Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Dziś ponad dziewięć milionów dzieci w wieku powyżej sześciu w Stanach Zjednoczonych uważa się za otyły. Są bardziej narażone na rozwój chorób serca, cukrzycy i niższej długości życia niż ich rodzice. Te statystyki są przerażające, ale prawdziwe. Organizacje takie jak First Lady, kampania Let Michelle Obama i ta strona ciężko pracują, aby szerzyć świadomość z nadzieją na zmniejszenie liczby dzieci nad wagą w USA.

Dołącz do magazynu Healthy Mothers w poniedziałek, 21 stycznia 2013 r. O godz. 21.00 EST, aby omówić otyłość z dzieciństwa i co możesz zrobić, aby zmniejszyć ryzyko nadwagi lub otyłego dziecka.

Co: czat otyłości z dzieciństwa na Twitterze

Data/godzina: poniedziałek, 21 stycznia, 21:00 EST

Gospodarze: @cltalbert i TBA

Sponsor: TBA

Nagrody: TBA

Hashtag: #childobesity

http://tweetgrid.com

Zostaw swoją ofertę na Twitterze RSVP i włączyć do rysunku nagrody.

Zainteresowany sponsorowaniem, staniem się ekspertem lub współorganizując nadchodzącą imprezę #Childobesity Twitter? Skontaktuj się z nami w celu możliwości sponsorowania.

W poniedziałek 14 stycznia dotarliśmy do ponad 97 000 osób na Twitterze. Z twoją pomocą możemy dotrzeć dwa razy więcej.

http://www.simply-linked.com/listwidget.aspx?l=e88486f5-5bbf-414e-8d08-e4aca3ec69a9 Zatrzymaj się w pętli i dowiedzieć się o nadchodzących czatach i prezentach na Twitterze i prezentach! Wypełnij ten formularz, aby uzyskać więcej informacji. http://forms.aweber.com/form/63/1083750263.js Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mothers.

Link do tego postu: #Childobesity Twitter Chat w poniedziałek 21 stycznia, 21:00 Est

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *