dzielenie się dzieleniem się!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Pierwszego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, talerz świątecznych ciasteczek

Jeśli chodzi o pliki cookie, nie bądź męczennikiem, śmiało, a następnie włóż resztę w zamrażarce na wydarzenie, na którym możesz je podzielić.

Drugiego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dwie filiżanki aglochłoni

Naprawdę, dwa? Pij tylko jeden i wlewaj drugą do poinsettii, gdy nikt nie patrzy. Nawiasem mówiąc, istnieje niskotłuszczowy ajerkoniak, a jeśli dodasz odrobinę rumu, nie jest w połowie złe.

Trzeciego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, trzy rosyjskie ciasta herbaty

Znany również jako Butterballs lub Snowballs. Są to małe masło, mąkę i ciasteczka orzechowe pokryte cukrem pudrem. Czy wszystko, co nazywa się Butterball, czy rzeczywiście może być dla Ciebie dobre? Jeśli naprawdę je lubisz, śmiało, ale potem weź udział w klasie spinu.

Czwartego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, cztery plastry indyka

Teraz rozmawiamy! Turcja piersi jest jedną z najlepszych rzeczy, jakie wydarzy się na wakacjach. Białe mięso jest niskie tłuszcz, pełne białka i ma dodatkową zaletę tryptofanu, aby pomóc ci poradzić sobie z lękiem sezonu. Pobłażać.

Piątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, gorący masel rum

Rum z gorącym masłem jest wykonany z rumu, wody lub cydru oraz przypraw, wszystkie podgrzewane i zwieńczone kupą masła. Niektórzy ludzie mieszają stopione lody waniliowe. Brzmi pysznie, jednak sugestia to sprawdzenie strony mojej przyjaciółki Teresy pod kątem niższych kalorii pomysłów Martini. Napisała oryginalną książkę z przepisami SkinnyTini.

Szóstego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, sześć kawałków ciastka owocowego

Uznałem, że nie jest to inaczej niż układanie jaja (sześć gęzy A). Nikt nie zjada ciastek owocowych. Słyszałem, że robią świetne drzwi.

Siódmego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, siedem pierożków i kurczaka

Jest to ulubieniec na południu podczas wakacji, ponieważ jest to taka przyjemna, ciepła uczta w zimną noc. Same pierogi nie są najzdrowsze, biorąc pod uwagę, że są wytwarzane z białej mąki. W przeszłości próbowałem robić pierogi pełnoziarniste, ale nie odniosłem sukcesu. Jeśli skupiasz się na części mięsa, kurczaka i części warzywnej i wy łatwości idziesz na rzeczywiste pierogi (siedem między członkami rodziny, nie dla siebie!) To dobry sezonowy posiłek.

Ósmego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, osiem ciast z dyni

Wiem, że nie zjadłbyś ośmiu ciast z dyni, ale piosenka wymaga, abyśmy teraz wkroczyli w absurdalne liczby, więc zrób ze mną. Pumpkin Pie jest jednym z zdrowszych wyborów do świątecznych smakołyków, zwłaszcza jeśli zastępujesz nabiał mlekiem kokosowym lub migdałowym. Istnieje kilka naprawdę dobrych przepisów online dla zdrowszych wersji, a sama dynia jest dla Ciebie dobra. Moim gorącym pomysłem jest to, że nie jedz skorupy. Właśnie tam ukryta jest większość tłuszczu.

Dziewiątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dziewięć kobiet tańczy

Nie rezygnuj z ćwiczeń podczas wakacji! Wiem, że jesteś zajęty, ale znajdź swoich przyjaciół Zumba Momma i zatańcz całą noc. Pomoże to w dodatkowych odpustach.

Dziesiątego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dziesięciu pierściowych mężczyzn

To świetna zabawa z dziećmi lub wnukami. Robienie ich z dziećmi sprawi, że będą też bardzo niskie kalorie jedzenie. Nie będziesz chciał ich jeść po tym, jak cieszy się tym, co robią im dzieciaki.

W jedenastym dniem Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, jedenaście cukierków

Istnieje 55 kalorii w średniej wielkości trzciny cukrowej. Zwykle jesz je powoli, a miętowy smak przytłacza twoich kubków smakowych, aby przestać ucztować wszystkich innych kuszących rzeczy. Lub możesz po prostu myć zęby.

Dwunastego dnia Bożego Narodzenia dał mi mój sąsiad, dwanaście mieszanych orzechów

Wiele orzechów należy do kategorii niewiarygodnie żywności. Są dla ciebie bardzo zdrowotni i ze względu na zawartość tłuszczu i białka mogą naprawdę zaspokoić twój głód i utrzymać poziom cukru we krwi przez dłuższy czas. Są jednak bardzo wysokie kalorie, więc trochę przechodzi długą drogę. 12 byłoby prawie dobrze.

Greta Boris jest autorką White Wine and Chocolate Workout – jedz, pij i schudnij. Przez wiele lat była ekspertem od wagi i osobistą trenerem, a teraz pisze o tym, co dbają kobiety: jak dobrze wyglądać, czuć się dobrze i być dobrze. Znajdź ją na Fitness Inside Out i Vanity NetworkK -magazyn. Zarejestruj się, aby uzyskać bezpłatny ebook, 7 sposobów, w jakie twój mózg może sprawić, że będziesz o wiele piękniejszy!

Czy uznałeś te informacje za pomocne? Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mommies.

Link do tego postu: 12 zdrowych dni Bożego Narodzenia
Powiązane najlepsze zdrowe mamy- Refleksja weekendowa już luty

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *