dzielenie się troskliwością!

Udział

Ćwierkać

Udział

https://apis.google.com/js/plusone.js

Przez Marsha Waters

Wyspa Sanibel na Florydzie jest idealnym miejscem dla rodzin, z dużą ilością świetnych zajęć dla dzieci, które mogą zachwycić się i bezpieczne plaże do brodzenia i pływania. Jest zupełnie inny niż zajęte strefy imprezowe znane z życia nocnego wiosennego. Głównymi atrakcjami tego spokojnego miejsca rodzinnego są zachody słońca, morskie i piękne życie ptaków.

Zdjęcie z Creative Commons Flickr

Wyszukaj skorupy

Plaże na wyspie Sanibel są idealne do zbierania skorup, a setki ludzi przychodzą tutaj, aby wędrować po plaży, a ich oczy przykleiły się do piasku szukającego pięknych skarbów. Małe dzieci uwielbiają zbierać piękne skorupy i je badać, a to świetny sposób na pouczenie dzieci o naturze.

Jeśli wchodzisz nieco dalej w wodę, będziesz mógł zobaczyć wszelkiego rodzaju piękne podwodne stworzenia, w tym dziewięciopiżowe rozgwiazdy i kraby w skorupkach. Twoje dzieci będą bez końca zafascynowani tymi niezwykłymi i pięknymi stworzeniami morskimi. Plaże Sanibel Island zbliżają się bardzo stopniowo w morzu, co implikuje, że małe dzieci mogą brać kilka jardów bez martwienia się o głęboką wodę lub nagłe zrzuty. To sprawia, że ​​gra na plaży jest o wiele bardziej rozwijająca się i zabawa dla rodzin.

Idź na rodzinną jazdę rowerem

Wyspa Sanibel ma ponad 25 mil chronionych ścieżek rowerowych, które są fantastyczne do odkrywania. Możesz wynająć rower na dzień lub tydzień od jednej z wielu lokalnych firm, które oferują rowery i akcesoria dla dzieci i dorosłych. Możesz nawet wynająć rower tandemowy, aby Twoje dziecko mogło jeździć za tobą.

Dlaczego nie spakować pikniku i wyruszyć na rowery na ten dzień, zwiedzając piękną wyspę, zatrzymując się gdzieś spokojnie na lunch?

Iść na ryby

Na wyspie Sanibel, o ile masz licencję, możesz łowić łowić z brzegu. Lub możesz zatrudnić karty rybackie i udać się na morze na przygodę. Będziesz mógł złapać smaczne witlino na plaży przed swoim mieszkaniem. Jeśli planujesz łowić ryby, odwiedź imperium na świeżym powietrzu, aby uzyskać potrzebny sprzęt do połowów. Gotuj i delektuj się jednymi z najlepszych i najświeższych ryb, jakie możesz sobie wyobrazić. Jeśli twoje dzieci myślą, że nie lubią ryb, ponieważ wszystko, co kiedykolwiek próbowali, to mrożone patyki rybne, czas pokazać im, jak smakują naprawdę świeże ryby.

Odkryj Ding Darling Wildlife Refuge

The J.N. „Ding” kochany schronienie dzikiej przyrody na wyspie Sanibel jest uważane za jedno z 10 najlepszych miejsc ptaków w kraju. To piękne miejsce na wędrówkę z rodziną, a zarówno młodzi i starzy, zachwycają się spokojnym środowiskiem naturalnym. To ujście oferuje schronienie dla kilku ryb, ptaków, gadów i innych zwierząt. W słoneczne popołudnie zimą możesz nawet zaglądać z aligatorem lub krokodylem.

Odwiedzanie podczas niskiego przypływu między październikiem a kwietniem jest świetny czas na zobaczenie błotów pokrytych tysiącami brodzin i pływania, w tym wielkimi czaplami, bramkami z drewna, wielkimi i małymi niebieskimi czaplami, kormoranami, rybołami i łysymi orłami. Jest to popularne miejsce spoczynku, w którym ptaki jedzą, aby zwiększyć energię wymaganą do swoich długich lotów migracyjnych.

Dining Darling Wildlife Shouge jest idealnym miejscem do wybrania spokojnego spaceru z dziećmi i ujawnienia im uroku natury. Make sure to bring the video camera with you to capture some of the beautiful birds that you see.

These are just a few ideas of what you can do on a unwinding family holiday to Sanibel Island. This quiet and laidback destination seems like it was developed for families, with such beautiful natural surroundings, a quiet pace of life and so numerous great active and outdoor attractions to enjoy.

About the Author: Marsha Waters is a travel writer who has went to Sanibel Island several times with her husband and their girls, aged 4 and 7. She books her travels using the Expedia travel service.

Czy uznałeś te informacje za pomocne? Kliknij tutaj, aby pokazać swoje wsparcie dla magazynu Healthy Mothers.

Link to this post:Why Your kids will love Sanibel Island
Related  Is Rage a healthy Emotion?

0/5

(0 recenzji)Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *