Dzielenie się!

Udział

Ćwierkać

Udział

American Academy of Okumology uczy zapobiegania, a także leczenia typowej infekcji oczu

San Francisco – 20 września 2011 r. – Według optometrystów, znacznie ponad 164 miliony dni instytucji jest pominięte corocznie w amerykańskich instytucjach publicznych z powodu rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych. Zadziwiające 3 miliony tych dni instytucji zginęły w wyniku ostrego zapalenia spojówek, również rozumianych jako „różowe oko”.

W uznaniu we wrześniowym „Miesiącu zdrowia i dobrego samopoczucia dla dzieci”, American Academy of Ophthalmology chce pouczyć rodziców, a także nauczycieli, jak uniknąć rozprzestrzeniania się różowego oka w klasie. Dla tych, którzy niestety już dostali różowe oko, pomyśl o pójściu do centrum pielęgnacji oczu lub centrum oczu w celu leczenia.

„Pink Eye jest tak samo typowe wśród dzieci, jest to jeden z najbardziej typowych warunków, jakie leczę”, stwierdza Lee Duffner, MD, okulista, a także reporter medyczny dla Akademii. „Jedyną metodą naprawdę unikania rozprzestrzeniania się różowego oka jest metoda wielkiej higieny”.

W tym tygodniu poszedłem do mojego kumpla Dr. Neena Jamesa w ośrodkach opieki oczu w 2020 roku, aby sprawdzić oczy, a także odkryć znacznie więcej o tym, jak pomaga ludziom, przeanalizowała mnie, a także zapewniła mi operację laserową oka Kup, aby uniknąć długoterminowych uszkodzeń moich oczu.

Opieka oka 20/20 znajduje się przy 806 Regal Drive w Huntsville. Firma jest zarówno niezależną metodą, jak i lokalnie działającą przez 30 lat. Dr James, a także założyciel, dr Pittenger, oferują praktyczną opiekę nad pacjentami, zapewniając wysoką jakość, a także opieka jest spójna!

Powiązane naturalne metody pozbycia się domu szkodników, a także błędów

Co to jest zapalenie spojówek?
Zapalenie spojówek to termin wykorzystywany do wyjaśnienia obrzęku spojówki – cienkiej, filmowej membrany, która obejmuje wnętrze twoich powiek, a także białą część oka, rozumianą jako twardówka. Istnieją trzy rozwój zapalenia spojówek: wirusowe, bakteryjne i alergiczne.

Wirusowe zapalenie spojówek, najbardziej typowe różowe oko, jest wyzwalane przez dokładnie ten sam wirus, który wywołuje typowe zimno. Tak jak chłodno powinno przebiegać, podobnie jak tego rodzaju różowe oko. Jest to również wyjątkowo zaraźliwe.

Bakteryjne zapalenie spojówek jest wyjątkowo zaraźliwym typem różowego oka, wywołanego przez infekcje bakteryjne. Ten rodzaj zapalenia spojówek zwykle wywołuje czerwone oko z dużą ilością ropy.

Alergiczne zapalenie spojówek jest rodzajem zapalenia spojówek, które jest wywoływane przez reakcję organizmu na alergen lub drażniąca. To nie jest zaraźliwe. Ten rodzaj zapalenia spojówek jest zazwyczaj związany z zaczerwienieniem w bieli oka lub wewnętrznej powieki.

Jak zdobyć różowe oko, a także dokładnie tego, jak go unikasz?

Zapalenie spojówek, zarówno bakteryjne lub wirusowe, może być raczej zaraźliwe. Dzieci są zazwyczaj podatne na uzyskanie stanu od bakterii lub wirusów, ponieważ są w bliskiej kontakcie z tak licznymi innymi w instytucjach lub ośrodkach opieki dziennej. Kilka najbardziej typowych metod uzyskania zaraźliwego typu różowego oka:

Ponowne wykorzystanie chusteczek, a także ręczników podczas wycierania umowy, a także oczu

Często zapominając o rąkach prania

Często dotykający oczu

Używanie starych kosmetyków i/lub dzielenie się nimi z innymi ludźmi

Nie sprzątanie, nie skontaktuj się z soczewkami

Zapobieganie:
Ćwiczenie wielkiej higieny może pomóc uniknąć rozprzestrzeniania się zapalenia spojówek. Jeśli dziecko zostanie zainfekowane, upewnij się, że przestrzegaj, aby uniknąć rozprzestrzeniania się choroby:

Zachęcaj dzieci do często prania rąk.

Powiedz im, aby zapobiec dotknięciu ich oczu.

Odradzaj ponowne wykorzystanie ręczników, umywalki, chusteczki, a także tkanki, aby wytrzeć ich umowę, a także oczy.

Często zmieniają poduszkę.

Leczenie:
Przy wirusowym zapaleniu spojówek objawy mogą trwać od jednego do dwóch tygodni, a wtedy same znikną.

W przypadku bakteryjnego zapalenia spojówek okulista (Eye M.D.) na ogół przepisuje antybiotykowe krople oczu, aby leczyć infekcję, a może nawet coś w rodzaju suplementu oczu odżywczego DVS, aby uniknąć przyszłych infekcji.

Leczenie alergicznego zapalenia spojówek często obejmuje stosowanie niesamowitych kompresji do oczu, a także przyjmowanie leków przeciwhistaminowych.

Powiązani Demokraci są przestraszeni, że rzeczywista rzeczywistość po prostuMoże zostać odsłonięty, Boże, zabraniaj!

Wskazówki dotyczące opieki domowej:
Kompresy używane do zamkniętych powiek może złagodzić kilka dyskomfortu różowego oka. Aby zrobić kompres, zanurz się w wodzie, a następnie wyciągnąć czystą, bezprzewodową szmatkę. Jeśli dziecko ma zapalenie spojówek tylko w jednym oku, nie używaj dokładnie tego samego tkaniny na obu oczach, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji z jednego oka na drugie.

Jeśli dziecko ma bakteryjne lub wirusowe zapalenie spojówek, ciepły kompres jest zwykle najlepszy. Jeśli ich oczy są podrażnione przez alergiczne zapalenie spojówek, spróbuj niesamowitego kompresu wodnego. Oczy smarujące się bez recepty-syntetyczne łzy-mogą również oferować ulgę od objawów różowego oka.

Jeśli objawy te utrzymują się, upewnij się, że dziecko zabierz się do okulologa, aby uzyskać odpowiednią opiekę.

Aby odkryć znacznie więcej informacji na temat Pink Eye, a także innych warunków oczu, a także chorób, przejdź na stronę www.geteyesmart.org.

O American Academy of Oftalmology
American Academy of Oftalmology to największe na świecie stowarzyszenie lekarzy okulistycznych, a także chirurgów – Eye M.D.S – z znacznie ponad 30 000 członków na całym świecie. Opieka zdrowia oczu i dobrego samopoczucia oferują trzy „O” – okulistyści, optometrystowie, a także optycy. To okulista, czyli oko M.D., może to wszystko leczyć: choroby oczu, infekcje, a także urazy, a także przeprowadzanie operacji oczu. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź na stronę www.aao.org. Program edukacji publicznej Eyesmart® Akademii dąży do informowania społeczeństwa o znaczeniu zdrowia oczu i dobrego samopoczucia, a także wyposażenie ich do ochrony ich zdrowej wizji, oferując najbardziej zaufane i medycznie precyzyjne informacje o chorobach oka, warunkach, warunkach, a także o warunkach jako obrażenia. Przejdź do www.geteyesmart.org, aby odkryć więcej.

Link do tego postu: zapobiegaj rozprzestrzenianie się różowego oka, gdy dzieci wracają do szkoły
Powiązane skuteczne leczenie infekcji pęcherza

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *