dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Ludzie często mają markery w swoim życiu, czasy, w których decydują się na zrobienie prawdziwego wysiłku, aby zrobić coś pozytywnego dla siebie i zmienić coś niechcianego w sobie. To może być ślub, urodziny, a nawet rozwieść się. Wydarzenie wywołuje prawdziwą decyzję o zaangażowaniu się w pozytywne działania, które spowodują zmianę na lepsze.

Dlaczego nie, zamiast „robić bez”, o których często są postanowienia, zamiast tego zdecydować się „dodać”. Więc zamiast rezygnować z różnych rzeczy, o których wiemy, że są dla nas złe lub wyrządzić nam krzywdę, dlaczego nie zdecydować się na zaangażowanie w harmonogram pozytywnych pięknych smakołyków? Te smakołyki spowodują dobre poczucie przyjemności i pełnej satysfakcji, które często negują potrzebę złych lub szkodliwych rzeczy w naszym życiu. Żadna z tych rzeczy nie musi kosztować dużo pieniędzy, ale może być naprawdę rozkoszowana i rozkoszowana.

Niektóre z moich myśli to takie rzeczy: – czyste, świeżo wyprane arkusze. Kiedy prześcieradła zostały zmienione, naprawdę zachwyca się myślą o dobrym sodzie w świeżym pachnącemu łóżku. Może dodaj kroplę lub dwie lawendy do końcowego cyklu płukania, gdy zostały umyte. – Dobra jakość czekolady. Zamiast kupować kilka tańszych barów, kup bar dobrej wysokiej klasy czekolady, a może nawet ekologiczną, i ćwicz, aby zachwycić się każdym kęsem, naprawdę delektując się smakiem, aby było to właściwe wrażenia z czekolady. – Bur Flowers, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty, ale umieść kwiaty Bur je w nieoczekiwanym miejscu, takim jak łazienka, aby wziąć prysznic lub przygotować się rano w znacznie przyjemniejszym środowisku. rozkoszuj się i doceń to, co zrobiłeś. Na przykład po pracy w ogrodzie usiądź w nim i rozkoszuj się drinkiem lub po spłaty w salonie odpoczynku w nim i rozkoszuj się w dziesięć minut czytania książki lub gazety. – dogondź przyjaciół. Znajdź czas na kawę lub lunch i rozkoszuj się nawzajem towarzystwa. Podziel się swoimi historiami, poradami wymiany. Konieczne jest utrzymanie kontaktu z przyjaciółmi. Są ważną częścią naszej sieci wsparcia. – Usiądź, jedząc, szczególnie podczas jedzenia posiłków, które są zwykle pośpieszne, takie jak śniadanie lub lunch. Dobrze jest poświęcić czas na spokojną przerwę, nawet przez kilka minut. Może to mieć wpływ na jakość reszty nadchodzącego dnia i warto wstać dziesięć minut wcześniej. – Odwiedź galerię sztuki, muzeum lub księgarnię w całkowicie bezpłatne popołudnie. – Spójrz na stary album fotograficzny. Zadobaj się nostalgiczne o ludziach i wydarzeniach. – Odtwarzaj muzykę w samochodzie i śpiewaj, głośno – Zarezerwuj masaż – dziewczyna, miej sesję rozpieszczania w domu z przyjaciółmi – chłopaki, spójrz na noc lub obejrzyj mecz z przyjaciółmi – otwórz dla siebie dobrą butelkę czerwonego wina, Zamiast taniego, który ktoś przyniósł i nikt nie otworzył – uśmiech na nieznajomego. Możesz sprawić, że ich dzień to tylko kilka pomysłów, które zwiększają pewność siebie i pomagają nam poczuć się lepiej. Niecz się całkowicie, aby dodać własne pomysły do ​​listy. Robiąc dobre rzeczy, często stwierdzamy, że te negatywne zachowania i praktyki często stają się mniej ważne, bez nas nawet próbującym. Susan Leigh, doradca i hipnoterapeuta, www.lifestytherapy.netdiscuss na naszym forum

Link do tego postu: pozytywne postanowienia dotyczące szczęścia
Powiązane wskazówki dotyczące pod koniec sezonu i porady dotyczące bezpieczeństwa

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *