Moi koledzy Amerykanie, historia jest nad nami. To rok wyborczy. Jeśli masz w domu noworodka, może to być jak życie pod kamieniem przez kilka miesięcy. Ale nadal możesz być w zabawie.

Proponuję zorganizować imprezę obserwującą debatę, aby ponownie połączyć się z przyjaciółmi bez dzieci. Dostarczasz dom i telewizję, goście przynoszą pizzę lub prawdziwe jedzenie i deser. Tivo ułatwia takie wydarzenie, ale nie jest to niezbędne.

Oto kilka gier, w które możesz zagrać, aby impreza była żywa:

Dziecko wybiera prezydenta. Zwróć uwagę na to, który debater sprawia, że ​​twoje dziecko jest bardziej wybredne. Głosuj na drugi bilet.

Mamusia Bingo. Dobrzy ludzie z MomSrising.org stworzyli grę Bingo. Zdobądź, gdy ktoś wspomina o kluczowym słowie dla mam. zabawne i pouczające.

Gra do picia starej szkoły. Zaproponuj wszystkim picie, gdy moderator musi powiedzieć „teraz bądź konkretny” lub przestrzegać zasad na DebaTrinking.com

Pierwsza debata prezydencka to poniedziałek 26 września o 21:00 Wschodnim/18:00 czasu Pacyfiku i trwają 90 minut na wielu kanałach. Aby zwiększyć współczynnik Nerd, śledź na Twitterze pod adresem #2016debate. Pozostałe debaty prezydenckie i wiceprezydenta planowane są tutaj.

To społeczne, polityczne i nie ma dla ciebie zamieszania. Bez gotowania, bez naczyń, dobrych czasów. Śmiało i kompostuj te papierowe płyty i biodegradowalne „plastikowe” wyroby kukurydziane.

Z komentarzy, które pierwotnie opublikowałem w 2008 roku!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *