszłości miałeś powikłania ciąży, masz przewlekły stan zdrowia i dobrego samopoczucia lub przyjmujesz leki na receptę, powinieneś upewnić się, że od razu zobaczysz swojego lekarza.

2. Świętuj, a także podziel się swoimi wiadomościami.

Mimo że powinieneś zapobiegać alkoholu, nie powinieneś zapobiec świętowania. Wyjdź na obiad w specjalnej restauracji ze swoim mężem lub odtworz specjalną datę, którą miałeś w przeszłości, aby podzielić się z nim wiadomościami. Zrób coś z regularnego, aby powiedzieć zarówno gospodarstwowi domowi, jak i przyjaciołom. Możesz rzucić uroczystość lub zrobić film do opublikowania na Facebooku, ogłaszając nowy przyjazd.

Powiązane wykorzystanie nasion gorczycy do pikantnych potraw

3. Odkryj jak najwięcej o ciąży.

Idź do biblioteki publicznej, a także sprawdź niektóre książki ciążowe. Sieć jest również cennym zasobem, który pomaga dowiedzieć się więcej o tym, jak zmienia się twoje ciało.

4. otaczają się wspierającymi ludźmi.

Posiadanie systemu wsparcia jest niezwykle przydatne podczas ciąży, szczególnie jeśli masz już starsze dzieci. Twoje gospodarstwo domowe, a także kumple mogą pomóc w przygotowaniu pokoju dziecięcemu dla dziecka. Mogą również pomóc w opiece nad starszymi dziećmi, gdy nadejdzie niemowlę.

5. Dbaj o siebie.

Powinieneś zapobiegać papierosom i alkoholu podczas ciąży. Upewnij się również, że co najmniej 7-8 godzin snu. Jedz dobrze zrównoważone posiłki, a także upewnij się, że idziesz na spotkanie każdego lekarza prenatalnego.

6. Ciesz się w ciąży.

Ciąża to radosna okazja. Twoje ciało się zmienia, a także masz wspaniały dar od Boga rosnącego w tobie. Rób zdjęcia ciąży co miesiąc, aby udokumentować swoje postępy. Będziesz je cenić przez wiele lat. Gratulacje!

Link do tego postu: Pozytywny test ciążowy co teraz?

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *