dzielenie się dbaniem!

Udział

Ćwierkać

Udział

Podróżowanie może przerwać typowy plan diety, a także rutynę ćwiczeń, jednak istnieją metody, które można zachwycić w ucieczce bez nabierania wagi.

Kiedy planujesz wakacje, najprawdopodobniej zaczynasz od ustalenia, dokąd pójdziesz, dokładnie to, jak się tam dostać, gdzie się zatrzymasz, a także to, co chcesz Zrób, kiedy tam dotrzesz. Jeśli jesteś jak wielu moich klientów, może być coś innego, na co możesz zaplanować podczas podróży – zysku. Jednak to nie musi się zdarzyć.

Wiele osób mówi mi, że po prostu nie mogą pozostać na diecie podczas wakacji. Trzeba przyznać, że jest to wyzwanie. Jednak kiedy ludzie planują zdobyć wagę podczas podróży, wydaje mi się, że nawet nie chcieli starać się pozostać na dobrej drodze. Pieczelnie mogą odwrócić strukturalny świat do góry nogami, co jest jednym z powodów, dla których z przyjemnością je przyjmujemy. Jednak ponieważ podróżujesz, nie oznacza, że ​​musisz przywrócić nadmiar bagażu wokół talii, bioder i ud.

Wskazówki dotyczące zarządzania wagą nabywane podczas podróży

Bez względu na to, dokąd idziesz lub dokładnie, jak się tam dostaniesz, naprawdę pomaga, jeśli jesteś dobrze przygotowany. Celem pozostania w typowych procedurach tak bardzo, jak to możliwe. Oto kilka sugestii, które pomogą Ci zapobiec nabycie wagi podczas wakacji.

Jeśli podróżujesz samochodem, unikaj jedzenia drogowego, a także pakuj zdrowe posiłki, a także przekąski. Nie opuszczaj domu, dopóki nie będziesz jeść. Jeśli się spieszysz, weź ze sobą koktajl proteinowy, abyś był mniej zwabiony, aby po drodze zebrać szybkie jedzenie.

Łatwe do pakowania żywność, takie jak proteinowe bary (takie jak herbalife żywieniowe waniliowe protein-białko luksusowe), owoc, orzechy lub orzechy sojowe, ser strunowy, a także prywatne paczki marchewki niemowląt to świetne przekąski bez względu na technikę podróży. Są fantastyczne na wycieczki lub loty.

Znalezienie zdrowych produktów w terminalu lotniczym jest wyzwaniem. Można znaleźć owoce, jogurt, sałatki lub kanapki, jednak pakowanie własnego jedzenia pozwoli zaoszczędzić kalorie i gotówkę.

Kiedy loty są opóźnione, wykorzystaj czas na spacer po terminalu, zamiast na to, aby każe restauracje, a także do otworu. Na niektórych dużych lotniskach możesz szybko zalogować się o milę lub znacznie więcej, wracając, a także po hali.

Uważaj na płynne kalorie. Ważne jest utrzymywanie nawodnienia, szczególnie jeśli latasz, jest ważne. Sugeruje się, aby wypić filiżankę płynu na każdą godzinę, że jesteś w powietrzu. Jeśli jednak podbijasz napoje gazowane lub koktajle, będziesz zebrać pakiet kalorii. Zamiast tego pozostań przy wodzie, mrożonej herbaty lub lekko słodzonych napojach sportowych.

Jeśli zatrzyma się w hotelu w twoich planach, prawdopodobnie będziesz cierpieć z powodu szkodliwej kombinacji zmęczenia w połączeniu z atrakcyjnymi produktami spożywczymi z zadowolonej godziny bufetów lub usługi kosmicznej. Podróż jest męcząca, jednak zamiast wykorzystywać jedzenie jako pick-me-up, wybierz się na spacer lub uderz w hotelowe centrum fitness po osiedleniu się.

Wiele przestrzeni hotelowych ma lodówki. Podnieś świeże owoce, pokrój warzywa lub jogurt na przekąski. Oprócz nie zapamiętaj mleka lub mleka sojowego, abyś mógł uścisnąć koktajl proteinowy w swoim pokoju.

Zapytaj personel hotelowy o zdrowe wybory w restauracji w okolicy, w której prawdopodobnie odkryjesz produkty, które zwykle jesz.

Obserwuj swoje kalorie w hotelach, które oferują bezpłatne śniadanie. Jest to atrakcyjne przejadanie się, gdy nie płacisz za artykuły spożywcze. Wiele całkowicie bezpłatnych śniadań masz z skrobiowymi bułeczkami, płatkami i goframi. Zjedzenie o wiele więcej niż powinieneś, szczególnie gdy nie płacisz za to. Zamiast tego szukaj świeżych owoców, a może być może trochę białka w jajach lub jogurcie na twardo.

Link do tego postu: jak zapobiec nabycie wagi podczas podróży
Powiązane przemyślane metody pokazania rodzicom, że ich doceniasz

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

UdziałĆwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *