dzielenie się troską!

Udział

Ćwierkać

Udział

Zachęcaj się do nauki, odkrywania i rozumienia życia na ziemi, rozwiązywania problemów nowoczesności i jej sztucznych stycznych sposobów przetrwania. Życie jest bardziej zabawne, gdy jesteśmy trochę głodni, a nasze ciało jest dokładnie oczyszczone po poście każdej nocy. Niewiele zachowań czuje się lepiej niż dobry ruch jelita (BM), aby rozpocząć dzień. Nawet mój starszy kot Carnivore staje się rozbrykany po wizycie głównej kuwety. Zaczyna biegać wszędzie. Dobry BM oznacza: „Jesteś numerem 1 w branży nr 2”. W tym współczesnym świecie zaparć ta sprawa dobrych codziennych ruchów jelit utrzymuje cię w zdrowiu.

Energia i składniki odżywcze są potrzebne każdego dnia. Nasze komórki ciała tego wymagają lub nie mogą wykonywać swojej pracy. Nazywany metabolizm, każda komórka w naszym ciele działa na to życie. Jest to żywotność podaży i popytu na naszych mikroskopijnych poziomach, od bakterii jednokomórkowych po wieloryby wielokomórkowe, dla wszystkich organizmów roślin i zwierząt. Metabolizm podaży i popytu ma trzeci element, wydech, który jest produktami odpadowymi, które należy wyeliminować każdego dnia. Znamy oddawanie moczu i defekacji. Nasz cel komórkowy wymaga eliminacji naszych codziennych odpadów.

Detox to silne słowo.

Detox to silniejsze słowo niż eliminacja i nieco inne. Ciało jest samowystarczalne, biorąc pod uwagę mnóstwo energii i składników odżywczych. Potrzebuje tylko czasu, aby szybko, od czasu trawienia posiłków do oczyszczenia. Henry Bieler MD opublikował wspaniałą książkę w 1966 roku „Food Is Your Best Medicine”. Tytuł jest cytatem Hipokratesa, ojca współczesnej medycyny, 2500 lat temu. Problem z otyłością nie jest jedzący zbyt wiele naturalnych produktów spożywczych, zbyt wielu kalorii. Otyłość jest lepiej zdefiniowana jako „toksyczna wzdęcia”.

Powiązane 6 powodów, dla których musisz regularnie odkurzać

Istnieją substancje, które wkładamy na skórę, oddychamy, pijemy, jemy i połykane, które nie są zniekształcone. Nasze komórki i nasze ciało nie chcą ich. Nawet narkotyki, słuchaj reklam telewizyjnych i ich skutków ubocznych. Aby utrzymać harmonię biochemiczną w naszym krwioobiegu, mózg musi przechowywać te nietrwałe toksyczne chemikalia. Nasza inteligencja genetyczna chce, aby te rzeczy były całkowicie poza ciałem. Jeśli nie jest w stanie, kolejną najlepszą rzeczą jest jednostka przechowywania w komórkach tłuszczowych do późniejszego usuwania.

Jedzenie ciężkich posiłków, przetwarzanie wielu godzin, zbyt wiele razy dziennie, zapobiega czasu na eliminację i detoksykację. Niektórzy z nas w naszej cywilizacji jedzą 24 godziny na dobę. Ich mózg nigdy nie jest zadowolony z prawdziwej energii planetarnej i składników odżywczych. Te współczesne spożycie nie pochodzą z natury i nigdy nie zaspokajają naszych mózgów. Bez względu na to, co mówi technologia: „Nie możesz oszukać Matki Natury”. Gdy otrzyma okazję i czas, nasze ciało skupi się na tym gromadzeniu chemikaliów w celu ich wyeliminowania. Detoksykujemy (głębokie oczyszczanie), nadrabiając zaległości (głębokie oczyszczanie).

Co myślisz?

Witryna http://www.thefertileground.com

Link do tego postu: heurystyczne życie: Twoja droga do zdrowia

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *