Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Od redaktorów Tabil Care Solutions

Skóra. Podczas sesji zdjęciowych zdarzają się wypadki – powiedzmy, niechlujny modelka rozlewa musztardę na skórzaną kurtkę lub spodnie w lunchu – a szybka reakcja jest kluczowa.

Plan działania: Opieraj się chęci szorowania plamy na skórzanej odzieży mydłem od samego początku. Zamiast tego delikatnie zeskrob dowolne suszone jedzenie płaską krawędzią plastikowego noża lub karty kredytowej, a następnie umieść plamę wilgotną szmatką. Jeśli plama utrzyma się, rozcieńcz kilka kropli płynnego detergentu do prania w wodzie i zrób rozlanie. Pozostaw do wyschnięcia powietrza, a następnie powtórz w razie potrzeby.

Metalowe swetry. Po długim dniu fotografowania pod gorącymi światłami wiele ubrań używanych podczas sesji zdjęciowej wymaga prania – i niektórych, takich jak fantazja, zmywalna swetry, wymagają szczególnej opieki.

Plan działania: Nie wrzucaj swetra z regularnym ładunkiem prania. Odwróć go na lewą stronę, aby upewnić się, że metalowe wątki lub ozdoby nie zostaną złapane na innych ubraniach, a następnie umieść w torbie z pralni. Zgodnie z instrukcjami producenta umyj odzież w delikatnym cyklu.

Uznakowane szczyty. Kiedy nie ma czasu na sucho oczyszczoną topem przed sesją zdjęciową lub wielkim wydarzeniem, rozważmy go samodzielnie – najpierw sprawdź etykietę opieki.

Plan akcji: Odwróć górną część na lewą stronę i umieść go w siatkowej torbie do prania. Umyj go delikatnym cyklem, zgodnie z instrukcjami producenta, z płynnym detergentem prania. Pomiń suszarkę i powieś ubranie na wyściełanym wieszaku, wygładzając wszelkie zmarszczki, a następnie pozwól jej wyschnąć. Prasowanie może uszkodzić każdą koraliki lub fantazyjne ozdoby; Zamiast tego użyj parowca, aby zwolnić wszelkie zmarszczki.

Woskowane dżinsy. Te modne dżinsy powlekane są jednym z najgorętszych wyglądów w dżinsach, ale wymagają trochę TLC, jeśli chodzi o pranie.

Plan działania: Po pierwsze, przeczytaj etykietę producenta. Jeśli zaleca się mycie maszyn, obróć dżinsy na lewą stronę i umyj je płynnym detergentem do prania, na zimnym delikatnym ustawieniu. Unikaj suszących maszynowych dżinsów. Zamiast tego połóż dżinsy płasko, upewniając się, że nie marszcza materiału i pozwól im wyschnąć.

Powiązane zgaga – jak naturalnie leczyć zgagę

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz cieszyć się tymi historiami.

Ładowanie…

var marketgiddate = new Date (); Document.Write (”);

http://www.feedcat.net/js2/button.js?pub=856436&bmode=s125x16&ilng=en§ion=

var addthis_config = {„data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a5a807f5f744

Link do tego postu: 4 mody musi mieć— i jak się nimi dbać

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *