Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Czy rozumiałeś, że nigdy nie jest tak dobrze lub późno, aby pracować nad zdrowym aktywnym stylem życia? Ten krajowy tydzień zdrowia i dobrego samopoczucia kobiet, kobiety w każdym wieku mogą zarządzać swoim zdrowiem i dobrobytem, ​​przestrzegając odpowiedniego ćwiczenia, a także schematu planu diety.

Zgodnie z czterema prostymi, zdrowymi wskazówkami, które każda dama może wykorzystać do zdobycia, a także utrzymania zdrowia, wyprodukowanego we współpracy z moim kolegą Herbalife, Samantha Claytonem, byłym biegaczem olimpijskim, a także starszym dyrektorem Edukacji Fitness Fithing Fithing Education.

Jedz dobrze – nie wymagasz natychmiastowego jedzenia po przebudzeniu, jednak naprawdę ważne jest, aby jeść rano. Ci, którzy rutynowo jedzą śniadanie, są znacznie lepiej radzenia sobie z ciężarem, a skipperzy śniadaniowe prawdopodobnie będą kompensować, a także jeść, a także dużo podczas lunchu. Odpowiednie składniki odżywcze do karmienia mięśni (szczególnie odpowiednie białko, a także zdrowe węglowodany), a także nawodnienie są również ważne, a także po treningu.

Śpij mocno – kiedy nie śpisz dobrze w nocy, pokarmy, do których zwrócisz się następnego dnia, aby utrzymać się, może być dokładnie dokładnie jedzeniem, które sabotują twój wspaniały odpoczynek. Od tego czasu, gdy nie masz świetnego snu, wpływa to na równowagę hormonów głodowych twojego ciała, a także możesz odczuwać pragnienie jedzenia. Ludzie, którzy nie śpią dobrze, mają tendencję do przekąsek więcej, a także często zwracają się do słodyczy, a także kofeiny, aby zdobyć je z dniem. Problem polega na tym, że kofeina może zakłócać twoją zdolność do spania w nocy. Chociaż słodkie pokarmy mogą na chwilę zwiększyć poziom energii, istnieje wielka możliwość, że twój poziom cukru we krwi wkrótce spadnie, a także zaczniesz od nowa.

Powiązane wskazania, a także objawy TMJ

Bądź konsekwentny – to spójność z ćwiczeniami, które zapewnią fantastyczne wyniki. Tak więc, jeśli odkryjesz, że pomijasz podróż na siłownię, odkryj metody dodania ćwiczeń do dnia w pracy. Więc po prostu spacer na lunchu może walczyć popołudniowe upadki energii, a także skupić się. Jeśli zintegrujesz swój spacer z zastępowcem posiłku, jak Herbalife Formuła 1, dostajesz praktyczny posiłek podczas ćwiczeń. Robienie czegoś każdego dnia jest znacznie lepsze niż jedna ogromna podróż do centrum fitness każdego tygodnia. Codzienne aktywność jest najlepszą metodą promowania zrównoważonej zmiany struktury ciała.

Rozciągnij i podnoś – upewnij się, że codziennie przesuwasz mięśnie, a także stawy z pełną różnorodnością ruchu, wykonując proste odcinki, które pomogą zmniejszyć obrażenia. Jeśli oferujesz z bólem stawów, istnieje tutaj fantastyczne naturalne środki zaradcze, w tej publikacji na Healthyone.org. Przed ćwiczeniem wykonaj dynamiczne rozciąganie, a następnie wypróbuj proste przysiady, rzuty, pompki, a także ostatecznie rozwój do używania ciężarów, a następnie powierzchnia z pewnym statycznym rozciąganiem. Najlepiej jest, aby wymagać zarówno ćwiczeń oporowych, jak i ćwiczeń aerobowych, aby twoje ciało działało u szczytu.

Link do tego postu: Zarządzaj swoim zdrowiem i dobrobytem i Tydzień Wellness

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *